Sodniki: | Drečnik Davor (glavni sodnik), Žekš Zoran (1. pomoč), Gabor Jožef (2. pomoč) , Gostenčnik Gregor (4. sodnik) |
Delegat: | Kacijan Danilo |
Št. gledalcev: | 1300 |
Rudar | |||
---|---|---|---|
P |
Rudar | 2 : 3 | HIT Gorica |
Z |
Interblock | 0 : 1 | Rudar |
Z |
Rudar | 4 : 2 | Labod Drava |
N |
CM Celje | 0 : 0 | Rudar |
P |
Rudar | 0 : 2 | Luka Koper |
Interblock | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 1 : 0 | Interblock |
P |
Interblock | 0 : 1 | Rudar |
P |
HIT Gorica | 6 : 1 | Interblock |
N |
Interblock | 1 : 1 | Nafta |
P |
Interblock | 0 : 2 | Labod Drava |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rudar Velenje | 8 | 5 | 0 | 3 | 11 | ||
Interblock | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | ||
Interblock | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | ||
ŽŠD Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | ||
Interblock | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 |
09/10 | 35.krog | LJUBLJANA, ŽŠD Ljubljana, 11.05.2010, ob 17.00 | Interblock | - | Rudar Velenje | 0:1 | (0:0) |
09/10 | 26.krog | Velenje, Ob jezeru, 13.03.2010, ob 14.00 | Rudar Velenje | - | Interblock | 1:2 | (0:2) |
09/10 | 17.krog | Ljubljana, ZSD Ljubljana, 07.11.2009, ob 14.00 | Interblock | - | Rudar Velenje | 3:1 | (3:1) |
09/10 | 8.krog | Velenje, Ob jezeru, 12.09.2009, ob 20.00 | Rudar | - | Interblock | 2:1 | (1:0) |
08/09 | 31.krog | Ljubljana, ZSD Ljubljana, 02.05.2009, ob 17.00 | Interblock | - | Rudar Velenje | 0:1 | (0:1) |
08/09 | 22.krog | Velenje, mestni stadion ob jezeru, 28.02.2009, ob 15.00 | Rudar Velenje | - | Interblock | 2:1 | (0:0) |
08/09 | 13.krog | Ljubljana, ZŠD Ljubljana, 18.10.2008, ob 15.00 | Interblock | - | Rudar Velenje | 2:1 | (1:0) |
08/09 | 4.krog | Velenje, Mestni stadion ob jezeru, 09.08.2008, ob 20.00 | Rudar Velenje | - | Interblock | 2:0 | (1:0) |
8. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 1 : 1 | Luka Koper |
Nafta | 2 : 1 | HIT Gorica |
Olimpija | 4 : 2 | CM Celje |
Rudar | 2 : 1 | Interblock |
Maribor | 2 : 2 | Labod Drava |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Luka Koper | 36 | 73 | |
2 | Maribor | 36 | 62 | |
3 | HIT Gorica | 36 | 55 | |
4 | Olimpija | 36 | 53 | |
5 | CM Celje | 36 | 51 | |
6 | Rudar | 36 | 49 | |
7 | Nafta | 36 | 49 | |
8 | Domžale | 36 | 45 | |
9 | Interblock | 36 | 33 | |
10 | Labod Drava | 36 | 30 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Milan Osterc | 23 |
2. | Dragan Jelić | 15 |
3. | Mitja Brulc | 12 |
Dalibor Volaš | 12 | |
5. | Miran Pavlin | 11 |
Goran Cvijanović | 11 | |
Dalibor Radujko | 11 | |
8. | Slaviša Dvorančič | 10 |
Marcos Magno Morales Tavares | 10 | |
Ivan Brečević | 10 | |
11. | Sebastjan Cimirotič | 9 |
Dare Vršič | 9 | |
13. | Marko Drevenšek | 8 |
Agim Ibraimi | 8 | |
Anej Lovrečič | 8 | |
16. | Vito Plut | 7 |
Goran Galešić | 7 | |
Emil Miljković | 7 | |
Rok Kronaveter | 7 | |
20. | Denis Grbić | 6 |