30. krog |  Lendava, Športni park |  30.04.2011 ob 18.00  | Prenos: Šport TV

Nafta

1 : 2

Olimpija

Sodniki: Ponis Roberto (glavni sodnik), Kopač Borut (1. pomoč), Košanc Elvis (2. pomoč) , Skomina Damir (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 3

0'
  Lepo pozdravljeni iz Lendave!
0'
  Danes bomo spremljali tretjo tekmo tridesetega kroga med domačo Lendavo in gostujočo Olimpijo.
0'
  Potem ko je iz mesta trenerja in športnega direktorja odstopil Damir Rob, je njegovo mesto na trenerski klopi prevzel dosedanji pomočnik Stanko Preradovič in bo danes proti Olimpiji vodil svojo drugo tekmo od kar je nasledil Damirja Roba.
0'
  Zadnjo tekmo Lendavčanov je vodil Stanko Preradovič, ki so jo nogometaši Lendave dobili s 1:4 proti Primorju.
0'
  Na drugi strani pa Olimpija pod taktirko Kosič-Čeh blesti, saj v spomladanskem delu Olimpija še sploh ni izgubila.
0'
  Zadnjo tekmo je Olimpija igrala doma proti Gorici,ki so jo dobili domačini z 1:0, to je bila pomembna zmaga za uvrstitev v Ligo Europa.
0'
  Trenutno Olimpija zaseda četrto mesto, na drugi strani pa Lendava zaseda sedmo mesto.
0'
  Obe ekipi sta v letošnji sezoni odigrala tri medsebojni tekmi in današnja tekma je zadnja tekma teh dveh tekmecev v letošnji sezoni.
0'
  Prvo medsebojno tekmo so dobili Lendavčani s 0:1, ostali dve tekmi je dobila Olimpija s 2:3 in 2:0.
0'
  Zanimiv je tudi ta podatek, da obe ekipi igrata bolje v gosteh.
0'
  Pri Lendavčanih je Vedran Vinko z devetimi zadetki edini v svoji ekipi, ki redno zabije gole. Vinko pa je proti Primorju zabil svoj jubilejni 400 gol.
0'
  Pri Olimpiji je to pravo nasprotje saj zadevajo skoraj vsi igralci, vseeno pa je največ zadetkov dosegel napadalec Tomo Šokota sedem.
0'
  Pri Lendavčanih danes zaradi kartonov ne bo igral Saša Levačič, pri Olimpiji zaradi kartonov ne manjka nobeden.
0'
  Zaradi poškodbe pri Lendavi manjkajo Igor Lazič, Miha Korošec, Stjepan Caban in Ivan Filipovič. Pri Olimpiji prav tako zaradi poškodbe manjkajo Milan Anđelkovič, Saša Ranič in Gregor Žugelj.
0'
  Nogometaši Nafte bodo poskušali presenetiti Olimpijo in ji prizadejati prvi poraz v spomladanskem delu. Na drugi strani Olimpija želi nadaljevati neporaženost v spomladanskem delu.
0'
  Obe ekipi sedaj prihajata na travnato zelenico.
0'
  Prvi bodo s sredine igrišča krenili gostujoči nogometaši Olimpije.
0'
1'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil David Kašnik. Dobil ga je Vedran Vinko.
1'
  Streljal je Vedran Vinko, a mimo vrat.
2'
  Po predložku Ibraimija je slabo žogo zadel Vinko.
3'
  Obe enajsterici kombinirata na sredini igrišča.
3'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Dare Vršič. Dobil ga je Agim Ibraimi.
3'
  Streljal je Marko Balažic, a mimo vrat.
4'
  Balažič je poizkusil z glavo vendar čez gol.
5'
  Menjava: iz igre Sreten Sretenovič, v igro Mitja Kovačevič.
6'
  Sretenovič je bil vprašljiv že za današnjo tekmo. Že na začetku tekme se je prijel za mečno mišico in bilo je očitno da Sretenovič ne bo mogel nadaljevati tekme.
7'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Davor Škerjanc.
8'
  Iz lepe pozicije se iz prostega strela ni zgodilo nič.
8'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil David Kašnik. Dobil ga je Zoran Lesjak.
9'
  Vaš s predložkom vendar ponovno slab predložek.
10'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Matjašec. Dobil ga je Tomo Šokota.
11'
  Radujko je poizkušal podati do Šokote vendar je Jozič prej posredoval.
11'
  Streljal je Zoran Zeljkovič, a mimo vrat.
14'
  Uspavana igra na obeh straneh. Zaenkrat še brez prave priložnosti na beh straneh.
18'
  Nafta zaenkrat boljša in več pri žogi.
19'
  Prehitra žoga za Vinka, ki bi se lahko sam znašel pred Botonjičem.
20'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Maruško. Dobil ga je Davor Škerjanc.
22'
  Sodnik Roberto Ponis kljub negodovanju navijačev na tribunah ne piska.
22'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Matjašec. Dobil ga je Zoran Zeljkovič.
22'
  Olimpija ima udarec iz kota.
23'
  Streljal je Erik Salkič, a mimo vrat.
25'
  Po kroženju žoge v kazenskem prostoru je do strela prišel Salkič, ki pa je slabo poizkušal.
25'
  Streljal je Tomo Šokota, a mimo vrat.
26'
  S kakih dvajsetih metrov je poizkusil Šokota, tudi ta strel je zletel mimo vrat.
28'
  Počasi Olimpija prihaja do priložnosti in se je otresla začetnega pritiska Nafte.
29'
  Lovrečič je v svojem kazenskem prostoru igral z roko sodnikova piščalka je ostala nema.
30'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš. Dobil ga je Boban Jovič.
30'
  Streljal je Matic Maruško, a mimo vrat.
30'
  V Lendavi je začelo rahlo deževati.
