31. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  04.05.2011 ob 18.00

3 : 3

Rudar

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Gabor Jožef (1. pomoč), Smej Simon (2. pomoč) , Mertik Bojan (4. sodnik)
6 Rumeni kartoni 1

0'
  Spoštovane ljubiteljice in ljubitelji elitne slovenske nogometne lige, prisrčen pozdrav s sončne in tople Primorske.
0'
  Nocoj boste lahko v naši družbi med drugim spremljali tudi obračun 31. kroga med Luko Koprom in Rudarjem iz Velenja.
0'
  Gre za boj za mesta na lestvici, ki še vodijo v evropska tekmovanja.
0'
  Koprčani se trenutno nahajajo na tretjem, Velenjčani pa na petem mestu.
0'
  Knapi so v bistveno težjem položaju, saj za četrtouvrščeno Olimpijo zaostajajo za osem točk, do konca prvenstva pa je mogoče na šestih tekmah osvojiti največ 18 točk.
0'
  Danes bomo na Bonifiki sicer spremljali jubilejni 40. medsebojni obračun Kopra in Velenja v Prvi ligi.
0'
  Ekipi sta neverjetno izenačeni. Koper se je zmage veselil 15-krat, Velenje 14-krat, 10-krat pa sta se ekipi razšli s prijateljskim izidom.
0'
  Trener Kopra Nedžad Okčič nocoj ne bo mogel računati na: Marčeto (poškodba), Kariča (kartoni) in Osterca (poškodba).
0'
  Strateg Rudarja Robert Pevnik - vrača se po dveh tekmah prepovedi - ima z igralskim kadrom še manj težav kot kolega Okčič. Manjkala bosta Kolsi (poškodba) in Jeseničnik (kartoni).
0'
  Vse je pripravljeno za začetek tekme. Pri enajsterici sta že na zelenici.
0'
  Žreb je določil: prvi napad za domačo ekipo.
0'
1'
  Koprčani so hitro zapravili napad. Žoga je končala v avtu. Rudar ima napad.
3'
  Zaenkrat malo dogajanja na igrišču, zato pa koprski navijači provocirajo z pozivanjem maloštevilnih velenjskih navdušencev k navijanju.
3'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Amel Mujakovič.
4'
  Grižonič je blokiral poizkus podaje Bratanoviča, ki je končal v avtu.
5'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
5'
  Priboril ga je Vassiljev.
6'
  Dober predložek Vassiljeva, a sta bila Brulc in Hadžič prenizka v skoku.
6'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Mujakovič. Dobil ga je Nebojša Kovačevič.
8'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Elvis Bratanovič. Dobil ga je Dejan Marijanovič.
8'
  Zaenkrat obe ekipi še brez strela proti golu.
8'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Dobil ga je Aljaž Struna.
9'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Brulc. Dobil ga je Doris Kelenc.
9'
  Brulc je storil grob prekršek in dobil ustni opomin glavnega sodnika Bukovca.
10'
11'
  Že drugi oster prekršek Strune nad Mujakovičem.
12'
  Ja, obe ekipi na začetku ne tvegata veliko. Koprčani počasi organizirajo napad v zadnji vrsti in poizkušajo na svojo polovico zvabiti kar največ Velenjčanov, nato pa izkoristiti luknje na sredini igrišča.
13'
  To jim ne uspeva najbolje, saj Rudar izjemno disciplinirano stoji na sredini igrišča.
14'
  Grižonič v kazenski prostor, zanesljivo Savić.
17'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Boštjan Jelečevič. Dobil ga je Davor Bubanja.
18'
  Prosti strel Vassiljevu na 20 metrih.
18'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Konstantin Vassiljev.
18'
19'
  Takoj se je vedelo, da bo pred velenjskimi vrati nevarno! Vassiljev je meril kar neposredno na gol in Savić je z nekaj težavami njegov strel ubranil.
19'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Mujakovič. Dobil ga je Mitja Brulc.
20'
  Vassiljev se je v podobni situaciji kot pred nekaj trenutki izkazal precej slabše, saj je žogo iz prostega strela z desne strani igrišča poslal preko gola.
21'
  Zdaj se Vassiljev zvija od bolečin na sredini igrišča. Potreboval bo zdravniško pomoč.
23'
  Rudar ima prosti strel na sredini igrišča. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Elvis Bratanovič.
23'
  Streljal je Damjan Trifkovič, a mimo vrat.
24'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Davor Bubanja.
25'
  Napaka Saviča! Bubanja je streljal na vrata, a je Novakovič odbil v zadnjem trenutku!
26'
  GOOOL! Zadel je Doris Kelenc!
