31. krog |  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica |  17.04.2010 ob 15.30

3 : 2

HIT Gorica

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Kepe Štefan (1. pomoč), Koren Jožef (2. pomoč) , Tratnjek Andrej (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 3

0'
  Ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz sončne Nove Gorice.
0'
  Pogoji za nogometno tekmo so takorekoč idealni.
0'
  Domači trener David Peršič nima na razpolago vseh igralcev; zaradi kazni so odsotni Demirovič, Balažic in Zarifovič. Odsotni so tudi igralci, ki so že dlje časa poškodovani. Nedžad Okčič nima težav s kaznimi, tudi v ekipi Kopra seveda ni igralcev, ki so na bolniški.
0'
  Ekipi bosta odigrali jubilejno 50. medsebojno prvenstveno srečanje.
0'
  V letošnji sezoni dve zmagi Kopra, obe v Športnem parku in remi Hita Gorice na Bonifiki.
0'
  Tokrat so sicer v vlogi gostitelja Koprčani!!!
0'
  Luka Koper je neporažena že od 21. novembra lani, ko jo je v Lendavi s 3:1 premagala Nafta.
0'
  Hit Gorica je izgubila zadnji dve tekmi, nazadnje jo je v Športnem parku premagala ekipa Domžal.
0'
  Na lestvici je razlika med ekipma 23 točk v korist vodilnega Kopra.
0'
  Ekipi sta že na igrišču, navijči še prihajajo na tribune.
0'
2'
  GOOOL! Zadel je Goran Cvijanovič!
2'
  Hiter protinapad Hita Gorice, strel Galešiča, Hasič je žogo odbil, nato je sprožil Cvijanovič in šele odbito žogo zabil v koprsko mežo.
3'
  Amir Karič je dobil rumeni karton. Pri zadetku Hita Gorice je posredoval na golovi črti z roko, sodnik pa je pustil prednost in odbito žogo je nato Cvijanovič zabil v gol. Če ne bi bilo gola, bi moral sodnik Kariča izključiti in dosoditi enajstmetrovko.
14'
  Po prejetem zadetku imajo pobudo Koprčani, ki so priigrali prvo podajo iz kota.
17'
  Prvi kot za "goste", torej za Hit Gorico.
18'
  Po podaji Kršiča je žogo zanesljivo ujel Hasič.
19'
  Z velike razdalje je s prostega strela sprožil Kršič, Hasič je žogo odbil v kot.
29'
  Nekajminutno zatišje brez prave pobude.
35'
  Še naprej igra okrog sredine igrišča; rahla pobuda vodilne ekipe, toda brez pravih presežkov.
37'
  Po ostri podaji Pavlina pred goriška vrata, je Vršič močno streljal z roba kazenskega prostora, a meril previsoko.
38'
  GOOOL! Zadel je Dare Vršič!
39'
  Vršič je izmenjal dvojno podajo z Vilerjem in z močnim strelom po tleh premagal Simčiča.
39'
  Domen Fratina je dobil rumeni karton. Fratina je nepravilno oviral Kariča.
40'
  GOOOL! Zadel je Nebojša Kovačevič!
42'
  Pavlin je preigraval na sredini kazenskega prostora, podal Kovačeviču, ki je krenil še nekaj korakov proti vratom in z zanesljivim strelom matiral Simčiča.
42'
  Goran Galešič je dobil rumeni karton.
42'
  Gelešič je naredil prekršek v napadu.
45'
  Dve minuti sodniškega dodatka.
45+1'
  GOOOL! Zadel je Goran Galešič!
45+2'
45+2'
  Po nekajminutnem zatišju sredi polčasa se je tekma spet razživela v končnici polčasa, ko sta ekipi dosegli tri zadetke. Zaslužen remi po prvih 45 - tih minutah.
45'
46'
  Brez sprememb v enajstericah.
53'
  Spet zelo taktična igra brez napadalnih akcij.
56'
Avtogol
  GOOOL! Domen Fratina je zatresel lastno mrežo!
57'
  Po podaji Pavlina je Fratina žogo zadel z glavo in jo preusmeril v lastno mrežo. Že na drugi tekmi zapored avtogol Hita Gorice.
63'
  Galešič je krenil v obetaven protinapad, toda preskromen strel in brez posebnih težav za Hasiča.
66'
  Pavlin je podal Brulcu, ta je namestil žogo Vršiču, ki pa je "plasirano" žogo poslal preko gola.
69'
  Menjava: iz igre Miha Mevlja, v igro Ivan Brečevič.
71'
  Prosti strel Kariča, Polovanec je sprožil z glavo iz neposredne bližine, Simčič pa se je izkazal z izjemno parado.
74'
  Menjava: iz igre Domen Fratina, v igro Matija Širok.
75'
  Izjemna akcija Hita Gorice: Osterc je podal z leve, Brečevič je sprožil iz neposredne bližine, Hasič je žogo v gneči ujel.
75'
  Menjava: iz igre Nebojša Kovačevič, v igro Damir Hadžič.
79'
  Menjava: iz igre Mitja Brulc, v igro Darijo Biščan.
85'
  Danjel Rakušček je dobil rumeni karton.
86'
  Rakušček je nepravilno oviral Pavlina ina nato prostestriral.
87'
  Menjava: iz igre Goran Cvijanovič, v igro Dino Martinovič.
88'
  Menjava: iz igre Amir Karič, v igro Davor Bubanja.
89'
  Pavlin je z natančno podajo zaposlil Biščana, ki je sam stekel proti Simčiču, a je je s strelom po tleh zgrešil.
90'
  Štiri minute sodniškega dodatka.
90+4'
90+4'
  Dva preobrata in zmaga Kopra, tretja zmaga Koprčanov na četrti letošnji tekmi s Hitom Gorico.
90+4'
  Še drugič zapored so Novogoričani izgubili tekmo po avtogolu!!!
90+4'
  Koprčani imajo sedaj že 13 točk prednosti pred drugouvrščenim Mariborom.
90+4'
  Tekma je bila precej taktična, toda tipična prvenstvena, ko višjeuvrščena ekipa igra na zmago. Tokrat je bila sicer ta zmaga priigrana s pomočjo novogoriške smole.