23. krog |  Domžale, Športni park |  16.03.2011 ob 17.00

3 : 1

Triglav Gorenjska

Sodniki: Tratnjek Andrej (glavni sodnik), Žekš Zoran (1. pomoč), Smej Simon (2. pomoč) , Drečnik Davor (4. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Pozdravljeni iz Domžal.
0'
  V 23. krogu Prve lige si se bosta v Domžalah pomerili ekipi Domžal in Triglava.
0'
  Obe ekipi sta v prejšnjem krogu osvojili poln izkupiček.
0'
  Domžale so v gosteh premagale Nafto z 2:3, medtem ko so Triglavani doma premagali Primorje z 2:0.
0'
0'
  S sredine igrišča so prvi krenili gostje.
0'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dragan Ovčina.
0'
  Ivan Knezovič danes igra 100. prvenstveno tekmo.
1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn. Dobil ga je Wilson Xavier Junior.
2'
  Apatič je prišel do odbite žoge, nato pa je pedložek v prazno poslal Apatič.
3'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Knezovič. Dobil ga je Dejan Burgar.
4'
  V izjemno težkih razmerah (igrišče je polno vode) oboji zaenkrat igrajo lep in odprt nogomet.
5'
  Streljal je Dalibor Teinovič, a mimo vrat.
6'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Dobil ga je Luka Elsner.
6'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mato Šimunovič.
7'
  Burgarjev predložek pred vrata je domača obramba poslala v avt.
8'
  Še ena žoga v kazenski prostor Domžal in še ena uspešna izbita žoga domačih branilcev.
8'
  Streljal je Anže Jelar, a mimo vrat.
8'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Burgar. Dobil ga je Tadej Apatič.
10'
  V zadnjih trenutkih so pobudo prevzeli gostje.
11'
  Knezovič izbija žogo v avt pred Jelarjem.
12'
  Ovčina je s slabo podajo zapravil napad Triglava.
12'
  Kljub izjemno težkim razmeram za igro, še naprej spremljamo izjemno nogometno predstavo.
14'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn. Dobil ga je Blaž Brezovački.
14'
  Domžale imajo prosti strel 40 metrov od vrat Gracarja.
15'
  Streljal je Marko Drevenšek, a mimo vrat.
15'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Dobil ga je Alen Krcič.
16'
  Dober strel Stjepanoviča so domači odbili v avt.
17'
  Pokorn je podal premočno žogo za Jelarja.
17'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Bernard Stjepanovič. Dobil ga je Marko Drevenšek.
18'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tadej Apatič.
19'
  Predložek Smoleja pred kazenski prostor je ustavil Apatič.
21'
  Brezovački je podal dobro žogo Pekiču, ki pa je bil preveč osamljen.
22'
  Apatič se je nevarno poigrava na robu svojega kazenskega prostora, nato pa žogo komaj izbil pred Krcičem v avt.
23'
  Streljal je Blaž Brezovački, a mimo vrat.
24'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Blaž Brezovački.
25'
  Gostje so imeli imenitno priložnost za strel, a so preveč oklevali.
25'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Apatič. Dobil ga je Alen Krcič.
26'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Dobil ga je Wilson Xavier Junior.
26'
  Dragan Ovčina je dobil rumeni karton.
27'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Anže Jelar.
28'
  Dobra žoga v napad Triglava, toda Brljak je bil hitrejši od Krciča.
30'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Tadej Apatič.
31'
  Lepa kombinacija Domžal, na koncu pa je Pekičev predloček gostujoča obramba izbila na varno.
32'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Dobil ga je Bernard Stjepanovič.
33'
  V zadnjih minutah so domači dominantni, igra pa vseskozi poteka na kranjski polovici.
34'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Mato Šimunovič. Dobil ga je Dragan Ovčina.
35'
  Menjava: iz igre Bernard Stjepanovič, v igro Rok Brajič.
