3. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  01.08.2009 ob 18.13

2 : 1

Interblock

Sodniki: Goričan Vojko (glavni sodnik), Vozlič Vinko (1. pomoč), Jovanović Stevo (2. pomoč) , Huselja Emir (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 2

0'
  Ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz vročega Kopra, kjer je temperatura zraka kar 32 stopinj. V takšnih razmerah se bosta prvič letos pomerila Luka Koper in Interblock.
0'
  Inerblock se vrača na domače ligaško prizorišče po porazu na evropski tekmi v Ukrajini, Koprčani so domače prvenstvo začeli z dvema zmagama.
0'
  V prvem krogu so bili Koprčani na domačem igrišču boljši od Celja, v gosteh so premagali Dravo; Interblock je v 1. krogu premagal Olimpijo, v drugem remiziral z Domžalami, obakrat pa je igral na stadionu v Spodjni Šiški.
0'
  V ekipi Kopra zaradi poškodbe ni Ipavca, Hasiča in Polovanca.
0'
  Ura je 18.00, igralcev pa še ni na igrišču.
0'
  Na tribunah stadiona na Bonifiki je zbranih 600 gledalcev, večina v senci dreves na zahodni tribuni.
0'
  V ekipi Interblocka zaradi poškodb ni Jukana, Majcna in Božiča.
0'
  Na igrišču sta rezervni ekipi obeh moštev, v tem trenutu na igrišče prihajata tudi obe prvi enejsterici.
0'
  Enajsterici sta na sredini igrišča, tekma se bo začela z dobrimi desetimi minutami zakasnitve.
0'
0'
  Tekma se je začela s 13 minutno zamudo.
5'
  Prosti strel za Interblock z 30 metrov; Milenković je zadel koprski živi zid.
9'
  Po globinski podaji je iz neposredne bližine streljal Iličić, Suhonjič je žogo odbil.
15'
  Drugi kot za Interblock; podaja Milenkovića, koprska obamba je upešno posredovala.
18'
  Struna je sprožil z okrog 25 metrov, Rozman je žogo s parado odbil v 1. kot za Koper. Pavlin je žogo poslal preko kazenskega prostora v avt.
22'
  Božičić je izvedel prosti strel in z okrog 30 metrov streljal po sredini vrat. Brez težav za Rozmana.
24'
  Zaradi visoke temperature je sodnik Goričan odredil minuto odmora.
29'
  Pavlin je sprožil s 25 metrov, Rozman je strel zanesljivo ubranil.
31'
  Menjava: iz igre Lucas Mario Horvat, v igro Dejan Gerič.
33'
Poškodba
  Benedejčič je opravil prvo menjavo zaradi poškodbe Horvata, ki po naletu s Struno ni mogel nadaljevati srečanja.
34'
  Suvad Grabus je dobil rumeni karton.
34'
  Grabus je naredil prekršek nad Brulcem.
35'
  Po prostem strelu Pavlina, drugi kot za Koper.
36'
  Pavlin je podal pred gol, Radujko je žogo podaljšal s peto, Brulc je poskusil iz neposredne bližine, na golovi črti je najprej posredoval Rozman, nato pa še Ntame. Še tretji kot za Koper.
44'
  GOOOL! Zadel je Mitja Brulc!
45'
  Radujko je sprožil z okrog 20 metrov, žoga je zadela Brulca in spremenila smer ter pretenala Rozmana.
45'
  Dalibor Radujko je dobil rumeni karton zaradi nešportnega obnašanja po zadetku.
45'
  Dve minuti sodnškega dodatka.
45'
45'
  Ekipi Kopra in Interblocka igrata danes 13. medsebojno prvenstveno tekmo, Ljubljančani pa so zmagali samo enkrat; 4. oktobra lani je bilo na Bonifiki 1:4. Interblock pa je dobil vse tri pokalne tekme s Koprom; v predlanski sezoni je dvakrat slavil v polfinalu, maja letos pa je z 2:1 dobil finalno tekmo.
45'
45'
  Menjava: iz igre Josip Iličič, v igro Tomislav Mišura.
47'
  Gerič je z globinsko podajo zaposlil, rezervist Mišurina je silovito streljal z okorg 12 metrov, Suhonjič je z odlično parado žogo odbil v kot.
47'
  Po kotu, ki ga je izvedel Milenković, je Jelečevič z glavo streljal preko gola.
57'
  Grabus je z leve podal v kazenski prostor, kjer je žogo sprejel Raković in po krajšem oklevanju poskusil z lobom, ki pa ni bil dovolj natančen.
63'
  GOOOL! Zadel je Ermin Rakovič!
63'
  Po prekršku nad Rajčevičem, ki je obležal v domačem kazenskem prostoru, so Koprčani zastali, Ljubljančani pa nadaljevali z igro. Jelečevič je podal Rakoviču, ki je z volejem žogo zabil v mrežo.
67'
  Juvette Enow Tabot je dobil rumeni karton.
67'
  Tabot je podrl Pavlina.
68'
  Menjava: iz igre Mitja Viler, v igro Ivica Guberac.
69'
  Prosti strel s 25 metrov je izvedel Karič, Rozman je žogo zanesljivo ujel.
69'
  Menjava: iz igre Amir Karič, v igro Damir Hadžič.
73'
  Nova minuta odmora za osvežitev igralcev.
76'
  Pavlin je izvedel prosti strel z desne strani, z okrog 30 metrov, Radujko je iz neposredne bližine streljal z glavo in zgrešil ljubljanska vrata za pol metra.
80'
  Menjava: iz igre Vladimir Milenkovič, v igro Dejan Zadnikar.
81'
  GOOOL! Zadel je Dalibor Radujko!
81'
  Pavlin je podal s postega strela, pred vrati pa je Radujko žogo z glavo preusmeril v spodnji levi kot ljubljanskih vrat.
85'
  Brulc je "namestil" žogo Pavlinu, ki pa je z 18 metrov streljal preko vrat.
85'
  Menjava: iz igre Saša Božičič, v igro Aljaž Struna.
87'
  Prekinitev tekme zaradi dveh naletov na sredini igrišča.
88'
  Miran Pavlin je dobil rumeni karton.
88'
  Mitja Brulc je dobil rumeni karton.
90'
  Štiri minute sodniškega dodatka.
90+4'
90+4'
  Koper je bil na izenačeni tekmi učinkovitejši in ponovno premagal Interblock. V prihodnjem krogu Koprčani gostujejo v Novi Gorici, Interblock bo gostil MIK CM Celje.
90+4'
  V skupnem seštevku medsebojnih tekem, so Koprčani na 13. srečanju priigrali sedmo zmago, Interblock ostaja pri eni, pet tekem se je končalo z remijem.
90+4'
  Lep pozdrav iz Kopra in vabljeni tudi k spremljanju nocojšnje zadnje tekme 3. kroga med MIK CM Celjem in Dravo.