Sodniki: | Balažič Dejan (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Kasapović Aleksandar (2. pomoč) , Matoša Martin (4. sodnik) |
Delegat: | Žalik Danijel |
Št. gledalcev: | 1 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
N |
Domžale | 1 : 1 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 3 : 0 | Bravo |
N |
Aluminij | 0 : 0 | Mura |
Z |
Koper | 0 : 3 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 0 | Gorica |
Gorica | |||
---|---|---|---|
Z |
CB24 Tabor Sežana | 0 : 1 | Gorica |
P |
Gorica | 0 : 2 | Celje |
P |
Maribor | 3 : 0 | Gorica |
Z |
Gorica | 2 : 1 | Domžale |
P |
Aluminij | 2 : 0 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 20 | 6 | 4 | 10 | 14 | ||
Gorica | 20 | 10 | 4 | 6 | 26 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 | ||
Gorica | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | ||
Športni park | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 10 | 1 | 2 | 7 | 2 | ||
Gorica | 10 | 7 | 2 | 1 | 15 |
20/21 | 32.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 06.05.2021, ob 17.00 | Aluminij | - | Gorica | 2:0 | (2:0) |
20/21 | 23.krog | Nova Gorica, Športni park, 25.02.2021, ob 15.00 | Gorica | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 14.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 29.11.2020, ob 15.15 | Aluminij | - | Gorica | 2:1 | (1:1) |
20/21 | 5.krog | Nova Gorica, Športni park, 26.09.2020, ob 17.30 | Gorica | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 35.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 22.05.2019, ob 16.55 | Gorica | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 26.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 11.04.2019, ob 15.45 | Aluminij | - | Gorica | 3:1 | (1:0) |
18/19 | 17.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 25.11.2018, ob 15.00 | Gorica | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 8.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.09.2018, ob 16.00 | Aluminij | - | Gorica | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 32.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 10.05.2018, ob 18.00 | Aluminij | - | Gorica | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 23.krog | Nova Gorica, Športni park, 15.03.2018, ob 15.00 | Gorica | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 14.krog | Kidričevo, Športni park Kidričevo, 29.10.2017, ob 18.45 | Aluminij | - | Gorica | 0:3 | (0:2) |
17/18 | 5.krog | Nova Gorica, Športni park, 12.08.2017, ob 18.00 | Gorica | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
16/17 | 28.krog | Kidričevo, Športni park Aluminij, 09.04.2017, ob 15.00 | Aluminij | - | Gorica | 1:2 | (1:0) |
16/17 | 19.krog | Gorica, Športni park Gorica, 30.11.2016, ob 16.00 | Gorica | - | Aluminij | 3:0 | (0:0) |
16/17 | 10.krog | Kidričevo, Športni park Aluminij, 21.09.2016, ob 16.00 | Aluminij | - | Gorica | 0:0 | (0:0) |
16/17 | 1.krog | Športni park, 17.07.2016, ob 18.15 | Gorica | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
12/13 | 32.krog | Nova Gorica, Športni park, 11.05.2013, ob 17.00 | Gorica | - | Aluminij | 2:0 | (0:0) |
12/13 | 23.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 10.03.2013, ob 15.00 | Aluminij | - | Gorica | 1:3 | (0:1) |
12/13 | 14.krog | Nova Gorica, Športni park, 20.10.2012, ob 15.00 | Gorica | - | Aluminij | 4:1 | (1:1) |
12/13 | 5.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 12.08.2012, ob 17.00 | Aluminij | - | Gorica | 2:1 | (0:0) |
32. krog | ||
---|---|---|
Bravo | 2 : 0 | Celje |
Maribor | 2 : 1 | CB24 Tabor Sežana |
Mura | 2 : 1 | Koper |
Domžale | 2 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Aluminij | 2 : 0 | Gorica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Mura | 36 | 63 | |
2 | Maribor | 36 | 63 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 36 | 59 | |
4 | Domžale | 36 | 55 | |
5 | Bravo | 36 | 45 | |
6 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 44 | |
7 | Celje | 36 | 43 | |
8 | Aluminij | 36 | 43 | |
9 | Koper | 36 | 42 | |
10 | Gorica | 36 | 29 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nardin Mulahusejnović | 14 |
Jan Mlakar | 14 | |
3. | Dario Kolobarić | 12 |
4. | Andres Vombergar | 11 |
Đorđe Ivanović | 11 | |
Luka Bobičanec | 11 | |
7. | Milan Tučić | 10 |
Filip Dangubić | 10 | |
9. | Christos Rovas | 9 |
10. | Arnel Jakupović | 7 |
Rudi Požeg Vancaš | 7 | |
Aljoša Matko | 7 | |
Rok Kronaveter | 7 | |
Dare Vršič | 7 | |
Mustafa Nukić | 7 | |
16. | Aldair Adulai Djalo Balde | 6 |
Nino Kouter | 6 | |
Jan Repas | 6 | |
Damjan Vuklišević | 6 | |
Senijad Ibričić | 6 |