35'
  Menjava: Stjepanovič odhaja iz igre zaradi poškodbe.
35'
36'
  Prosti strel z desne strani bo izvajal Burgar...
36'
  Streljal je Dejan Burgar, a mimo vrat.
36'
  GOOOL! Zadel je Damir Pekič!
37'
  Po podaji Juninha s sredine igrišča, je Pekič s prefinjenim udarcem z glavo matiral gostujočega vratarja Gracarja.
39'
  Nova kombinacija Domžal. Pekič je začel akcijo in podal na desno, kjer je Drevenšek poslal žogo pred vrata, tam pa je bil Juninho za las prekratek.
39'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič. Dobil ga je Damir Pekič.
40'
41'
  Drugi gol na tekmi je dosegel Damir Pekič, ki je žogo iz prostega strela z 20-ih metrov poslal pod stičišče vratnice in prečke. Prekrasen gol!
42'
  Menjava: iz igre Alen Krcič, v igro Matic Sever.
43'
  Elsner je požrtvovalno izbil žogo pred Burgarjem, ki je imel lepo priložnost za predložek pred vrata.
44'
  Ovčina je poslal predložek proti Severju, a so podajo preprečili domači branilci.
44'
  Domžale ima udarec iz kota.
45'
Podaljšek
  Dve minuti sodnikovega podaljška.
45'
  Streljal je Darko Zec, a mimo vrat.
45'
  GOOOL! Zadel je Dejan Burgar!
45+1'
  Po strelu Burgarja s 25-ih metrov je žogo nesrečno odskočila tik pred vratarjem Brljakom in končala v domači mreži.
45+2'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Najdenov. Dobil ga je Damir Pekič.
45+2'
  GOOOL! Zadel je Ivan Knezovič!
45+3'
  Prosti strel je izvajal Drevenšek. Dober strel je vratar Gracar izboksal, a tako nesrečno, da se je žoga od Knezoviča odbila v gol.
45+3'
45+3'
  Ivan Knezovič je zabil gol na svoji 100. prvenstveni tekmi v dresu Domžal.
45'
45'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Drevenšek. Dobil ga je Rok Dolžan.
45'
  Triglav ima udarec iz kota.
46'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rok Dolžan.
47'
47'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Pekič. Dobil ga je Rok Dolžan.
47'
  Po prekršku sta si Pekič in Dolžan skočila v lase.
48'
  Streljal je Jalen Pokorn, a mimo vrat.
49'
  Po odličnem prodoru Severja, je do strela prišel Pokorn, ki pa je med številnimi nogami žogo poslal mimo gola.
50'
  Na začetku drugega polčasa je Triglav močno pritisnil. Domžalčani sploh še niso prišli čez polovico igrišča.
50'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Burgar.
52'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Zec. Dobil ga je Rok Dolžan.
52'
  Darko Zec je dobil rumeni karton.
52'
53'
  ...strel Burgarja je končal v živem zidu.
54'
  Vseeno so gostje prišli do še ene žoge, po predložku pa je Dolžan z glavo nevarno zapretil, a je žoga odpotovala kak meter stran od golove črte na drugo stran.
55'
  Menjava: iz igre Mato Šimunovič, v igro Mitja Zatkovič.
56'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je Dalibor Teinovič.
57'
  Smolej je na robu kazenskega prostora zaustavil Juninhev poizkus s prostega strela.
57'
58'
  Stojnič je blokiral poizkus Brezovačkega, ki je streljal po domiselni akciji Domžal.
58'
58'
  Streljal je Tadej Apatič, a mimo vrat.
59'
  Damir Pekič v prepovedanem položaju.
60'
  Po uvodnih minutah prvega polčasa, ko so imeli nogometaši Triglava popolno prevlado na igrišču, so Domžalčani v zadnjih trenutkih vzpostavili ravnotežje.
60'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Matic Sever.
