Sodniki: | Kondić Božo (glavni sodnik), Kovačič Andraž (1. pomoč), Mežnar Matic (2. pomoč) , Antič Mihael (4. sodnik) , Šabanagić Denis (5. sodnik) , Kasapović Aleksandar (6. sodnik) |
Delegat: | Žalik Danijel |
Št. gledalcev: | 1600 |
Maribor | |||
---|---|---|---|
N |
Koper | 1 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 2 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Maribor | 3 : 1 | Celje |
N |
Domžale | 1 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 3 : 0 | Rogaška |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
N |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Celje |
N |
Domžale | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 1 : 0 | Rogaška |
N |
Bravo Kostel | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
P |
Kalcer Radomlje | 1 : 2 | Mura |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Maribor | 20 | 14 | 5 | 1 | 52 | ||
Kalcer Radomlje | 20 | 1 | 5 | 14 | 14 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 10 | 8 | 1 | 1 | 24 | ||
Kalcer Radomlje | 10 | 1 | 1 | 8 | 7 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 10 | 6 | 4 | 0 | 28 | ||
Kalcer Radomlje | 10 | 0 | 4 | 6 | 7 |
23/24 | 28.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 29.03.2024, ob 17.30 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (0:0) |
23/24 | 19.krog | Domžale, Športni park, Domžale, 11.12.2023, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 2:2 | (1:2) |
23/24 | 10.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 28.09.2023, ob 17.30 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 3:1 | (0:1) |
23/24 | 1.krog | Domžale, Športni park, Domžale, 23.07.2023, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 0:4 | (0:2) |
22/23 | 28.krog | Domžale, Športni park Domžale, 18.03.2023, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 1:1 | (1:1) |
22/23 | 19.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 06.12.2022, ob 18.00 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 7:0 | (4:0) |
22/23 | 10.krog | Domžale, Športni park Domžale, 18.09.2022, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 0:5 | (0:2) |
22/23 | 1.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 16.07.2022, ob 20.15 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 0:3 | (0:2) |
21/22 | 31.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 15.04.2022, ob 20.15 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 22.krog | Domžale, Športni park, Domžale, 21.02.2022, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 1:4 | (0:2) |
21/22 | 13.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor, 16.10.2021, ob 20.15 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 4.krog | Domžale, Športni park, Domžale, 07.08.2021, ob 20.15 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 1:2 | (0:2) |
16/17 | 35.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 21.05.2017, ob 16.55 | Radomlje | - | Maribor | 1:1 | (0:0) |
16/17 | 26.krog | Maribor, Ljudski vrt, 29.03.2017, ob 19.30 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (1:0) |
16/17 | 17.krog | Domžale, Športni park Domžale, 20.11.2016, ob 16.55 | Radomlje | - | Maribor | 0:3 | (0:2) |
16/17 | 8.krog | Maribor, Ljudski vrt, 10.09.2016, ob 20.15 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 4:0 | (2:0) |
14/15 | 29.krog | Domžale, Športni park, 24.04.2015, ob 19.00 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 1:6 | (0:3) |
14/15 | 20.krog | Maribor, Ljudski vrt, 06.12.2014, ob 16.00 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 4:1 | (3:0) |
14/15 | 11.krog | Domžale, Športni park, 27.09.2014, ob 16.00 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 0:0 | (0:0) |
14/15 | 2.krog | Maribor, Ljudski vrt, 26.07.2014, ob 17.00 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 3:2 | (1:1) |
10. krog | ||
---|---|---|
Rogaška | 2 : 0 | Bravo Kostel |
Celje | 1 : 3 | Aluminij |
Domžale | 0 : 2 | Mura |
Maribor | 3 : 1 | Kalcer Radomlje |
Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | Koper |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Celje | 36 | 79 | |
2 | Maribor | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 36 | 64 | |
4 | Bravo Kostel | 36 | 50 | |
5 | Koper | 36 | 48 | |
6 | Mura | 36 | 43 | |
7 | Domžale | 36 | 43 | |
8 | Rogaška | 36 | 36 | |
9 | Kalcer Radomlje | 36 | 33 | |
10 | Aluminij | 36 | 31 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 18 |
2. | Arnel Jakupović | 17 |
3. | El Arabi Hilal Soudani | 15 |
4. | Patrik Mijić | 11 |
Matej Poplatnik | 11 | |
6. | Amadej Maroša | 10 |
Rui Pedro Da Silva E Sousa | 10 | |
8. | Madžid Šošić | 9 |
Timothé Ralph Olivier Nkada Zogo | 9 | |
Raul Alexander Florucz | 9 | |
Jošt Pišek | 9 | |
12. | Josip Iličić | 8 |
Mario Krstovski | 8 | |
14. | Nemanja Motika | 7 |
Dardan Shabanhaxhaj | 7 | |
Timi Max Elšnik | 7 | |
Jan Repas | 7 | |
Nejc Gradišar | 7 | |
Martin Pečar | 7 | |
20. | Bede Amarachi Osuji | 6 |