21. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  02.12.2009 ob 13.00

Luka Koper

0 : 0

Interblock

Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Rajh Marjan (1. pomoč), Bezjak Janez (2. pomoč) , Fekonja Štefan (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 4

0'
1'
  Lep pozdrav iz Kopra, kjer se je začela tekma med Luko Koprom in Interblockom.
3'
  Tekma je bila še dopoldne pod vprašajem zaradi bolezni v koprskem taboru, nazadnje je padla odločitev, da bo tekma vendarle odigrana.
4'
  V ekipi Luke Koper ni bolnih Pavlina in Božičića ter kaznovanih Sesarja in Polovanca.
7'
  Tudi gostje niso v popolni postavi, saj sta Iličić in Tabot bolna, Majcen pa je kaznovan. Manjkata tudi dva mladinca, ki sta že igrala za člansko ekipo: Cankar in Žitko.
12'
  Koprčani so že priigrali dve priložnosti, vendar pa je Karičev strel vratar Rozman odbil preko gola, po podaji iz kota pa je ljubljanski vratar zaustavil tudi poskus Rajčeviča.
14'
  Po globinski podaji Kariča, se je Ipavec sam znašel pred Rozman, a je ljubljanski vratar uspešno posredoval in žogo odbil.
18'
  Po prostem strelu Kariča je Radujko dosegel gol, a ga sodnik zaradi nedovoljenega položaja ni priznal. Po hitrem protinapadu se je nato pred Nenezičem povsem sam znašel Paez, a se je koprski vratar izkazal z obrambo.
20'
  Karič je nenadoma sprožil z okrog 20 metrov, Rozman je žogo z nekaj težavami zaustavil.
24'
  Aleksander Rajčevič je dobil rumeni karton. Nepravilno je zaustavil Zadnikarja.
32'
  Po obetavnih akcijah na eni in drugi strani, je nekaj zadnjih minut na Bonifiki, na sicer mokrem igrišču pravo zatišje.
35'
  Damir Hadžič je dobil rumeni karton. Na sredini igrišča je podrl Zadnikarja.
37'
  Gustavo Andres Paez je dobil rumeni karton. S prekrškom je zaustavil Brulca.
40'
  Matic Fink je dobil rumeni karton.
42'
  Karič je žogo namestil Gubercu, ta je z okrog 20 metrov močno sprožil, a je Rozman zanesljivo posredoval.
44'
  Minuta sodniškega dodatka.
45+1'
45+1'
  Ne razmočenem in blatnem igrišču sta ekipi več pokazali v uvodnih minutah, ko sta tudi priigrali najlepši priložnosti za gol.
45'
48'
  Obetaven napad gostov in strel Paeza, ki je z okrog 25 metrov streljal mimo leve stative koprskih vrat. Ob posredovanju se je Nenezič poškodoval in igra je prekinjena.
49'
  Nenezič bo nadaljaval s tekmo.
52'
  Fink je prodrl v kazenski prostor, Hadžić ga je oviral in preprečil bolj natančen zaključni strel.
58'
  Menjava: iz igre Jernej Smukavec, v igro Filip Valenčič.
60'
  Takoj po vstopu je do strela prišel Valenčič, a se je Nenezič izkazal z obrambo.
66'
  Menjava: iz igre Amir Karič, v igro Mitja Viler.
68'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Matic Fink je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča. Na sredini igrišča je podrl Hadžića.
74'
  Tekma je že nekaj minut povsem nezanimiva, z veliko prekinitvami zaradi prekrškov.
76'
  Po podaji Ipavca je Guberac sprožil volej z roba kazenskega prostora, a se je Rozman izkazal z obrambo in žogo s skrajnimi napori odbil.
76'
  Alen Jogan je dobil rumeni karton. Nepravilno je oviral Kovačeviča.
81'
  Menjava: iz igre Dejan Zadnikar, v igro Luka Vrhunc.
83'
  Mitja Brulc je dobil rumeni karton. Brulc je v kazenskem prostoru Interblocka simuliral prekršek.
88'
  Menjava: iz igre Aljaž Struna, v igro Etien Huskič.
89'
  Po dolgi žogi je Paez prehitel Neneziča, nato pa žogo poslal preko vrat.
90'
  Pet minut sodniškega dodatka.
90+3'
  Obetaven prodor Radujka, ki je streljal s strani z neposredne bližine, a je Rozman uspešno posredoval.
90+4'
  Etien Huskič je dobil rumeni karton. Podrl je prodirajočega Paeza.
90+5'
90+5'
  Ekipi sta si v težkih pogojih (mokro, blatno igrišče) razdelili točke. Lepše prioložnosti sta priigrali v prvem polčasu, Interblock pa je zadnjih 20 minut igral brez izključenega Finka.
90+5'
  Koper in Interblock sta odiigrala 15. prvenstveno tekmo, šestič sta se razšla z remijem. Koper ima osem zmag, Interblock eno.
90+5'
  Koper je na domačem igrišču nazadnje zmagal 19. septembra, ko je s 3:1 premagal Nafto.
90+5'
  To je vse z Bonifike. Hvala za pozornost in vabljeni k spremljanju preostalih treh tekem 21. kroga.