20. krog |  Nova Gorica, Športni park |  26.02.2011 ob 16.00  | Prenos: Šport TV

Hit Gorica

1 : 3

Olimpija

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Kmetec Radenko (2. pomoč) , Glažar Roman (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 4

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice, kjer se začenja drugi del sezone tudi za ekipo Hita Gorice, medtem ko je Olimpija prvi letošnji prvoligaški test opravila med tednom proti Rudarju (2:2).
0'
  V obeh taborih je prišlo v zimskem prestopnem roku do kadrovskih novosti. Novogoričani bod prvič zaigrali brez Etiena Velikonje, Jasmina Kurtiča, Gregorja Balažica in Sebastjana Komela, ki so bili standardni igralci prve enajsterice.
0'
  Tudi Olimpija je brez nekaj igralcev iz jesenskega dela sezone (Cimerotič, Da Silva, Rakovič, Ošlaj, Prašnikar), imajo pa zanimivega novinca, to je Novogoričan Saša Ranič, ki se v Športni park prvič vrača kot igralec gostujočega moštva.
0'
  Domači trener Peršič ima daljši seznam odsotnih, saj bodo zaradi poškodbe na tribuni Demirovič, N'Daye, Vetrih in Stojanovič, Kršič in Kris Jogan pa bosta uvodno spomladansko tekmo izpustila zaradi rumenih kartonov.
0'
  Dušan Kosič bo pogrešal le Alena Vučkiča in Mitjo Kovačeviča o Bobanu Joviču je odločitev padla tik pred tekmo.
0'
  In preden se tekma zares začne še podatek, dva o dosedanjih srečanjih. Hit Gorfica "nove" Olimpije še ni uspela premagati. Na dosedanjih šestih tekmahh so dvakrat slavili Ljubljančani, štiri tekme so se končale z remijem. V skupnem seštevku pa bosta ekipi danes odigrali 50. prvenstveno tekmo, razmerje pa je 21-13-15 v korist Hita Gorice.
0'
  Pa še ta zanimivost: ko je Hit Gorica nazadnje premagala Olimpijo (24.4. 2005) sta domača zadetka za 2:0 dosegla Valter Birsa in Saša Ranič.
0'
1'
  Streljal je Nik Omladič, a mimo vrat.
6'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja.
7'
  Prekršek je utrpel Goran Galešič .
7'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Dobil ga je Davor Škerjanc.
8'
  Uvodne minute srečanja zaenkrat minevajo z igro med obema kazenskima prostoroma.
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Davor Škerjanc.
9'
  Prekršek je utrpel Milan Anđelkovič .
9'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič.
10'
  HIT Gorica ima udarec iz kota.
10'
  Streljal je Alen Jogan, a mimo vrat.
14'
  Streljal je Tomo Šokota, a mimo vrat.
18'
  Prekršek je utrpel Davor Škerjanc .
19'
  Poiskus Raniča s prostega strela, čez vrata.
20'
  Olimpija ima udarec iz kota.
22'
23'
  GOOOL! Zadel je Tomo Šokota!
26'
  GOOOL! Zadel je Sandi Arčon!
28'
  Tomo Šokota je dobil rumeni karton.
30'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Dobil ga je Davor Škerjanc.
30'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil William Franklin Vicente. Dobil ga je Dalibor Radujko.
31'
32'
32'
  GOOOL! Zadel je Dalibor Radujko!
35'
  Olimpija je z boljšo igro v napadu povišala prednost.
35'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je William Franklin Vicente.
35'
38'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sandi Arčon.
41'
  Danjel Rakušček je dobil rumeni karton.
42'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tomo Šokota.
42'
45'
Podaljšek
  1 minuta sodniškega nadomestila igralnega časa.
45+1'
45'
48'
  Prekršek je utrpel Nik Omladič .
49'
51'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Arčon. Dobil ga je Sreten Sretenovič.
54'
  Menjava: iz igre Rok Buzeti, v igro Matija Širok.
55'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Galešič.
56'
59'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Radujko. Dobil ga je Goran Galešič.
60'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Dobil ga je Sandi Arčon.