20. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  26.02.2011 ob 15.00

1 : 2

Luka Koper

Sodniki: Habjanič Sašo (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Gabor Jožef (2. pomoč) , Tratnjek Andrej (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 3

0'
  Lep pozdrav, spoštovane ljubiteljice in ljubitelji slovenskega nogometa.
0'
  Ob Kamniški bistrici ob 15.00 pričakujemo obračun 20. kroga jubilejnega 20. slovenskega nogometnega državenga prvenstva med Domžalami in aktualnim prvakom Luko Koprom.
0'
  Vsak čas bi morali dobiti tudi zasedbi obeh ekip.
0'
  Pred tem naj povemo, da bo za Koprčane to prva uradna prvenstvena tekma po zimskem premoru, medtem ko so Domžalčani prejšnjo nedeljo odigrali tekmo zaostalega 19. kroga proti Celju (0:0).
0'
  Danes bomo spremljali obračn dveh sosedov z vrha prevenstvene lestvice. Domžalčani so na drugem mestu in imajo sedem točk prednosti pred aktualnimi slovenskimi državnimi prvaki.
0'
  Letos sta se ekipi v prvenstvu pomerili dvakrat. Obakrat so ob identičnem rezultatu 2:0 (1:0) zmago slavili gostitelji.
0'
  Medtem ko še vedno čakamo na zasedbi obeh ekip, poglejmo spremembe, ki so se zgodile v igralskem kadru med zimskim premorom.
0'
  Domžalčani so se okrepili z Elsnerjem, Azirijem, Vukom in Zilićem. V Maribor je odšel Vidovič.
0'
  V vrstah Kopra so bile igralske spremembe radikalnejše. Klub so okrepili: Marijanovič, Đukić (oba Primorje), Bunderla (Maribor), Obradovič (Olimpija), Vassiljev (Nafta), Eto'o, Timov, po 8. avgustu pa bo zaigral tudi Pavlin.
0'
  Klub so zapustili: Marič, Suhonjić, Jukan, Božičič (vsi Primorje), Tomić (Hirošima), Jelenič (Genoa), Andraž Struna (Cracovia), Novakovič (AVT III), Polovanec (/).
0'
  Iz klubske pisarne Domžal smo prejeli tudi zapisnik. Zdaj lahko preverimo, kateri nogometaši danes ne bodo stopili na zelenico.
0'
  Za Domžale tokrat ne bodo nastopili: Dalibor Teinovič (kartoni), Tadej Apatič, Rok Hanžič, Nik Cimprič (poškodba), Nace Kosmač (bolezen) in Sead Zilić (še brez pravice nastopa).
0'
  Prvič bo za dvakratne državne prvake zaigral Slobodan Vuk.
0'
  Koper ne more računati na: Kariča in Stančiča (oba kartoni), Eto'oja, Timova, Obradoviča (nimajo pravice nastopa).
0'
  Zaigrala bosta novinca Bojan Đukić in Konstantin Vassiljev.
0'
  Zanimivo bo videti, kako se bosta na sredini igrišča ujela Pavlin in Vassiljev.
0'
  Čez pet minut lahko pričakujemo začetek srečanja.
0'
  Prvi enajsterici sta že na zelenici in vsak čas bo glavni sodnik Habjanič zapiskal začetek srečanja.
0'
1'
  Prvi napad so Koprčani že zapravili, zdaj počasi napadajo Domžalčani.
1'
  Klasično začetno ogrevanje obeh ekip na začetku srečanja.
2'
  Đukić je napravil napako in iz svoje polovice podal Vidmarju.
3'
  Grižonič je napak izvajal met iz avta, zato žoga Domžalčanom.
4'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Lucas Mario Horvat.
5'
  Zdaj že druga dolga diagonalna podaja do Junihna, ki bo izvajal avto na nasprotnikovi polovici.
5'
  Streljal je Konstantin Vassiljev, a mimo vrat.
6'
  Lep, šolski protinapad Koprčanov! Vassiljev je meril za las mimo desne vratnice Vidmarja!!
7'
  Ja, Koprčani gotovo majo kakovost, da hitro preidejo polovico iz protinapada, tokrat se jim igra 4 na 3 ni izšla po načrtih.
8'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Wilson Xavier Junior.
9'
  Juninho je odlično streljal na volej, a je bil Hasić dovolj zbran!
9'
  Domžale ima udarec iz kota.
