3. krog |  Maribor, Ljudski vrt |  01.08.2009 ob 18.00

3 : 1

Nafta

Sodniki: Čeferin Darko (glavni sodnik), Kokolj Andrej (1. pomoč), Žunič Matej (2. pomoč) , Kajtazović Nejc (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 3

0'
  Lep pozdrav iz Maribora, kjer se bo ob 18. uri pričela tekma tretjega kroga Prve lige Slovenija med Mariborom in Nafto.
0'
  Maribor v prvenstvu ni zmagal že pet tekem, Nafta pa še eno več. Zanimivo pa je, da so Lendavčani dosegli zadnjo zmago prav proti današnjim nasprotnikom, vendar na domačem terenu.
0'
0'
  Moštvi igrata pred praznimi tribunami.
1'
  Pri domačih ni kaznovanega Pavloviča, na drugi strani pa iz enakega razloga manjka Caban.
6'
  Leon Horvat je dobil rumeni karton.
12'
  V napadu je bila Nafta, po podaji Koplarevicsa do žoge ni prišel Vassiljev, ampak je bil le kot.
15'
  GOOOL! Zadel je Dragan Jelič! Pred vratarjem Lukom sta se znašla sama dva Mariborčana, sodnik ni dosodil prepovedanega položaja in Jelič se je vpisal med strelce.
24'
  Sodnik Čeferin je zaradi vročine dosodil počitek.
26'
  Tekma se nadaljuje...
28'
  Prosti strel Džiniča, brez težav za Luka.
29'
  Velika priložnost za Maribor, vendar je Tavaresev strel zgrešil vrata, Brazilec pa bi lahko podal prostemu Jeliču.
33'
  Gregor Bunc je dobil rumeni karton zaradi prekrška nad Mezgo.
36'
  Najprej je poskušal streljati Jelič, odbito žogo pa še Školnik, vendar Luk brani.
44'
  Prosti strel Vassiljeva, žoga od živega zida v kot.
45'
  Predložek Vasiljeva iz kota, Ošlaj z glavo prek vrat.
45'
  Še tri minute sodnikovega dodatka.
45'
45'
  Menjava: iz igre Amel Mujakovič, v igro Mihael Bukovec.
46'
  Dober poskus Koplarovicsa, mimo leve vratnice.
48'
  Jelič streljal na vrata, čeprav bi lahko podal prostemu Volašu, Luk obranil.
48'
  Strel Popoviča z velike razdalje, Luk brani.
48'
  Pritisk Maribora, poskušal je še Samardžič, Bunc izbil z golove črte.
49'
51'
  GOOOL! Zadel je Dalibor Volaš!
51'
  Po predložku Tavaresa je pred Lukom žogo v vrata porinil Volaš.
59'
  Menjava: iz igre Arpad Vaš, v igro Jernej Repina.
61'
  Po predložku Vassiljeva je pri Nafti z glavo poskušal Sebök, a je izboril le kot, v naslednji akciji pa je znižanje rezultata preprečil Ranilovič, ki je obranil Koplarovicsev strel.
64'
  Menjava: iz igre Dragan Jelič, v igro Rene Mihelič.
66'
  Po predložku Matjašeca zadel Repina vratnico.
66'
  GOOOL! Zadel je Jernej Repina!
67'
  Po kotu Nafte je žoga prišla do Repine, ki je zadel s strelom po sredini vrat.
68'
  Prosti strel Vassiljeva neposredno na vrata, vendar nenatančno.
70'
  Menjava: iz igre Dejan Mezga, v igro Aleš Mertelj.
74'
  GOOOL! Zadel je Dejan Školnik!
75'
  Po podaji Mertlja je Školnik najprej preigraval na robu kazenskega prostora in nato premagal vratarja Luka.
77'
  Menjava: iz igre Bela Koplarovics, v igro Emil Miljkovič.
80'
  Poskus Volaša z dvajsetih metrov, ki pa ni bil dovolj natančen.
81'
  Dva poskusa Tavaresa, rezultat ostaja nespremenjen.
82'
  Pritisk Maribora, po podaji Miheliča je Mertelj priboril kot.
85'
  Po kotu je poskušal Ošlaj z glavo, a je žoga zletela preko vrat.
86'
  Menjava: iz igre Dejan Školnik, v igro David Bunderla.
87'
  Konstantin Vassiljev je dobil rumeni karton zaradi protesta, ker naj bi njegov strel mariborski branilec zaustavil z roko, v nadaljevanju akcije pa je Sebök zadel vratnico.
90'
  Še štiri minute sodnikovega dodatka.
90+4'
90+6'
  Končni rezultat današnje tekme je 3:1 za Mariborčane, ki so vknjižili prve tri točke letos, medtem ko Nafta ostaja pri eni točki.