3. krog |  Nova Gorica, ćportni park Nova Gorica |  31.07.2010 ob 20.00

1 : 1

Triglav Gorenjska

Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Ploj Boris (1. pomoč), Koren Jožef (2. pomoč) , Jeneš Boris (4. sodnik)
1 Rdeči kartoni 0

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice, kjer se bodo aktualni prvaki iz Kopra pomerili z novincem oziroma povratnikom v 1. ligo, kranjskim Triglavom.
0'
  Ekipi bosta odigrali šele sedmo medsebojno tekmo, nazadnje pa sta se pomerili v zaključku sezone 2001/02, ko je Koper na Bonifiki zmagal z 1:0.
0'
  Skupna statistika medsebojnih tekem je tri zmage Kopra, dva remija in ena zmaga Triglava. Gol razlika je 8:4 za Primorce.
0'
  V ekipi Kopra ni poškodovanega Novakoviča, Kranjčani so brez kaznovanega Juriča.
0'
  Ekipi prihajata na igrišče. Vreme je idealno za nogometno tekmo.
0'
0'
  Gledalcev je zaenkrat manj kot 200.
2'
  Po domiselni podaji Ovčine se je Špelič sam znašel pred Hasičem, poskusil s strelom po tleh, a ga je koprski vratar ukanil!!
14'
  Po daljši domači akciji, j e z roba kazenskega prostora mimo vrat streljal Guberac.
17'
  Nova izjemna akcija Kopra; po podaji Kariča in odbiti žogi se je pred Gracarjem znašel Guberac, a ga ni uspel premagati. Odlična obramba kranjskega vratarja.
19'
  Prosti strel za Triglav z okrog 28 metrov.
19'
  Špelič je sprožil preko vrat.
24'
  Jalen Pokorn je dobil rumeni karton.
28'
  Nova kombinacija Korpčanov: Sesar - Brulc in strel Božičiča mimo gola.
30'
  Janez Zavrl je dobil rumeni karton.
32'
  Ivan Sesar je dobil rumeni karton.
34'
  Obetavna akcija gostov; več podaj okrog kazenskega prostora, nazadnje iz obrata z okrog 10 metrov strel Burgarja, ki pa ni bil dovolj natančen.
41'
  GOOOL! Zadel je Dejan Burgar!
42'
  Karič je na sredini igrišča izgubil žogo, Kranjčani so krenili v protinapad, pred Hasiča je prišel Burgar in ga s strelom po tleh premagal.
42'
  Amir Karič je dobil rumeni karton.
42'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Ivan Sesar je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
45'
  Minuta sodniškega dodatka.
45+1'
45+1'
  Obe ekipi sta zapravili nekaj obetavnih priložnosti za zadetek. Nazadnje so Kranjčani izkoristili napako gosititeljev in iz protinapada dosegli vodilni zadetek.
45'
45'
  Menjava: iz igre Andraž Struna, v igro Aljaž Struna.
45'
  Menjava: iz igre Amir Karič, v igro Davor Bubanja.
50'
  Še pojasnilo o izključitvi Sesarja: po prejetem zadetku sta verbalno obračunavala Karič in Sesar, sodnik pa je obema pokazal rumeni karton. Za Sesarja je bil to drugi opomin in moral je z igrišča.
55'
  Zanimiva situacija za analizo: Koprčani so bili v napadu, na robu gostujočega kazenskega prostora je Potokar igral z roko, stranski sodnik je signaliziral glavnemu, ta je pustil prednost, Brulc pa je iz ugodne pozicije zgrešil. Bi moral Potokar dobiti rumeni karton?
57'
  Dragan Ovčina je dobil rumeni karton.
58'
  Josip Špelič je dobil rumeni karton.
61'
  Menjava: iz igre Rok Dolžan, v igro Bernard Stjepanovič.
63'
  Po dolgem preigravanju je Bubanja z leve strani kazenskega prostora streljal preko gola.
66'
  Kristijan Polovanec je dobil rumeni karton.
66'
  Menjava: iz igre Danijel Marčeta, v igro Enej Jelenič.
67'
  Tekma je enakovredna, vendar pa igra poteka med obema kazenskima prostoroma.
71'
  Vse manj zanimivo srečanje, brez strelov proti vratom.
72'
  Menjava: iz igre Dejan Burgar, v igro Anže Jelar.
76'
  Enej Jelenič je dobil rumeni karton.
78'
  Z roba koprskega kazenskega prostora je iz obrata sprožil Najdenov, a je žoga poletela preko gola.
80'
  Menjava: iz igre Josip Špelič, v igro Boštjan Kreft.
81'
  Jalen Pokorn je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
82'
  GOOOL! Zadel je Enes Handanagič!
85'
  Po prostem strelu Kovačeviča, je žogo pred gostujočimi vrati zaustavil Handanagič in jo iz obrata poslal v daljši kot gorenjskih vrat. Lep zadetek!
90'
Rdeči karton
  Kristijan Polovanec dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
90+1'
  Polovanec je podrl Jelarja, ki je prodiral proti vratom in sodnik mu je pokazal rdeči karton
90+2'
  Enej Jelenič je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
90+3'
90+3'
  Manj zanimiv drugi polčas, toda serija zasluženih izključitev. Koprčani so se zasluženo vrnili v igro po mojstrski potezi kapetana Handanagiča.