28. krog |  Ajdovščina, Nogometni stadion Ajdovščina |  16.04.2011 ob 17.00

Primorje

1 : 1

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Kmetec Radenko (2. pomoč) , Šart Peter (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz hladne in vetrovne Ajdovščine. Pred nami je primorski derbi 28. kroga.
0'
  Koprčani prihajajo v goste po nove točke za novo "evropsko vozovnico," Ajdovci bijejo težak boj za obstanek.
0'
  Tradicija je na strani domačih, saj je Koper doslej v Ajdovščini zmagal le enkrat: pred 12 - timi leti je za 0:1 zadel Samir Zulić.
0'
  Primorje čaka na novo zmago vse od 11. kroga, ko je s 4:2 premagalo Nafto.
0'
  V ekipi Kopra zaradi kazni ni Aljaža Strune, zaradi poškodb sta odsotna Guberac in Marčeta.
0'
  V moštvu Primorja pogrešajo kaznovanega kapetana Tanjiča, zaradi poškodb manjkata Huskič in Tomič.
0'
  Primorje je na jesenski domači tekmi premagalo Koper s 3:1 (Lu Duca, Kremenovič 2x; Handanagič)
0'
  V skupnem seštevku bosta ekipi odigrali 48. tekmo. Bilanca je 24-12-11. Gol razlika 66:41. Statistika je torej krepko na strani Primorja.
0'
  Žal tudi tokratno tekmo zaznamuje zelo skromen obisk gledalcev. Nekaj jih je zagotovo manj tudi zaradi spremembe termina iz nedelje na soboto.
0'
  Ekipi sta na igrišču. Prvi bodo s sredine krenili Ajdovci.
0'
0'
  V konici ajdovskega napada sta Jukan in Sa Živec, v koprskem pa Brulc in Osterc.
1'
  Streljal je Konstantin Vassiljev, a mimo vrat.
1'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Grižonič. Dobil ga je Nejc Vidmar.
2'
  Po dolgi podaji v napad je iz prve sprožil Vassiljev in le za malo zgrešil cilj.
2'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Dobil ga je Saša Aleksander Živec.
2'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Amer Jukan.
7'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
7'
7'
11'
  Pritisk Kopra, Primorje zaenkrat uspešno nadzira dogajanje.
11'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Jaka Ihbeisheh.
11'
12'
14'
  Primorje igra zelo zaprto, Koper ima pobudo.
15'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Osterc. Dobil ga je Vladimir Ostojič.
16'
  Okvirna ocena obiska: 200 gledalcev.
18'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Jaka Ihbeisheh.
19'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Brulc. Dobil ga je Saša Božičič.
20'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Božičič. Dobil ga je Marko Grižonič.
24'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Marijanovič. Dobil ga je Nejc Kolman.
26'
  Koper ima še naprej jalovo premoč.
32'
  Neven Čuturilo v prepovedanem položaju.
34'
  Še naprej derbi brez strelov na gol.
35'
  Primorje ima udarec iz kota.
36'
  Dve izjemni priložnosti Primorja: najprej je bil v akciji Ihbeisheh in po padcu v kazenskem prostoru je dišalo po najstrožji kazni, nato se je isti igralec še enkrat znašel pred golom, a je bil premalo spreten.
38'
38'
  Saša Božičič je dobil rumeni karton.
39'
40'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Konstantin Vassiljev. Dobil ga je Saša Božičič.
41'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Handanagič.
42'
42'
  GOOOL! Zadel je Simon Živec!
43'
  Eurogol Simona Živca. Izjemen volej !!!!
45'
  Milan Osterc v prepovedanem položaju.
45'
  Minuta sodniškega dodatka.
45'
45'
  Koper je imel pobudo v prvem delu polčasa, a je ni izkoristil. Primorje je začelo igrati vse pogumneje in prednost priiigralo po odbiti žogi, po kateri je udaril Simon Živec. Izjemen gol. Hasič je bil nemočen.
45'
45'
  Menjava: iz igre Nebojša Kovačevič, v igro Dino Stančič.
46'
  Streljal je Saša Aleksander Živec, a mimo vrat.
48'
  Enakovreden začetek 2. polčasa.
50'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Neven Čuturilo. Dobil ga je Dino Stančič.
52'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Vidmar. Dobil ga je Milan Osterc.
52'
  Nejc Vidmar je dobil rumeni karton.
53'
57'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Handanagič. Dobil ga je Neven Čuturilo.
58'
  Menjava: iz igre Miha Blažič, v igro David Bunderla.
58'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil Dino Stančič. Dobil ga je Saša Božičič.
59'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Aleksander Živec. Dobil ga je Marko Grižonič.
62'
65'
  Streljal je David Bunderla, a mimo vrat.
66'
  Po daljšem času akcija Kopra. S strani je streljal Bunderla, a nenatančno.
66'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Kolman. Dobil ga je Mitja Brulc.
67'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Neven Čuturilo.
69'
  Primorje ima prosti strel. Prekršek je storil David Bunderla. Dobil ga je Simon Živec.
71'
  Gliha je opravil nekaj sprememb v postavitvi; Brulc igra na levem boku, Marjanovič se je pomaknil naprej.
73'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Vladimir Ostojič. Dobil ga je David Bunderla.
74'
  Menjava: iz igre Dejan Marijanovič, v igro Adis Lizalovič.
75'
  Menjava: iz igre Saša Aleksander Živec, v igro Mark Božič.
76'
  Nejc Vidmar v prepovedanem položaju.
77'
  Bojan Đukič v prepovedanem položaju.
77'
  Domen Božjak je dobil rumeni karton.
78'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Milidrag Marič. Dobil ga je Bojan Đukič.
78'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Konstantin Vassiljev.
78'
79'
  Enes Handanagič je dobil rumeni karton.
84'
  Menjava: iz igre Nejc Vidmar, v igro Tim Lo Duca.
86'
  Še naprej enakovredna tekma.
86'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Milidrag Marič. Dobil ga je Konstantin Vassiljev.
87'
87'
87'
88'
  Vassiljev je sprožil prosti strel s "svoje pozicije", Božjak je odlično posredoval in žogo odbil v kot.
89'
  Streljal je Jaka Ihbeisheh, a mimo vrat.
90'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Tim Lo Duca. Dobil ga je Damir Hadžič.
90'
  3 minute sodniškega dodatka.
90'
90+2'
  GOOOL! Zadel je Bojan Đukič!. Po podaji Osterca z leve, je Đukić pred vrati žogo z glavo preusmeril v mrežo. Koprčani so se rešili pred zasluženim porazom.