62'
  Burgar je prodrl po desni strani, nato poizkusil s podajo, a jo je je izbil Knezovič, a se je žoga odbila v kot.
62'
63'
  Brajič je podal predložek v kazenski prostor, tam pa je sledil prekršek...
64'
64'
  Spet Triglavani prevladujejo na igrišču.
66'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Brezovački. Dobil ga je Uroš Smolej.
66'
67'
  Stojnič izbija žogo.
67'
68'
  Strel Apatiča z razdalje so gostje izbili.
68'
69'
70'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Pekič. Dobil ga je Dejan Burgar.
71'
  Spet so domači prevzeli vajeti igre v svoje noge, tako da spet kontrolirajo dogajanje na igrišču.
71'
72'
  Juninho je preigral tri nasprotnikove nogometaše, nato je Smolej izbil žogo v kot.
72'
73'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Knezovič.
74'
  Strel Knezoviča je šel naravnost po sredini vrat, tako da Gracar ni imel prevelikih težav.
74'
  Smolej je v zračnem dvoboju Pekiča z nogo zadel v glavo.
75'
  Pekič potrebuje zdravniško pomoč, saj kot kaže ne gre za nedolžen udarec. Dvakratnega strelca so z igrišča odnesli na nosilih.
76'
  Seveda se takoj pripravlja zamenjava za poškodovanega Damirja Pekiča.
76'
77'
  Podajo Burgarja je Brljak brez težav ujel.
77'
  Menjava: iz igre Anže Jelar, v igro Ajdin Redžič.
77'
  Menjava: iz igre Damir Pekič, v igro Jernej Smukavec.
78'
  Novo gorenjsko akcijo je z dobrim posredovanjem ob predložku v kaenski prostor prekinil vratar Brljak.
79'
  Nihče izmed gostujočih nogometašev ni stekel na globinsko podajo Severja.
80'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič. Dobil ga je Ajdin Redžič.
81'
  Po podaji v kazenski prostor je Redžič poizkusil z igranjem z roko, a je sodnik videl njegovo nedovoljeno igro, kljub temu pa mu ni pokazal rumenega kartona.
83'
  Spet je začelo nekoliko bolj deževati.
83'
  Jernej Smukavec v prepovedanem položaju.
85'
  Dolžan je podal žogo z desne strani, z glavo je streljal Dolžan, toda Brljak je izboksal žogo.
85'
86'
  Brajič je razčistil situacijo po predložku Drevenška.
88'
  Najprej je streljal Pokorn, Juninho se je nastavil, v nadaljevanju pa je žogo v kot izbil Teinovič.
88'
88'
  Dolga podaja do Smukavca. V kazenskem prostoru je Smolej podrl Smukavca.
88'
Rdeči karton
  Uroš Smolej dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
89'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Smolej. Dobil ga je Jernej Smukavec.
89'
  Streljal bo Apatič...
89'
Zgrešena 11m
  Ni gola! Tadej Apatič je zgrešil enajstmetrovko!
89'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Jalen Pokorn.
90'
  Mitja Zatkovič je dobil rumeni karton.
90'
  Menjava: iz igre Blaž Brezovački, v igro Darko Topič.
90+1'
Podaljšek
  Štiri minute sodnikovega podaljška.
90+2'
90+2'
  Predložek Brajiča je razčistil Knezovič.
90+3'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Wilson Xavier Junior. Dobil ga je Rok Brajič.
90+3'
  Wilson Xavier Junior je dobil rumeni karton.
90+3'
  Burgar bo izvajal prosti strel. Oddaljenost je 30 metrov.
90+4'
  Domžalčani so uspeli izbiti žogo.
90+4'
  Juninho je lepo zaposlil Smukavca, ki pa je izgubil žogo.
90+4'
90+4'
  Zaslužena zmaga Domžal, ki so se vsaj za eno uro Mariborčanom približale samo na 5 točk zaostanka.