21. krog |  Arena Petrol, Celje |  02.12.2009 ob 17.00

CM Celje

3 : 0

Labod Drava

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Koren Jožef (1. pomoč), Gabor Jožef (2. pomoč) , Mertik Bojan (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 2

0'
  V 21. krogu se bosta v Celju pomerila Celje in Drava.
0'
  Pri Celjanih tokrat manjkata poškodovana Močič in Kuljanac ter bolna Mijatovič in Kotnik.
0'
2'
  Prvi so strelom poskusili Ptujčani, vendar je bil strel blokiran.
3'
  Gol Rajka Repa za 1:0
4'
  Celjani so svojo prevlado v prvih trenutkih tekme kronali s prekrasnim zadetkom svojega kapetana s kakšnih 20-ih metrov.
7'
  Ogu je imel izjemno priložnost, aje zadel le vratnico iz neposredne bližine.
9'
  Nov poskus gostov, tokrat je imel priložnost Ekpoki, vendar nin uspel zadeti.
13'
  Drava je vzpostavila ravnotežje na igrišču.
15'
  Streljaj je Marinič, vendar so Celjani zaustavili njegov poskus.
17'
  Kurež se je znašel v kazenskem prostoru Celjanov, a so bili ti uspešnejši in so izbili žogo.
18'
  Ekpoki je padel v kazenskem prostoru domačih in želel iztržiti 11-m, vendar ni uspel pretentati sodnika.
20'
  Borut Semler (Drava)je prejel rumeni karton.
23'
  Najnevarnejša priložnost za goste. Po visoki žogi v kazenski prostor je v gneči eden izmedn gostov poslal žogo preko vratarja Mujčinoviča, ki pa ga je na gol črti rešil Andželkovič.
25'
  Iz avta je podal Kelenc, v kazenskem prostoru je bil najvišji Ogu, ki pa je streljal preko vrat.
27'
  Še en izjemen strel Rajka Repa s kakšnih 20-ih metrov. Celjski kapetan je bil tokrat manj natančen.
32'
  Prodor Ptujčanov po levi strani in nato oster predložek v kazenski prostor, kjer je žogo želel izbiti Kačičnik. Po njegovem posredovanju se je žoga skotalila tik ob levi vratnici vratarja Mujčinoviča.
34'
  Prosti stre za Dravo. Močan strel, Mujčinovič je s skrajnimi močmi izbil žogo preko gola.
35'
  Kot za Dravo, gneča v kazenskem prostoru, po strelu gostov pa se je žoga še enkrat skotalila tik ob levi vratnici.
38'
  2:0 za Celje. Strelec za Celjane je bil Duspara.
41'
  Nova nevarnost za Celjane. Potem, ko se je že zdelo, da so Celjani izbili žogo iz svojega kazenskega prostora, je s požrtvovalnostjo do žoge prišel Ekpoki, ki pa ni uspel matirati Mujčinoviča.
43'
  Rumeni karton pri Celjanih je prejel Urbanč.
45'
  Spet je Kurež vrgel žogo iz avta, v kazenskem prostoru pa je z glavo streljal Ekpoki.
45'
  Četrti sodnik je pokazal dve minuti sodnikovega podaljška.
45'
  Kombinacija Celjanov, ki je s strelom v kazenskem prostoru zaključil Štraus ni prinesla novega gola.
4'
  GOOOL! Zadel je Rajko Rep!
20'
  Borut Semler je dobil rumeni karton.
38'
  GOOOL! Zadel je Domagoj Duspara!
43'
  Dejan Urbanč je dobil rumeni karton.
45'

46'
46'
  Strel Ekpokija iz obrata.
49'
  Še ena lepa kombinacija gostov. Kurež je podal, Ekpoki je poskušal z atraktivnim strelom, vendar je bil nenatančen.
52'
  Dolga podaja pred celjska vrata, kjer je bil Mujčinovič hitrejši od Kureža.
54'
  Domagoj Duspara je dobil rumeni karton.
55'
  Menjava: iz igre Amel Kamberovič, v igro Roman Bezjak.
57'
  Strel Duspare z razdalje.
59'
  Prosti strel za Dravo z leve strani na robu kazenskega prostora. Izjemno nevaren strel in odlična obramba Mujčinoviča.
60'
  Menjava: iz igre Robert Kurež, v igro Jure Matjašič.
63'
  Predložek Lovrečiča v kazenski prostor Drave, kjer so gostje uspešno izbili žogo.
63'
  Menjava: iz igre Dejan Krljanovič, v igro Sebastjan Gobec.
67'
  Podaja Oguja v kazenskim prostor, vendar je njegovo namero dobro prečital Anđelkovič.
71'
  Izjemna kombinacija Celjanov po kateri se je Lovrečič sam znašel v kazenskem prostoru, vendar mu je zadetek preprečil Bučar.
72'
  Takoj zatem nova kombinacija domačih. Izjemno močan strel z roba kazenskega prostora in še ena obramba Bučarja.
72'
  Celjani so tokrat zapretili z globinsko podajo v kazenski prostor, kjer pa je bil ptujski čuvaj mreže hitrejši od celjskih napadalcev.
74'
  Celjski napadi ne pojenjajo. Tokrat še en strel z roba 16-metrskega prostora, vendar je žoga ob tem strelu zletela tik ob levi vratnici gostujočih vrat.
74'
Avtogol
  GOOOL! Tonči Žilič je zatresel lastno mrežo!
74'
  Celjani so premoč kronali s svojim tretjiom zadetkom. Kombinacija Celjanov je potekala po desni strani, sledil je predložek v kazenski prostor, kjer je nogo podstavil Žilič in matiral lastnega vratarja.
75'
  Menjava: iz igre Rok Marinič, v igro Marko Roškar.
77'
  Rok Štraus je dobil rumeni karton.
78'
  Menjava: iz igre Abdulrazak Mohammed Ekpoki, v igro Renato Turkuš.
79'
  Poskus gostov, vendar je po strelu žoga zletela mimo celjskih vrat.
81'
  Menjava: iz igre Saša Bakarič, v igro Denis Popovič.
81'
  Aleš Kačičnik je dobil rumeni karton.
81'
  Prekršek Kačičnika in prosti strel za Dravo z leve strani.
84'
  Semler je izgubil žogo, Lovrečič je s podajo iskal Dusparo, a je bil na pravem mestu Ogu.
86'
  Jure Matjašič se je po kombinaciji gostov znašel iz oči v oči z Mujčinovičem, a je bil slednji usešnejši.
88'
  Marko Balažic je dobil rumeni karton.
90+1'
  Po prekršku Balažica so imeli Celjani prosti strel. Štraus je ustrelil neposredno proti vratom, žoga se je na poti odbila in preskočila tako vratarja kot tudi okvir vrat.