9'
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Drevenšek.
10'
  Drevenšek se je po nekaj podajah odločil za strel s 30 metrov in Hasič je imel nekaj težav z lovljenjem.
11'
  Začetek tekme nakazuje, da bomo spremljali kakovostno predstavo obeh moštev!
11'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mato Šimunovič.
12'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Elsner. Dobil ga je Milan Osterc.
12'
  Zdaj je v gneči v kazenskem prostoru poizkusil še Šimunovič!
13'
  Milan Osterc v prepovedanem položaju.
13'
  Vassiljev je iskal Osterca z globinsko podajo, a je bil nekdanji reprezentant nekoliko prehiter.
15'
  No, po začetnem naletu se je tekma ustalila na sredini igrišča.
17'
  Zdaj se je 'Jagoda' zaigral v kazenskem prostoru gostiteljev.
18'
  Spet nevarno v kazenskem prostoru Kopra, vendar je bil v skoku najvišji vratar Hasič.
18'
19'
  Hasič je zaradi težav z manjšo poškodbo žogo izbil v kot, Domžalčani pa so jo nato športno vrnili.
20'
  Streljal je Wilson Xavier Junior, a mimo vrat.
20'
  Juninho še enkrat na volej s svojo desnico in Hasić je lahko žogo le pospremil s pogledom!
22'
  Dobra kombinacija Horvata, Drevenška in Elsnerja. Avt za Domžale na polovici Kopra.
23'
24'
  Kopračani so počasi pletli mrežo pred vrati Domžalčanov, na koncu pa je Pavlin oddal predolgo žogo proti Brulcu.
26'
  Zaenkrat lahko rečemo, da je v konkretnih priložnosti 4:1 v prid Domžalčanov, vendar tudi Koprčani ne igrajo slabo. Manjka jim zadnja podaja.
26'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
27'
  Priboril ga je Osterc.
27'
  GOOOL! Zadel je Marko Grižonič!
28'
  Izjemen goool Grižoniča! Vassiljev je podal iz kota, v skoku je bil najvišji Drevenšek, ki je odbil samo do Grižoniča. Ta je na prvo udaril po golu in zadel v polno! Prava bomba je to bila tega koprskega bočnega branilca!
29'
  To je tudi prvi gol Grižoniča v tej sezoni.
30'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Dobil ga je Milan Osterc.
31'
  Ob naslednjem grobem prekršku bo Zec dobil rumeni karton, je odločil glavni sodnik Habjanič.
31'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Darko Topič.
32'
32'
  Topič je odlično meril v stičišče vratnice in prečke, tako da je imel Hasić ogromno dela, da je izbil v kot.
33'
  Topič s svojimi pobegi iz obrambne linije dela precej preglavic Koprčanom. Struna bi potreboval znatno pomoč soigralcev.
34'
  Mato Šimunovič v prepovedanem položaju.
35'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Handanagič. Dobil ga je Lucas Mario Horvat.
35'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Milan Osterc.
36'
  Po prodoru po desni strani je Osterc iskal nekoga od soigralcev, a je bil Vidmar dovolj zbran, da je žogo potegnil k sebi.
37'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Mato Šimunovič.
38'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Dobil ga je Mitja Brulc.
41'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Darko Topič.
41'
  Nebojša Kovačevič je dobil rumeni karton.
42'
  Kovačevič je tam po nogi brcnil Topiča, ki je moral z igrišča.
42'
  Prosti strel na 25 metrih bo izvedel Juninho.
42'
  Pavlin je izbil, sledi protinapad Kopra.
43'
  Streljal je Marko Grižonič, a mimo vrat.
43'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Blaž Brezovački.
45+1'
45'
45'
  Menjava: iz igre Mato Šimunovič, v igro Damir Pekič.
45'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damir Pekič.
46'
  Pekič se očitno ni dovolj dobro ogrel! Na štiri oči se je takoj po izvedeni sredini srečal s Hasićem, ki je brez težav ubranil šibak nizek strel Pekiča.
47'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Grižonič. Dobil ga je Slobodan Vuk.
48'
48'
  Pavlin je na robu kazenskega prostora meril z levico in izsilil kot.
49'
  Izvedel ga bo Vassiljev.
49'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Pekič. Dobil ga je Nebojša Kovačevič.
50'
  Na začetku drugega dela igre je tempo igre precej padel.
