9. krog |  Celje, Arena PETROL |  19.09.2009 ob 18.00

CM Celje

2 : 3

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Rešek Edo (1. pomoč), Ajdovec Rafael (2. pomoč) , Vehar Jože (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 1

0'
  Lepo pozdravljeni iz celjske Arene Petrol. Čez nekaj minut se bo pričela tekma med nogometaši Celja in Domžal.
0'
  Nogometaši prihajajo na igrišče, pozdravljajo maloštevilne gledalce.
0'
1'
  Že v prvi minuti lepa priložnost za domžalčane, vratar Mujčinovič je imel veliko dela.
2'
  Pritisk Domžal se nadaljuje...
4'
  GOOOL! Zadel je Jani Šturm!
5'
  Marko Drevenšek je dobil rumeni karton.
8'
  Prvi poizkus pri Celjanih, priigrali so že tretji kot, Domžalčani so vse napade odbili.
12'
  Razmerje moči se je nekoliko porazdelilo, sedaj pritiskajo Celjani, nevarno je iz 35 metrov meril 99.
16'
  Igra obeh moštev je dokaj nepovezana, sicer se veliko igra med obema 16-m prostoroma.
18'
  GOOOL! Zadel je Rok Štraus! Napako v domžalski sredini so Celjani lepo izkoristili, Štraus je lepo prodrl po levi in sam zaključil.
21'
  Moštvi nadaljujeta igro v sredini, sicer poskus domžalske 25. iz okoli 25 metrov, preko vrat.
23'
  Napaka v celjski obrambi in kot za Domžale, brez strela vratom.
24'
  strel Juniorja Wilsona naravnost v roke celjskega vratarja
25'
  Ponovno v priložnosti Domžale, a je Zatkovič slabo streljal.
26'
  samostojni prodor 25 pri domžalah in lepo preigravanje v kaz. prostoru a strel le v roke vratarja Mujčinoviča.
27'
  domžalska 17 je poskusil iz roba kazenskega prostora, a žogo poslal mimo celjski vrat.
30'
  Celjani iščejo poti proti domžalskemu golu, Domžalčani pa v fazi branjenja delujejo zelo kompaktno in tako že na sredini uspejo prekiniti celjske napade.
32'
  Obetavna akcija Celjanov, ki pa se je končala s prekrškom v napadu.
33'
  GOOOL! Zadel je Marko Drevenšek!
35'
  Prekinitev zaradi poškodbe domžalske 7.
37'
  Spet nevaren poizkus Domžal, zadnji pri žogi Drevenšek.
38'
  Priložnost iz kota za CE, vratar Brlja je odbil.
40'
  Celjani s težavo oragnizirajo napade, prekinitev je izvajal Biščan, ki je neposredno meril a je vratar Brlja bil na mestu.
45'
  Zelo lepa podaja v celjski kazenski prostor, ki pa je razpoloženi Junior ni izkoristil. Akcijo je sicer začel Zatkovič, s katerim so imeli Celjani veliko dela.
45'
Podaljšek
  minuta sodnikovega podaljška.
45'
46'
46'
  Polčas je minil povsem v znamenju Domžal, ki so nadzorovale potek srečanja.
46'
  menjava pri CE iz igre Horvat, v igro Lovrenčič.
51'
  Lepa akcija Domžal, s strelom v roke Mujčinoviča zaključil Junior.
54'
  V obeh moštvih se ob igrišču ogrevajo po 3 igralci.
55'
  Prosti strel Domžale- 25 metrov.
57'
  Lep poizkus Drevenška iz prostega strela, razdalja 25 metrov.
59'
  Prekršek nad nevarnim Šturmom Žogo si je nastavil Hanžič a le v živi zid.
60'
  Končno priložnost Celjanov, ki pa je Rajko Rep ni izkoristil. Žogo je slabo zadel.
61'
  Domžalčani so takoj vrnili napad preko Juniorja.
63'
  GOOOL! Zadel je Marko Drevenšek! Drevenšek je po podaji Zatkoviča žogo neovirano poslal v gol, vratar Mujčinovič pa je pred tem zaradi posredovanja pustil prazen gol.
67'
  Menjava pri celju iz igre Oparenovič, v igro Korun.
70'
  Domžalčani odločnejši v dvobojih, Celjani ne pridejo do priložnosti.
72'
  Menjava pri Domžalah iz igre Juninho, v igro Vučkič
74'
  Domžalčani še naprej bolj trdni, nevarni predvsem iz protinapadov.
79'
  Celjani stopnjujejo pritisk, ki pa zaenkrat še ni obrodil sadov. Domžalčani so se osredotočili na obrambne naloge.
81'
  Menjava pri domžalah iz igre Šturm, v igro Vidovič.
84'
  Domžalčani rutinsko držijo žogo v svoji posesti.
84'
  Teinovič je lepo poizkusil, Mujčinovič je spet imel veliko dela.
87'
  GOOOL! Zadel je Darijo Biščan! Biščan je izkoristil napako domžalske ožje obrambe in žogo neovirano poslal za hrbet Brljaka.