15. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  31.10.2010 ob 14.00

Triglav Gorenjska

2 : 0

Nafta

Sodniki: Balažič Dejan (glavni sodnik), Podobnik Mitja (1. pomoč), Pavlič Franci (2. pomoč) , Horvat Tomislav (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 2

0'
  V tekmi 15. kroga se bosta v Kranju pomerili ekipi Triglava in Nafte.
0'
  Lendavčani so med tednom izpadli v četrtfinalu Pokala Hervis, potem ko jih je Maribor na povratni tekmi ugnal s 4:0 (prva tekma se je končala z izidom 1:1).
0'
  Triglavani bodo povratno tekmo v pokalu odigrali v sredo. Prvo tekmo doma so dobili z rezultatom 1:0.
0'
  So pa Gorenjci med tedno v zaostali tekmi državnega prvenstva premagali Primorje in se tako zavihteli na predzadnje mesto.
0'
  Prvo tekmo teh dveh ekip v prvenstvu je dobila Nafta z rezultatom 2:1.
0'
0'
  Prv so s sredine igrišča začeli domači.
1'
  Prvi so zapretili domači nogometaši. Z dvajsetih metrov je za las ob desni vratnici ustrelil Brajič.
2'
  Lepa podaja v kazenski prostor, kjer je žogo sprejel Sever, a so gostje uspeli žogo izbiti v kot.
4'
  Slaba podaja Naftašev proti lastnemu vratarju, ki se je reševal z izbijanjem žoge v avt.
5'
  Akcija Nafte. Protinapad 2 na 1. Dvorančič podaja proti osamljenemu Benku...
6'
  ...žogo je prestregel Brajič.
7'
  Domači pritiskajo proti nasprotnikovim vratom.
7'
  Drugi kot za Triglav na tekmi.
8'
  Gol Triglava iz offsida!
9'
  Najdenov je poslal predložek pred vrata, kjer pa je Burgar vplival na vratarja Murka, zato je stranski sodnik dvignil zastavico.
13'
  Lepa priložnost za Triglav! Burgar je prodrl po dasni strani, se otresel Caban, poslal podajo na drugo stran- Žoga je bila previsoka za Jelarja, vendar je iz drugega plana prišel Ovčina, ki je ustrelil močno, a nenatančno.
14'
  Burgar je prestregel žogo na lendavski polovici, podal do Jelarja, ki je streljal z roba kazenskega prostora, a je žoga za las švignila mimo gola.
15'
  Prosti strel za Nafto. Razdalja je 30 metrov.
15'
  Vassiljev strela mimo gola.
16'
  Gostojoči trener Damir Rob je izjemno nezadovoljen z igro svojih varovance, zato je na ogrevanje že poslal tri nogometaše.
17'
  Obeta se celo že prva menjava pri gostih.
18'
  Predložek prot Benku, a je visoko žogo ujel domači vratar.
18'
  Menjava: iz igre Rok Buzeti, v igro Matic Maruško.
19'
  Jalen Pokorn je dobil rumeni karton.
20'
  Zaradi prekrška nad Matjašecem, je rumeni karton dobil Pokorn.
20'
  V offsidu je bil Benko.
22'
  Gostje so nekako uspeli vzpostaviti ravnotežje na igrišču.
24'
  100% priložnosta za domače. Burgar je podal z desne ne levo stran, kjer se je sam pred vratarjem Murkom znašel Jelar, a je bil v dvoboju iz oči v oči uspešnejši gostujoči vratar.
27'
  Sever je imel še eno lepo priložnost za domače. Tudi on se je sam znašel pred vratarjem Murkom, ga že obšel, a si nato podal predolgo žogo in priložnost je splavala po vodi.
29'
  Še ena priložnost za domače. Ovčina je podal z desne, na drugi vratnici pa je Burgar za las zgrešil žogo in s tem tudi prazna vrata.
29'
  Lendavčani so stisnjeni na svoji polovici, domači pa so zaenkrat nezbrani v zaključkih akcij.
31'
  Poizkus gostov iz obupa. Vaš je streljal, a žoga ni letela niti blizu domačim vratom.
32'
  Stjepanovič je iz prostega strela ustrelil proti vratom, a je bila žoga, ki je letela po tleh, lahek plen vratarja Murka.
33'
  V polprotinapadu je Benko streljal proti vratom, a se je izkazal Gracar.
33'
  Strel Dolžana preko gola.
35'
  Prosti strel za Nafto izvaja Vassiljev...izbita žoga domačih.
35'
  Protinapad domačih...
36'
  ...do žoge je prišel Burgar, potegnil v levo in v kazenskem prostoru ustrelil mimo vrat. Nova lepa priložnost Triglava.
