28. krog |  Domžale, Športni park |  15.04.2011 ob 20.00

2 : 0

CM Celje

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Ploj Boris (1. pomoč), Šinkovec Bojan (2. pomoč) , Janžekovič Borut (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 0

0'
  Pozdravljeni iz Domžal!
0'
  Začenja se zadnja četrtina prvenstva v prvi slovenski nogometni ligi.
0'
  Domžalčani bodo v zadnji del prvenstva štartajo iz drugega mesta, Celjani pa iz osmega mesta.
0'
  Domžale imajo na drugem mestu 49 točk in za prvim Mariborom zaostajajo za 7 točk, pred tretjimi Koprčani pa imajo 3 točke prednosti.
0'
  Celjane na drugi strani čaka boj za odrešilno mesto, ki kot zadnje prinaša neposreden obstanek v ligi, saj bo devetouvrščeni igral dodatne kvalifikacije za obstanek z drugouvrščenim z druge lige.
0'
  Celjani, ki imajo enako število točk kot sedmi Lendavčani, imajo pred zadnjim Primorjem osem točk prednosti, toda prednost pred devetim Triglavom znaša le eno točko.
0'
  Moštvi sta se letos trikrat pomerili med seboj, na niti eni tekmi pa gledalci niso videli več kot enega gola. V prvem krogu je bilo na celjski Areni Petrol 1:0 za Domžale, ki so dobile tudi domačo tekmo v 10. krogu, zadnja tekma v Celju v 19. krogu pa se je končala z remijem 0:0.
0'
  Pri Domžalčanih danes manjkajon Horvat, Hanžič, Cimprič, Brezovački, Seferovič in Kosmač, ki so poškodovani, medtem ko mora mladi Dobrovoljc odslužiti kazen rdečega kartona, ki ga je prejel na domači tekmi proti Olimpiji.
0'
  Pri Celjanih manjkata poškodovana Močič in Gobec, prišlo pa je tudi do spremebe v začetni enajsterici, saj se je Krajcer, ki je na zadnji tekmi dosegel edini gol za zmago Celja proti Primorju, poškodoval na ogrevanju. Namesto njega bo v začetni enajsterici mesto v obrambi zasedel Bekim Kapič.
0'
  Obe moštvi sta v svoji zgodovini odigrali 45 medsebojnih tekem. 19-krat so slavili Domžalčani, 11-krat Celjani, 15-krat pa se je tekma končala brez zmagovalca.
0'
  Menjava: iz igre Marko Krajcer, v igro Bekim Kapič.
0'
  Poškodba Krajcerja je take narave, da ga ne bo niti na klopi za rezervne nogometae.
0'
  Celjani bodo nastopili v beli športni opremi, Domžalčani pa v modri.
0'
  Žreb na sredini igrišča je določil, da bodo prvi s sredine igrišča krenili Celjani.
0'
0'
2'
  Prvi resnejši napad Celja se je končal brez strela na gol.
2'
  Gorazd Zajc v prepovedanem položaju.
3'
  CM Celje ima udarec iz kota.
3'
  Kapič ni uspel streljati po predložku Pavloviča s kota.
4'
  Streljal je Marko Drevenšek, a mimo vrat.
5'
  Hiter domžalski polprotinapad. Zatkovič je podal na desno stran, kjer pa Elsner ni uspel zaustaviti žoge.
7'
  Lep solo prodor Štrausa, ki je podal pred vrata, kjer pa ni bilo nikogar izmed njegovih soigralcev.
8'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Apatič. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
8'
  Streljal je Damir Pekič, a mimo vrat.
8'
  Domžale ima udarec iz kota.
9'
  Akakpo izbija predložek.
9'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Wilson Xavier Junior. Dobil ga je Roman Bezjak.
10'
  Medved je podal proti Zajcu, ki pa v zračnem dvoboju s Knezovičem ni imel nikakršnih možnosti.
11'
  Elsner je prišel do žoge na robu celjskega kazenskega prostora...
11'
  ...podaja pred vrata...
11'
  ...kjer žogo izbija Brezič.
11'
12'
  Streljal je Ivan Knezovič, a mimo vrat.
12'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Brezič. Dobil ga je Marko Drevenšek.
12'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Wilson Xavier Junior.
13'
  Še en slab predložek Elsnerja.
14'
  Predložek Pavloviča pred vrata, žogo lovi Vidmar.
15'
  Medved je oddal globinsko žogo proti Štrausu, a je bil Vidmar prvi pri žogi.
16'
  Tokrat akcija na drugi strani. Podaja pred vrata proti Juninhu, a je prvi Mujčinovič prišel do žoge.
17'
  Elsner podaja pred vrata...
17'
17'
  ni še konec akcije, Zatkovič preigrava...
18'
  ...a je na koncu izgubil žogo.
19'
  Streljal je Mitja Zatkovič, a mimo vrat.
19'
19'
  Streljal je Luka Elsner, a mimo vrat.
20'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dominik Beršnjak. Dobil ga je Damir Pekič.
20'
  Podajo Juninha izbija Brezič.
20'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Zorana Pavloviča, ki je igral z roko.
21'
21'
  Nekaj zmede v celjskem kazenskem prostoru, a na koncu so gostje razčistili situacijo.
22'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Brezič. Dobil ga je Dalibor Teinovič.
23'
  Brezič je pametno prekinil morebiten domžalski protinapad.
24'
  Še en poizkus podaje v konico napada, a je bila to slaba podaja proti Juninhu.
24'
  Medved je blokiral podajo Zatkoviča.
25'
25'
  Streljal je Mato Šimunovič, a mimo vrat.
25'
26'
27'
27'
  Streljal je Zoran Pavlovič, a mimo vrat.
29'
  Lepa akcija Domžal, a je Zatkovič na koncu slabo podal proti Apatiču.
29'
