6. krog |  Lendava, Športni park |  22.08.2009 ob 17.00

Nafta

0 : 1

Interblock

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Karmel Vidko (1. pomoč), Kmetec Radenko (2. pomoč) , Tkalčič Bojan (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 4

0'
  Pozdravljeni iz lendavskega Športnega parka, kjer bo uvodna tekma 6. kroga Prve lige Slovenije. Pomerila se bosta domača Nafta in ljubljanski Interblock.
0'
  Nafta ima v letošnji sezoni štiri točke iz petih in zaseda osmo mesto, Interblock pa ima točko več in je trenutno šesti.
0'
  To bo njuna 13. medsebojna tekma, malenkost uspešnejši pa so za zdaj gostje, ki so zmagali petkrat, trikrat ni bilo zmagovalca, štirikrat pa so izgubili.
0'
  Ko gre le za obračune v Lendavi je uspešnejša Nafta, ki je dobila tri tekme, dvakrat ni bilo zmagovalca, enkrat pa je slavil Interblock.
0'
  Glavni sodnik današnje tekme je Slavko Vinčić (Maribor) s pomočnikoma Vidkom Karmelom (Maribor) in Radenko Kmetcem (Orehova vas). Četrti sodnik je Bojan Tlalčič (Maribor), delegat pa Alojz Kovačič (Maribor).
0'
4'
  Strel Jankovića z 18 metrov, Rozman odbil v kot.
5'
  Še drugi poiskus Nafte, s strelom od daleč je poskusil Vassiljev.
6'
  Prvič je zapretil tudi Interblock, sam se je v bližini vrat znašel Mišura, vendar so ga domači dobro ovirali, da ni prišel do rednega strela.
15'
  Tekma postaja po nekaj čudnih sodniških odločitvah vse bolj nervozna.
22'
  V napadu je bila Nafta, Bunc je poslal predložek z leve, kjer je Janković prepustil žogo Vassiljevu, ki pa ni uspel streljati.
26'
  Prosti strel za domače s petindvajset metrov, Vassiljev malenkost mimo vrat.
42'
  GOOOL! Zadel je Vladimir Milenkovič! Potem ko domači niso izkoristili priložnosti, so Ljubljančani preko Rakoviča hitro prešli v proti napad, kjer je Milenković premagal Murka.
45'
45'
  Menjava: iz igre Tomislav Mišura, v igro Dejan Zadnikar.
46'
50'
  Leon Horvat je dobil rumeni karton.
50'
  V napadu so bili gostje, Rakovič je lepo pred Naftinimi vrati zaposlil Zadnikarja, ki pa je preveč okleval in ni uspel ustreliti.
51'
  Ermin Rakovič je dobil rumeni karton.
57'
  Siniša Jankovič je dobil rumeni karton.
57'
  Dejan Gerič je dobil rumeni karton.
59'
  Menjava: iz igre Boštjan Jelečevič, v igro Nejc Skubic.
61'
  Poskus strel Mujakoviča od daleč, Rozman brani.
64'
  Menjava: iz igre Leon Horvat, v igro Emil Miljkovič.
70'
  Suvad Grabus je dobil rumeni karton.
74'
  Danijel Brezič je dobil rumeni karton.
78'
  V zadnjih minutah so več pri žogi domači, ki pa v končnici napada niso dovolj konkretni.
79'
  Menjava: iz igre Juvette Enow Tabot, v igro Josip Iličič.
80'
  Prosti strel z dvajsetih metrov je izvajal Mujakovič, ki pa je nastreljal živi zid.
83'
  Menjava: iz igre Bela Koplarovics, v igro Peter Gerenčer.
84'
  Po podaji Gerenčerja se je priložnosti znašel Janković, vendar je Rozman odbil v kot.
89'
  Še tri minute sodnikovega dodatka.
90+3'
90+3'
  To je bilo vse za danes iz Lendave, vabljeni k spremljanju še preostalih štirih tekem 6. kroga, ne pozabite pa tudi na video prispevek. Lep pozdrav.