6. krog |  Maribor, Ljudski vrt |  23.08.2009 ob 19.00

1 : 2

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Kogej Milan (1. pomoč), Kopač Borut (2. pomoč) , Jeneš Boris (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz Ljudskega vrta. Še 15 minut nas loči do začetka derbija 6. kroga. V obeh taborih si želijo novih treh točk, zato lahko pričakujemo zanimiv obračun.
0'
  Igralci prihajajo na zelenico, sledijo formalnosti pred tekmo.
0'
0'
9'
  Prvi strel na tekmi v okvir vrat. Poskušal je Struna, Ranilovič brani.
15'
  Poskus Gubernaca s precejšnje razdalje, preko gola domačinov.
27'
  Po podaji iz kota z 11-tih metrov strelja Karič, Ranilovič brani.
28'
  Prva velika priložnost za Maribor. Prodor domačih z desne strani, podaja Miheliča v sredino do Jeliča, ki takoj strelja, a Suhnonjič je na mestu.
32'
  GOOOL! Zadel je Dragan Jelič! Dolga podaja na rob kazenskega prostora, kjer gostujoči branilci niso uspeli odbiti žoge. Ta se prikotali do Jeliča, ki rutinirano zadene levi spodnji kot vratarja Suhonjiča.
34'
  Zoran Pavlovič je dobil rumeni karton.
41'
  Lep poskus Jeliča precej z leve strani s kakšnih 10-tih metrov, mimo vrat gostov.
45'
46'
46'
  Po lepi podaji Jeliča velika priložnost za Tavaresa, ji je sam pred Suhonjičem, vendar zgreši gol.
50'
  Armin Bačinovič je dobil rumeni karton.
56'
  Močan strel Pavlina s 25-tih metrov, točno po sredini gola, veliko dela za Raniloviča, ki žogo odbija.
61'
  Hitra kombinacija Maribora, Mihelič se je znašel sam na robu kazenskega prostora, streljal, vendar koprski vratar se ni pustil presenetiti.
62'
  GOOOL! Zadel je Mitja Brulc! Podaja Sesarja z desne strani na rob kazenskega prostora do Brulca. Ta takoj strelja in premaga Raniloviča, ki pri posredovanju ni izgledal najbolje.
68'
  GOOOL! Zadel je Miran Pavlin! Po katastrofalni napaki vratarja Raniloviča, ki ni ujel popolnoma nenevarenega predložka z desne strani po tleh Brulca, se na pravem mestu znajde Pavlin, ki darilo izkoristi za 1:2.
70'
  Menjava: iz igre Dejan Školnik, v igro David Bunderla.
73'
  Po kotu z leve strani žoga v gneči pred golom konča v mreži Kopra, glavni sodnik pa gol razveljavi zaradi domnevnega prekrška nad vratarjem Suhonjičem.
76'
  Velika priložnost za Maribor, streljal je Tavareš z 12-tih metrov, a vratar Suhonjič je na mestu.
77'
  Menjava: iz igre Amir Karič, v igro Damir Hadžič.
78'
  Menjava: iz igre Rene Mihelič, v igro Aleš Mertelj.
79'
  Menjava: iz igre Saša Božičič, v igro Mitja Viler.
81'
  Odlična podaja Pavloviča do Bunderle, ki se znajde kakšnih 14-tih pred golom gostov, malce z leve strani, a domači napadalec zgreši levi kot vrat Kopra.