  Streljal je Roman Bezjak, a mimo vrat.
30'
  Domžalčani so poizkušali nastaviti offside zanko, a jim to ni uspelo. Pavlovič je lepo podal do Bezjaka, ki pa je meril nenatančno.
32'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Danijel Brezič.
34'
  Streljal je Wilson Xavier Junior, a mimo vrat.
34'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Gorazd Zajc. Dobil ga je Marko Drevenšek.
35'
  Tempo igre je v zadnjih minutah nekoliko padel.
36'
  Juninho je dobil skok v celjskem kazenskem prostoru, a je vratar Mujčinovič prišel do žoge.
37'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mitja Zatkovič.
38'
  Bomba Zatkoviča, Mujčinovič ni uspel ukrotiti žoge...
39'
  ...nato pa jo je s konicami prstov snel z glave Šimunoviču.
40'
  Kačičnik in Mujčinovič sta trčila, Kačičnika pa so na nosilih odnesli z igrišča.
43'
  Kačičnik ne bo mogel nadaljevati z igro.
45'
45'
45'
  Menjava: iz igre Aleš Kačičnik, v igro Saša Bakarič.
46'
  Takoj akcija Domžalčanov. Apatič je dobil žogo na levi strani ter podal na drugo stran, kjer pa je Zatkovič slabo zadel žogo.
46'
46'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič. Dobil ga je Danijel Brezič.
47'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rok Štraus.
48'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Elsner. Dobil ga je Dominik Beršnjak.
48'
  Luka Elsner je dobil rumeni karton.
48'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zoran Pavlovič.
49'
  Strel pod prečko Pavloviča je Vidmar izbil v kot.
49'
50'
  Bakarič je preigraval na desni strani, nato pa so njegov predložek gostje izbili.
51'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Brezič. Dobil ga je Mato Šimunovič.
52'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Drevenšek.
53'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Dobil ga je Klemen Medved.
54'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Mato Šimunovič.
54'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Pekič. Dobil ga je Serge Akakpo.
55'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mato Šimunovič.
56'
  Ogromno dela za vratarja Mujčinoviča, ki pa je na koncu vendarle uspel preprečiti zadetek.
57'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dalibor Teinovič.
57'
  Še ena bomba Domžalčanov od daleč. Še enkrat je Mujčinovič uspešno izboksal žogo.
58'
  GOOOL! Zadel je Mitja Zatkovič! Fantastičen gol. Zatkovič je lepo ustrelil na prvo in zadel levi zgornji kot vratarja Mujčinoviča.
60'
61'
  Še en strel od daleč. Tudi tokrat je Mučinovič uspel izboksati žogo,nato pa jo je Akakpo izbil v kot.
61'
61'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Knezovič.
61'
  Menjava: iz igre Gorazd Zajc, v igro Iztok Močivnik.
62'
64'
  Šimunovič je lepo kombiniral z Elsnerjem, ki je sicer ujel podajo, a nato ni uspel podati uporabne žoge naprej.
65'
  Damir Pekič v prepovedanem položaju.
65'
67'
  Na tleh je obležal Knezovič, ki pa bo lahko kmalu nadaljeval z igro.
69'
  Menjava: iz igre Danijel Brezič, v igro Denis Popovič.
70'
  Celjani so opravili e vse tri zamenjave, Domžalčani pa še nobene.
70'
  GOOOL! Zadel je Dalibor Teinovič!
72'
  Akcija Celja. Štraus je poizkušal s podajo v kazenski prostor, a so domači izbili žogo.
72'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
73'
  Prosti strel s 25-ih metrov za Celje bo izvajal Pavlovič.
73'
73'
  Zadel je živi zid.
73'
74'
  Menjava: iz igre Ivan Knezovič, v igro Darko Topič.
74'
  Vidmar je izboksal nevaren predložek Pavloviča.
75'
  Po kombinaciji s Šimunovičem, je Pekič poizkušal s podajo, a ni uspel.
75'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
77'
  Pekič je lepo podal visoko žogo proti Juninhu, a jo je Akakpo s konicami prstov uspel prestrežti.
78'
79'
  Bakarič je blokiral poizkus Juninha.
79'
  Wilson Xavier Junior v prepovedanem položaju.
80'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Mitja Zatkovič.
81'
  Menjava: iz igre Damir Pekič, v igro Sead Zilič.
84'
  Celjska igra nima ne repa, ne glave. Domžalčani vseskozi pritiskajo in iščejo priložnost za tretji gol.
84'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Sead Zilič. Dobil ga je Serge Akakpo.
85'
  Menjava: iz igre Mato Šimunovič, v igro Florent Aziri.
87'
  Še en predložek. Tokrat pred domača vrata, a so Domžalčani razrešili situacijo.
88'
  Streljal je Denis Popovič, a mimo vrat.
89'
  V zadnjih minutah pritisk Celja.
89'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Florent Aziri. Dobil ga je Dominik Beršnjak.
90'
Podaljšek
  Tri minute sodnikovega podaljška.
90'
90+2'
  Štraus je streljal, a so domači blokirali njegov poizkus.
90+3'
90+3'
  Zanesljiva in zaslužena zmaga Domžal, ki bodo tudi po tem krogu ostale na drugem mestu.
90+3'
  S to zmago so se Domžale vodilnemu Mariboru vsaj do njegove nedeljske tekme približale na štiri točke zaostanka.