31'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Zeljkovič. Dobil ga je Agim Ibraimi.
31'
  Nafta ima udarec iz kota.
33'
34'
  Kovačevič je posredoval pred Ibraimijem in žogo poslal v kot.
35'
  Maruško je prišel do strela vendar je nastreljal obrambo Olimpije.
35'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Zeljkovič. Dobil ga je Bojan Matjašec.
36'
  Zoran Zeljkovič je dobil rumeni karton.
36'
37'
  Salkič je še enkrat posredoval.
37'
  Trčila sta Marušku in Jovič.
38'
38'
  Streljal je Simon Pavel, a mimo vrat.
40'
  Še brez enega strela v okvir gola na obeh straneh.
40'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Simon Pavel. Dobil ga je Zoran Zeljkovič.
43'
  Igra poteka sedaj bolj na sredini igrišča.
43'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Dobil ga je Agim Ibraimi.
45'
  Po prostem strelu je sledil hiter protinapad Olimpije na koncu je do strela prišel Zeljkovič vendar ponovno mimo gola.
45'
45'
  Minuta sodnikovega dodatka.
45'
45'
  Tekma ni postregla z nič kaj zanimivo igro in z zelo malo priložnostmi na obeh straneh.
45'
45'
  V drugem polčasu so s sredine igrišča krenili domači Lendavčani.
46'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Dobil ga je Arpad Vaš.
48'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš. Dobil ga je Damir Botonjič.
49'
  Po napaki obrambne vrste Olimpije je sam pred vratarja prišel Vaš, ki pa ga je zaustavil Botonjič, nad katerim je Vaš storil prekršek.
50'
  Jovič je lepo podal vtekajočemu Zeljkoviču za katerega pa je bila žoga prehitra in je prej do žoge prišel Jozič.
52'
  Ibraimi je pri stranskem sodniku protestiral češ, da je Kašnika žoga zadela v roko, medtem pa je imela Olimpija protinapad.
52'
53'
  Lesjak je posredoval pred Šokoto.
53'
  Streljal je David Kašnik, a mimo vrat.
56'
  Pavel je lepo preigral Zeljkoviča, nato pa je podal do Tomažiča-Šeruge, ki pa je poslal slab predložek.
57'
  Menjava: iz igre Mitja Kovačevič, v igro Miroslav Cvijanovič.
58'
  Še ena poškodba pri Olimpiji Kovačevič, ki je v tretji minuti prišel v igro sedaj šepa z igrišča.
58'
  GOOOL! Zadel je Davor Škerjanc!
60'
  Zeljkovič je lepo podal do Škerjanca, ta pa je lepo ustrelil in zadel.
60'
  Jozič je žogo le s pogledom pospremil v gol.
61'
  Prvič danes je zaspala obramba Nafte in takoj je sledila kazen.
61'
  Prvi strel v okvir vrat in prvi gol.
62'
63'
  Pavel je ostal sam na robu kazenskega prostora, vendar slabo streljal.
63'
63'
  Blokiran strel Šokote je pristal v kotu za Olimpijo.
64'
  Sedaj se je igra razživela na obeh straneh.
64'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Agim Ibraimi. Dobil ga je Davor Škerjanc.
65'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Dobil ga je Agim Ibraimi.
65'
  Menjava: iz igre Sait Idrizi, v igro Luka Prašnikar.
68'
  Slaba podaja Prašnikarja do Ibraimija.
68'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Dobil ga je Simon Pavel.
69'
  Tomo Šokota v prepovedanem položaju.
69'
  Škerjanc je podal do Šokote,ki je zgrešil stoodstotno priložnost pa čeprav je bil v prepovedanem položaju.
71'
  Streljal je Agim Ibraimi, a mimo vrat.
72'
  GOOOL! Zadel je Vedran Vinko!
73'
  Prašnikar je streljal Botonjič je strel le odbil, odbitek je prišel do vinka, ki mu ni bilo težko zadeti prazne mreže.
74'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Davor Škerjanc.
74'
  Jozič je bil na pravem mestu.
74'
  Menjava: iz igre Zoran Zeljkovič, v igro Enes Rujovič.
74'
  Menjava: iz igre Agim Ibraimi, v igro Patrik Vöröš.
75'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Dobil ga je Matic Maruško.
76'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Maruško. Dobil ga je Enes Rujovič.
76'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil David Tomažič Šeruga. Dobil ga je Enes Rujovič.
76'
  David Tomažič Šeruga je dobil rumeni karton.
78'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Matjašec. Dobil ga je Enes Rujovič.
78'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Matjašec. Dobil ga je Dare Vršič.
79'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dare Vršič.
80'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Dare Vršič. Dobil ga je Bojan Matjašec.
80'
  Dare Vršič je dobil rumeni karton.
82'
  Manjša prekinitev zaradi poškodbe Pavla.
85'
  Sedaj Olimpija pritiska, da bi morda prišla do novega vodstva.
85'
  Menjava: iz igre Simon Pavel, v igro Igor Lazič.
86'
87'
  Škerjanc je lepo sprejel žogo in ostal sam pred Jozičem, strel ga je oplazil vendar ne dovol, da bi preprečil zadetek.
88'
89'
89'
90'
  Davor Škerjanc je dobil rumeni karton.
90'
  Tri minute sodniškega dodatka.
90+1'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš. Dobil ga je Tomo Šokota.