11. krog |  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica |  25.09.2010 ob 18.00

Luka Koper

2 : 0

Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Tompa Marjan (1. pomoč), Kepe Štefan (2. pomoč) , Tratnjek Andrej (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 0

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice, kjer bo ekipa Kopra gostila Domžale. Koprčani bodo zadnjič gostitelji v Športnem parku, saj naj bi naslednjo domačo tekmo že odigrali na novi Bonifiki.
0'
  Prihaja pa iz koprskega tabora VROČA NOVICA: Nedžad Okčić ni več trener državnih prvakov. To je sinoči oziroma danes dopoldne sklenilo vodstvo kluba. Skupaj z Okčičem je odšel tudi pomočnik Oliver Bogatinov. Zaenkrat še ni znano, kdo bo vodil tekmo z Domžalami.
0'
  Vroča je tudi naslednja novica: v ekipo se vračata Miran Pavlin in Amir Karič, vendar pa na današnji tekmi še ne bosta stopila na igrišče.
0'
  Med možnimi kandidati za Okčičevega naslednika naj bi bila tudi Primož Gliha in Igor Benedejčič.
0'
  Nedžad Okčič je prišel v Novo Gorico kot gledalec in je na tribuni Športnega parka.
0'
  Tekmo si bo ogledal tudi morebitni bodoči trener Primož Gliga.
0'
  V ekipi Kopra zaradi poškodbe še vedno ni Milana Osterca, Domžalčani so brez kaznovanih Apatiča, Juninha in Pekiča.
0'
  Vreme je za ta letni čas idealno za igro. Žal je na tribunah spet le peščica gledalcev.
0'
0'
0'
0'
  GOOOOOOL za Koper. Avtogol Brezovačkega!! Po podaji Marčete z desne strani, je Brezovački nespretno posredoval in premagal svojega vratarja.
45'
  Minuta sodniškega dodatka.
45'
  Žal imamo nekaj tehničnih težav, zato poročanje ne bo popolno.
45'
  Zaradi poškodbe je moral z igrišča Rok Hanžič. Zaenkrat še ni predvidena menjava.
45'
  Hanžič ima težave s kolenom. Pomaga mu dr. Vasja Kruh.
45'
  Hanžič vendarle ne bo mogel nadaljevati tekme, namesto njega na igrišče prihaja Nik Cimprič.
45'
  Prosti strel (skrajšani kot) za Koper.
45'
  Domžalčani odbijajo žogo. Brez strela proti vratom.
45'
  Zaenkrat ekipi nista pri strelu, tekma poteka daleč od obeh kazenskh prostorov.
45'
  Prosti strel za Domžale...
45'
  Sprožil je Drevenšek, obramba Kopra je žogo izbila.
45'
  Spet povsem razvodenela igra, brez priložnosti. Ekipi sta uspeli le z nekaj streli z razdalje.
45'
  Po podaji iz kota je bil nevaren Drevenšek, a je Hasič njegov strel odbil v kot.
45'
  Obetavna akcija Kopra, vendar pa brez strela proti vratom.
45'
50'
  Ekipi sta začeli brez sprememb v prvi enajsterici.
51'
  Še en obetaven napad Kopra, a je nazadnje Marčeta sprožil preko vrat.
54'
  Med tekmo smo dobili informacijo, da je Primož Gliha najbliže trenerski službi v Kopru.
60'
  Menjava pri Kopru: iz igre Mitja Brulc, na igrišče Nebojša Kovačevič.
61'
  Menjava pri Domžalah: z igrišča Blaž Brezovački, na igrišče Darko Zec.
66'
  Ekipi Domžal in Kopra igrata 37. medsebojno tekmo; Koper ima 11 zmag, Domžale 14, 11 tekem se je končalo z remijem.
68'
  Menjava pri Domžalah: z igrišča Mato Šimunovič na igrišče Amer Krcič.
69'
  Po podaji z desne strani je z volejem poskusil Guberac a ni bil dovolj natančen.
70'
  Knezovič je z ostrim štartom podrl vratarja Hasiča in prejel rumeni karton.
71'
  Tekma je še vedno prekinjena.
72'
  Hasič bo moral zapustiti igrišče. Na koprska vrata bo stopil Admir Suhonjič.
75'
  Nov prosti strel za Koper. Pritisk aktualnih državnih prvakov!
81'
  GOOOOOOOL! 2:0 Zadel je Anej Jelenič!
82'
  Po podaji Bubanje je Marčeta stekel v protinapad po desni strani, podal v sredino, kjer je žogo v mrežo preusmeril Jelenič. Klasičen šah-mat iz protinapada.
86'
  Koper je na pragu zmage, saj zanesljivo nadzira dogajanje na igrišču.
90'
  5 minut sodniškega dodatka.
90+1'
  Menjava pri Kopru: izigre Enej Jelenič, na igrišče Andraž Struna.
90+5'
90+9'
  Zaslužena zmaga Kopra. Je pa težko reči, ali je bila posledica spremembe na klopi.