24. krog |  Velenje, Mestni stadion ob jezeru |  19.03.2011 ob 16.00

Rudar

3 : 1

Sodniki: Vehar Jože (glavni sodnik), ćinkovec Anton (1. pomoč), Patarič Dejan (2. pomoč) , Kajtazovič Nejc (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 0

0'
  Lep pozdrav iz Velenja.
0'
  Čakamo na začetek srečanja 24. kroga med Rudarjem in Domžalami.
0'
  Rudar je v minulem krogu prišel do visoke zmage v gosteh pri Primorju s 6:0. To je bil tudi debi trenerja Roberta Pevnika potem, ko je odstopil Bojan Prašnikar. Tudi gostje gredo zelo optimistično v današnje srečanje, saj so po spodrsljaju Maribora ponovno v igri za naslov.
0'
  Domžalčani so tako na 2. mestu razpredelnice, domači Rudar pa zaseda 5. mesto in ima kar 14 točk zaostanka za današnjim nasprotnikom.
0'
  Pri Rudarju tokrat nimajo kaznovanih igralcev, zaradi poškodbe pa manjkale Rusmin Dedič. Gostje tokrat ne morejo računati na kaznovana Juninha in Vuka. Poškodovani pa so Horvat, Hanzič in Cimprič.
0'
  Na dveh medsebojnih obračunih je Rudar s 3:2 zmagal v Domžalah. Domžale pa so dobile obračun v Velenju z 1:0.
0'
1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Čadikovski. Dobil ga je Ivan Knezovič.
3'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amel Mujakovič.
3'
  Mujakovič se je odločil za strel z razdalje, brez težav za vratarja Brljaka.
5'
5'
  Rudar ima udarec iz kota.
6'
  Po hudi napaki Knezoviča je prišel do žoge Mujakovič, a je ponovno odlično reagiral vratar Brljak in žogo poslal v kot.
6'
  Streljal je Nenad Novakovič, a mimo vrat.
9'
  Dragan Čadikovski v prepovedanem položaju.
10'
  Domžale ima udarec iz kota.
12'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Elvis Bratanovič. Dobil ga je Ivan Knezovič.
12'
14'
  Domžalčani so po začetnem naletu Rudarja uspeli vzpostaviti ravnovesje.
14'
  Streljal je Marko Drevenšek, a mimo vrat.
15'
  Po podaji Krciča je Drevenšek streljal mimo gola Rudarja.
15'
  Streljal je Damjan Trifkovič, a mimo vrat.
21'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Seferovič. Dobil ga je Dragan Čadikovski.
21'
  V zadnjih minutah gledamo igro med obema kazenskima prostoroma.
24'
  Domžale so trenutno boljša ekipa na igrišču, toda domači se zaenkrat dobro branijo.
24'
  Streljal je Blaž Brezovački, a mimo vrat.
25'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Mujakovič. Dobil ga je Marko Drevenšek.
26'
  GOOOL! Zadel je Elvis Bratanovič!
27'
  Streljal je Rajko Rotman, a mimo vrat.
27'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Elvis Bratanovič.
29'
  Lepa akcija Rudarja, ki jo je začel Bratanovič, nato je odlično streljal Rotman, ki je zadel vratnico, od katere se je žoga odbila točno na nogo Bratanoviča, ki je iz neposredne bližine uspel premagati Brljaka.
29'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rajko Rotman.
32'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Fabijan Cipot. Dobil ga je Damir Pekič.
32'
35'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marko Drevenšek.
37'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Jeseničnik. Dobil ga je Blaž Brezovački.
38'
  Brezovački zapušča igro zaradi poškodbe.
39'
39'
  Menjava: iz igre Blaž Brezovački, v igro Mato Šimunovič.
39'
  GOOOL! Zadel je Damir Pekič!
40'
  Po podaji Apatiča iz kota se je najbolje v kazenskem prostoru znašel Pekič, ki je uspel premagati vratarja Jahiča.
41'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Jeseničnik. Dobil ga je Matic Seferovič.
42'
44'
  Izjemna priložnost za domače. Natančna podaja Mujakoviča do Bratanoviča, ki je preveč okleval, na koncu pa slabo izvedel strel.
44'
45'
  V Velenju bomo videli še 3. minute sodniškega dodatka.
45'
45+1'
45+3'
  Streljal je Mato Šimunovič, a mimo vrat.
45+3'
45+3'
  Vse je pripravljeno na začetek 2. polčasa.
45+3'
  Menjava: iz igre Matic Seferovič, v igro Mitja Zatkovič.
45'
45'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Dobil ga je Luka Elsner.
47'
  Damir Pekič v prepovedanem položaju.
50'
51'
  GOOOL! Zadel je Nikola Tolimir!
53'
  Mujakovič je natačno podal iz prostega udarca in lepo našel Tolimirja, ki je z glavo premagal vratarja Brljaka.
57'
57'
  Po podaji Bratanoviča je z glavo poskušal Trifkovič, ki pa je bil nenatančen.
59'
60'
65'
  Streljal je Mitja Zatkovič, a mimo vrat.
65'
  Imenitna priložnost za Zatkoviča, ki je bil za las prekratek.
66'
66'
  GOOOL! Zadel je Dragan Čadikovski!
67'
  Še ena lepa akcija domačih. Po podaji Trifkoviča je Čadikovski mojstrsko izvedel strel in premagal vratarja Brljaka.
67'
  Menjava: iz igre Elvis Bratanovič, v igro Doris Kelenc.
69'
  Streljal je Dragan Čadikovski, a mimo vrat.
69'
  Po podaji Trifkoviča je z glavo poskušal Čadikovski, tokrat je žoga zeletela mimo gola.
70'
71'
72'
  Menjava: iz igre Marko Drevenšek, v igro Nace Kosmač.
72'
  Menjava: iz igre Dragan Čadikovski, v igro Mirza Mešič.
79'
81'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rotman. Dobil ga je Tadej Apatič.
83'
  Menjava: iz igre Damjan Trifkovič, v igro Uroš Korun.
87'
  Domžalčani vseskozi vršijo pritisk, toda brez pravih priložnosti, saj domači igrajo zelo disciplinirano.
87'
87'
  Rajko Rotman je dobil rumeni karton.
88'
90'
  Še 3. minute sodniškega dodatka.
90+1'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Nikola Tolimir.
90+3'
  Streljal je Uroš Korun, a mimo vrat.
90+3'
90+3'
  Rudar je po menjavi trenerja v odlični formi, tokrat še druga zaporedna zmaga ob 9-ih doseženih golih na 2-eh tekmah. Domžale pa so danes po dveh zaporednih zmagah morale priznati premoč domači ekipi.