26'
  Dobro utekanje Kelenca, ki je dobil perfektno podajo Rotmana in rutinirano zaključil v kazenskem prostoru!!!
28'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amel Mujakovič.
29'
  Kelenc je sicer dosegel prvi gol v sezoni! Lani je v dresu Drave zabil dva, enega prav proti Rudarju.
29'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič.
29'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rotman. Dobil ga je Damir Hadžič.
29'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damjan Trifkovič.
30'
  GOOOL! Zadel je Elvis Bratanovič!
31'
  IGRA SE JE POVSEM RAZŽIVELA! Trifkovič je najprej meril izjemno natančno, a zadel vratnico, nato pa je do odbitka prišel Bratanovič, nekoliko okleval, na kocu pa vendarle zanesljivo premagal Hasiča!!!
32'
  Bratanovič je s tem zadetkom postal tudi prvi strelec Rudarja v tej sezoni. S šestimi golu mu sledita Trifkovič in Tolimir.
32'
  Rudar se ni zaprl in še naprej napada!
32'
  Robert Pevnik si očitno želi zagotoviti zmago že v prvem polčasu, čuti, da so Koprčani po dveh prejetih zadetkih ranljivi!
34'
  Iz velike oddaljenosti je streljal Konstantin Vassiljev, a mimo vrat.
35'
  Rudar ima udarec iz kota.
36'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Berko. Dobil ga je Ermin Hasič.
38'
  Rotman - v Rudar je prispel iz Aluminija - je poslal uporaben predložek v kazenski prostor, kjer je bil prepočasen Bratanovič.
39'
  Streljal je Konstantin Vassiljev, a mimo vrat.
40'
  NEVARNO! Kovačevič je prodiral po desni strani in oddal uporabno žogo v kazenski prostor, kjer se je najbolje znašel Vassiljev, a ni bil dovolj odločen, da bi zmanjšal zaostanek.
40'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Boštjan Jelečevič. Dobil ga je Damir Hadžič.
41'
  Vassiljev že drugič slabo v kazenski prostor iz prostega strela.
41'
43'
  Streljal je Elvis Bratanovič, a mimo vrat.
44'
  Bratanovič je imel res lepo priložnost, da bi povišal vodstvo. Rotman mu je spet lepo pripravil strel mladi Bratanovič pa je zaključil preveč bojazljivo.
44'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Mujakovič. Dobil ga je Konstantin Vassiljev.
44'
44'
  Streljal je Bojan Đukič, a mimo vrat.
45'
  Kovačevič je s strani spet podal v kazenski prostor, kjer je z glavo slabo zaključil Hadžič.
45'
  Minuta sodnikovega dodatka.
45'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Handanagič. Dobil ga je Elvis Bratanovič.
45+1'
45+1'
  V prvem delu smo najprej gledali pravo uspavanko, nato pa sta se ekipi prebudili. Pobudo je imel predvsem Rudar, ki je po prvem golu Kelenca dobil krila in izid povišal s sedmim golom svojega najboljšega strelca Bratanoviča. Koprčani niso prikazali vsega kar znajo. S tako igro se lahko poslovijo od treh točk in videli bomo, koliko bo Hadžiču v slačilnici uspelo 'strezniti' svoje varovance.
45'
45'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Marijanovič. Dobil ga je Rusmin Dedič.
46'
  Rudar še naprej agresivno pokriva koprske nogometaše na njihovi polovici.
47'
47'
  Đukič je prišel do strela v zmedi v kazenskem prostoru, a se ni najbolje znašel.
48'
48'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je na sredini igrišča storil Aljaž Struna. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
49'
49'
  Aljaž Struna je dobil rumeni karton.
50'
  Tretji grob prekršek Strune nad Mujakovičem in sodnik Bukovec je igralca Kopra opozoril z rumenim kartonom.
50'
  Luka Koper ima šesti udarec iz kota.
51'
51'
  Novakovič je v zadnjem trenutku blokiral strel Brulca!
52'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Elvis Bratanovič. Dobil ga je Aljaž Struna.
52'
  GOOOL! Zadel je Davor Bubanja!
53'
  Vassiljev je s strani lepo našel Bubanjo v kazenskem prostoru, ki mu z glavo ni bilo težko zaključiti!
54'
  Prvi gol Bubanje v prvenstvu, sicer pa je dosegel dva gola v Pokalu Hervis in gol v kvalifikacijah za Ligo prvakov proti zagrebškemu Dinamu.
55'
  Streljal je Rajko Rotman, a mimo vrat.
55'
  Rotman si je ustvaril prostor za strel na 18 metrih, a je slabo zaključil.
