4. krog |  Lendava, Športni park |  08.08.2009 ob 17.30

Nafta

3 : 1

Labod Drava

Sodniki: Huselja Emir (glavni sodnik), Majcen Karel (1. pomoč), Podgornik Janez (2. pomoč) , Pavlović Želimirko (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz Lendave, kjer se bo čez slabih petnajst minut začela tekma četrtega kroga med domačo Nafto in ptujsko Labod Dravo.
0'
  V dosedanjih osmih medsebojnih prvenstvenih obračunih v Lendavi je Nafta slavila štirikrat, trikrat ni bilo zmagovalca, le enkrat pa so izgubili. Dve zmagi od štirih so dosegli v lanski sezoni, ko je bilo 2:0 oziroma 1:0, Drava pa velja za Lendavčane neugoden nasprotnik na Ptuju, kjer še niso uspeli zmagati, ob enem remiju "modro-beli" izgubili kar sedemkrat.
0'
  Pri domačih manjka kaznovani Caban, trener Vučičević pa ne more računati na poškodovana Luka in Repino, medtem ko sta Ošlaj in Janković stisnila zobe in bosta pomagala po svojih močeh.
0'
  Pri Ptujčanih so sredi tedna klub zapustili Drevenšek, Čeh in Grižonič, na klopi pa je nigerijski napadalec Ekpoki, ki se je vrnil iz belgijskega Genta.
0'
  Tekmo bo sodil Emir Huselja (Velenje) s pomočnikoma Karlom Majcnom (Šentjur) in Janezom Podgornikom (Vrhnika). Četrti sodnik je Želimirko Pavlovič (Krško), delegat pa Leopold Roglič (Kisovec).
0'
4'
  Amel Mujakovič je dobil rumeni karton zaradi prekrška na sredini terena.
5'
  Siniša Jankovič je dobil rumeni karton zaradi prigovarjanja.
6'
  Borut Semler je dobil rumeni karton zaradi prigovarjanja.
7'
  GOOOL! Zadel je Amel Mujakovič!
8'
  Na robu kazenskega prostora se je do žoge dokopal Nujakovič in neubranljivo ustrelil v desni spodnji kot.
12'
  GOOOL! Zadel je Gorazd Zajc! Drava je imela kot in po zmedi v domači obrambi je z glavo zadel Zajc.
13'
  Menjava: iz igre Rok Kronaveter, v igro Milko Kovač.
14'
  Bojan Matjašec je dobil rumeni karton zaradi prekrška nad Semlerjem.
19'
  Po diagonalni podaji Bunca je z glavo z bližine vrat poskušal Sebök, vendar nenevarno za Dravina vrata.
29'
  V zadnjih minutah prevladujejo Ptujčani...
31'
  Poskus Vassiljeva z dvajsetih metrov, preslabo za Bratunška.
34'
  Horvat poskušal s strelom z razdalje, vendar ga je pri tem oviral branilec gostov, tako da Bratušek ni imel težkega dela.
35'
  Mujakovič je nevarno izvedel prosti strel v bližini kota, vendar Bratušek izbijal njegov strel v kot.
36'
  GOOOL! Zadel je Leon Horvat!
36'
  Po akciji Jankovića in Vassiljeva je slednji potegnil na gol avt liniji in nato podal navzven proti Horvatu, ki je neobranljivo zadel.
40'
  Menjava: iz igre Siniša Jankovič, v igro Emil Miljkovič.
45'
  Po dveh kotih je Nafta imela dve priložnosti za povišanje vodstva. Prvi strel Vassiljeva je Bratušek obranil, strel Ošlaja z glavo pa je šel preko vrat.
45'
46'
57'
  Pred domačimi vrati je bilo po kotu Drave nevarno, vendar žoge z glavo ni najboljše zadel Anđelković.
60'
  GOOOL! Zadel je Jozsef Sebök!
60'
  Predložek z desne strani je poslal Matjašec, madžarski napadalec pa je zadel z dvanajstih metrov.
62'
  Menjava: iz igre Tonči Žilič, v igro Abdulrazak Mohammed Ekpoki.
66'
  Gregor Bunc je dobil rumeni karton zaradi prigovarjanja sodniku.
74'
  Do prvega strela je prišel novinec pri Dravi Ekpoki, vendar ni bil natančen.
77'
  Menjava: iz igre Milko Kovač, v igro Robert Kurež.
79'
  V priložnosti je bil znova Ekpoki, ki je prebežal Zemljiča, ni pa uspel ukaniti tudi Murka.
80'
  Menjava: iz igre Jozsef Sebök, v igro Vedran Vinko.
84'
  Menjava: iz igre Bela Koplarovics, v igro Borut Gerenčer.
85'
  Še en poskus Ekpokija, vendar je Murko njegov strel izboksal.
90'
  Še tri minute sodnikovega dodatka.
90+2'
  Iz neposredne bližine vrat gostov je dvakrat poskušal Miljković, a se rezultat ni spremenil.