37'
  Caban je v zadnjem trenutku prestregel podajo proti Jelarju, ki bi se sicer znašel sam pred lendavskim vratarjem Murkom.
38'
  Prosti strel za Triglav. Stjepanovič močno strelja, odbita žoga Lendavčanov. Kot.
38'
  Ovčina je iz kota ustrelil neposredno proti vratom, a je Murko uspešno izboksal žogo.
39'
  Nov pritisk Kranjčanov.
40'
  Hiter protinapad Nafte, potem ko je spodrsnilo Jelarju.
40'
  Vassiljev ima ogromno prostora...
41'
  ...Estonec ni takoj podal, domači so se vrnili, toda Vassiljev je v kazenskem prostoru lepo našel Filipoviča, ki je sam pred vratarjem Gracarjem...
41'
  ...Gracar brani!
42'
  Nova akcija domačih. Triglav je dobil nov kot.
43'
  Tokrat lepa in domiselna akcija Nafte, a so domači prestregli žogo.
44'
  Bečiri je tekel v protinapad. Na pravem mestu je bila domača obramba.
45'
  Slab strel Dvorančič in lahko delo za vratarja Gracarja.
45'
  GOOOL! Zadel je Dejan Burgar!
45+1'
  Najprej neodločna obramba Nafte, Murko je izbil žogo, do katere je prišel Jelar, ki je prodrl in podal do Burgarja, ki je izigral dva gostujoča nogometaša ter nato premagal še vratarja Murka.
45+1'
45'
45'
  Menjava: iz igre Slaviša Dvorančič, v igro Peter Gerenčer.
48'
  Burgar je na polovici igrišča sam krenil proti lendavskim vratom, a ga je dohitel Matjašec, ki je uspel izbiti žogo še preden je Burgar ustrelil.
51'
  Jelar je poizkusil s strelom, a so ga gostje blokirali.
52'
  Drugi polčas so ponovno začeli bolje domači.
53'
  Stjepan Caban je dobil rumeni karton.
54'
  Po prekršku Cabana nad Jelarjem ima Triglav prosti strel na razdalji 30-ih metrov.
55'
  Prosti strel izvaja Burgar...
55'
  ...Murko brani...
56'
  GOOOL! Zadel je Matic Sever!
56'
  Menjava: iz igre Erdžan Bečiri, v igro Patrik Vöröš.
59'
  Prosti strel Triglava izvaja Ovčina...
59'
  ...gostje izbijajo žogo.
60'
  Prekršek na levi strani nad Severjem. Prosti strel zaTriglav.
61'
  Stjepanovič strela mimo gola.
62'
  Domači so podali v kazenski prostor, kjer pa Matjašec ni prišel do žoge.
64'
  Stjepanovič strelja nevarno, a Murko brani in žogo izbija v kot.
65'
  Strel Maruška mimo gola.
66'
  Nafta prevzema pobudo.
67'
  Vasiljev strela od daleč, vendar mimo gola.
69'
  Benko po predložku strelja z glavo za las mimo vrat.
70'
  Kot za Triglav izvaja Ovčina...
70'
  ...Stjepanovič z glavo preko gola.
72'
  Vaš strelja, vendar je bil vratar Triglava na mestu.
73'
  Jelar je prodiral, toda nogometaši Nafte so bili na mestu.
74'
  Menjava: iz igre Matic Sever, v igro Josip Špelič.
75'
  Med tem je v Kranju začelo močno deževati.
75'
  Bomba Vaša je zletele mimo gola.
76'
  Nogometaši Nafte s streli od daleč poskušajo priti do zadetka.
78'
  Dolžan je podal v kazenski prostor, kjer so igralci Nafte izbili žogo.
79'
  Prosti strel za Nafto je izvedel Vassiljev. Njegov strel je zletel tik ob levi vratnici vratarja Gracarja.
81'
  Predložek Matjašeca so domači izbili.
81'
  Gerenčer je slabo streljal.
83'
  Hud pritisk Nafte.
84'
  Stjepanovič je z močnim strelom streljal mimo gola.
85'
  Menjava: iz igre Dragan Ovčina, v igro Matej Pirc.
86'
  Kot za Triglav. Murko lovi žogo.
87'
  Menjava: iz igre Anže Jelar, v igro Danijel Stanarevič.
88'
  Predložek Vassiljeva je izboksal Gracar.
90'
  Prosti strel Nafte. Vassiljev je streljal proti vratom Gracar je branil.
90'
  Jože Benko je dobil rumeni karton.
90+1'
  Rumeni karton za Benka zaradi simuliranja v kazenskem prostoru.
90+2'
90+2'
  Zaslužena zmaga Triglava, ki je bil skozi celotno tekmo veliko boljši tekmec.
90+2'
  Triglav se je s to zmago zavihtel na sedmo mesto, Nafta pa ostaja na tretjem mestu.