55'
55'
  Menjava: iz igre Elvis Bratanovič, v igro Mirza Mešič.
57'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Mirza Mešič.
58'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nebojša Kovačevič.
58'
  Savič je izbil z zadnjimi močmi!!!
58'
59'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Bojan Đukič.
59'
  Vsi so že videli žogo za hrbtom Saviča, po strelu Đukiča, a se to v gneči vendarle ni zgodilo! Koprčani v drugem delu kažejo povsem drug obraz!!!
59'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Mirza Mešič.
60'
  Nebojša Kovačevič je dobil rumeni karton.
60'
  Po dolgem času Rudar na polovici Kopra.
61'
  Koper močno pritiska! Vprašanje koliko časa bodo gostje še zdržali!
61'
61'
62'
  Vassiljev je nevarno meril iz velike oddaljenosti!!
62'
  Menjava: iz igre Doris Kelenc, v igro Uroš Korun.
64'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Uroš Korun.
64'
  Mešić je lepo nastavil žogo Korunu, ki bi moral streljati bolj odločno!
64'
  Streljal je Dejan Marijanovič, a mimo vrat.
64'
65'
  Menjava: iz igre Dejan Marijanovič, v igro Filip Timov.
65'
66'
  Koper močno, močno pritiska na vrata Rudarja!
67'
  Luka Koper ima 13. udarec iz kota.
68'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damir Hadžič.
68'
69'
  KAKŠNO PRILOŽNOST JE ZAPRAVIL ĐUKIČ! VSE POHVALE SAVIČU, KI JE Z ZADNJIMI MOČMI UBRANIL SICER NATANČEN STREL Z GLAVO!
69'
70'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Tolimir. Dobil ga je Filip Timov.
70'
  Timov sicer Makedonec, rojen v Bonnu.
71'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Rusmin Dedič. Dobil ga je Mitja Brulc.
71'
  ENAJSTMETROVKA ZA KOPER!!!
71'
  Izvedel jo bo vratar Kopra Hasič.
71'
Gol (11m)
  GOOOL! Zadel je Ermin Hasič!
71'
  Rusmin Dedič je dobil rumeni karton po prekršku za strel z bele točke.
72'
  Hasič zanesljivo pod prečko. To je njegov šesti gol v tej sezoni!
74'
  Streljal je Konstantin Vassiljev, a preko vrat.
76'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Dobil ga je Filip Timov.
77'
79'
  Streljal je Mitja Brulc, a mimo vrat.
79'
  Timov je po prodoru oddal močno natančno glavo do Brulca, ki z neposredne bližine z glavo ni uspel zatresti mreže!!!
81'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Brulc. Dobil ga je Nikola Tolimir.
82'
  Mitja Brulc je dobil rumeni karton.
83'
  Rotman ima težave s poškodbo. Odnesli ga bodo z igrišča. Spremljamo izjemo razburljiv drug polčas, popolno pobudo pa imajo kanarčki.
84'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Konstantin Vassiljev. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
84'
  Konstantin Vassiljev je dobil rumeni karton.
85'
  Vassiljev ja zaustavil Trifkoviča v obetavnem napadu, zato si je prislužil rumeni karton.
86'
  Za vstop se pripravlja Bunderla.
86'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mirza Mešič.
87'
  Eden izmed redkih poizkusov Rudarja v drugem polčasu!!
88'
88'
  Bojan Đukič je dobil rumeni karton.
88'
  Menjava: iz igre Aljaž Struna, v igro David Bunderla.
88'
89'
89'
  Streljal je Damir Hadžič, a mimo vrat.
90'
  Štiri minute sodnikovega dodatka.
90'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
90'
  Streljal je Boštjan Jelečevič, a mimo vrat.
90+1'
  Menjava: iz igre Damjan Trifkovič, v igro Rok Roj.
90+1'
90+2'
  GOOOL! Zadel je Davor Bubanja! Vassiljev je izvedel prosti strel in Savič je imel precej težav, da ga je zaustavil, žoga se je nato odbila do Bubanje, ki je bil dovolj zbran v zaključku!
90+2'
  Menjava: iz igre Davor Bubanja, v igro Dino Stančič.
90+4'
  GOOOL! Zadel je Uroš Korun!
90+4'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil David Bunderla. Dobil ga je Rajko Rotman.
90+4'
  David Bunderla je dobil rumeni karton.
90+5'
  KAKŠNA TEKMA!!! NEVERJETNO!!! PO PROSTEM STRELU VELIKA ZMEDA V KAZENSKEM PROSTORU, KJER JE NEKDO OD VELENJČANOV ZADEL VRATNICO, NATO PA JE 'ODPADEK' V GOL POSPRAVIL KORUN!