52'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Topič. Dobil ga je Milan Osterc.
52'
  Pavlin leži na sredini igrišča, igra je prekinjena.
53'
  'Pajo' se je pobral in igra se nadaljuje.
54'
  Uf, tam vsi Domžalčani zahtevaj najstrožjo kazen, ki je glavni sodnik ni videl! Res sila kočljiva situacija v kazenskem prostoru Kopra!
55'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Blaž Brezovački.
55'
  Streljal je Slobodan Vuk, a mimo vrat.
55'
  Vuk je odlično meril z roba kazenskega prostora, a je žoga prepozno izgubila višino, da bi končala za hrbtom Hasiča.
56'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miran Pavlin. Dobil ga je Blaž Brezovački.
56'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Osterc. Dobil ga je Darko Zec.
57'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Damir Pekič.
58'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Slobodan Vuk.
59'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Marko Drevenšek.
60'
  Prosti strel bo na 35 metrih izvedel Juninho.
60'
  Streljal je Lucas Mario Horvat, a mimo vrat.
61'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Darko Topič.
62'
  Menjava: iz igre Nebojša Kovačevič, v igro Dejan Marijanovič.
63'
  Marijanovič je v zimskem delu za Primorje zabil tri gole.
63'
  Dejan Marijanovič je dobil rumeni karton.
63'
  Marijanovič je spotaknil Elsnerja in si prislužil rumeno opozorilo.
64'
  GOOOL! Zadel je Milan Osterc!
64'
  Lepa akcija! Brulc je povsem s strani igrišča oddal žogo na glavo Osterca, ki je visoko skočil in jo potisnil za hrbet Vidmarja.
66'
66'
  Vuk je lepo, nesebično podal do Drevenška, ki je iz kazenskega prostora nastreljal Hasića.
66'
  Menjava: iz igre Lucas Mario Horvat, v igro Florent Aziri.
67'
  Ja, Hasiću danes vse čestitke, saj je že nekajkrat rešil Koprčane pred najhujšim.
67'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Konstantin Vassiljev. Dobil ga je Ivan Knezovič.
67'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Drevenšek. Dobil ga je Aljaž Struna.
68'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Brulc. Dobil ga je Ivan Knezovič.
71'
  Domžalčani sicer pritiskajo, vendar so izgubili rdečo nit igre, ki veliko bolj raztrgana.
71'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Konstantin Vassiljev. Dobil ga je Marko Drevenšek.
71'
  GOOOL! Zadel je Ivan Knezovič!
72'
  Juninho je izvedel prosti strel na 40 metrih, žoga se je v kazenskem prostoru od tal na glavo Knezeviča, ki je žogo porinil mimo Hasića.
72'
  Menjava: iz igre Blaž Brezovački, v igro Matic Seferovič.
75'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Slobodan Vuk. Dobil ga je Ivica Guberac.
77'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Wilson Xavier Junior.
77'
  Domžalčani bodo izvedli prosti strel na 18 metrih!!!
78'
  Drevenšek se pripravlja...
78'
  Streljal je Damir Pekič, a mimo vrat.
78'
  Na koncu je vendarle streljal Pekič, ki je za las zgrešil levo vratnico Hasiča.
79'
  Menjava: iz igre Mitja Brulc, v igro Damir Hadžič.
80'
  Trener gostov Gliha se je odločil, da bo okrepil obrambo.
81'
81'
  Vassiljev je sprelej žogo preveč s strani kazenskega prostora, da bil lahko natančno meril.
82'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Grižonič. Dobil ga je Luka Elsner.
84'
  Menjava: iz igre Miran Pavlin, v igro David Bunderla.
85'
  Zdaj se Đukič počasi pobira s tal in 'krade' čas Domžalčanom, ki se razburjajo.
86'
  Aziri je v borbi za žogo po obrazu brcnil Đukića in igra je spet prekinjena.
87'
  Srečanje se nadaljuje.
88'
  Domžalčanom zmanjkuje časa za izenačenje. Čeprav imajo pobudo, ne uspejo sestaviti konkretne akcije.
88'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Dobil ga je David Bunderla.
90'
  Zdaj Hasič prav počasi izvaja gol-avt ...
90'
  Pet minut do konca srečanja.
90+1'
  Domžalčani še naprej poizkušajo z napadalnimi akcijami, vendar se aktualni državni prvaki iz Kopra uspešno branijo.