31. krog |  Celje, Arena Petrol |  03.05.2011 ob 18.00  | Prenos: Šport TV

CM Celje

3 : 1

Hit Gorica

Sodniki: Gostenčnik Gregor (glavni sodnik), Kresnik Dejan (1. pomoč), Karmel Vidko (2. pomoč) , Mežnar Tadej (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz deževnega Celja.
0'
  V Areni Petrol se bo čez nekaj trenutkov začelo srečanje 31. kroga Prve lige med Celjem in Gorico.
0'
  Danes je še ena v vrsti pomebnih tekem za Celjane, ki se borijo za obstanek, saj imajo na 8. mestu zgolj 3 točke naskoka pred predzadnjim Triglavom. Toda, tokrat bo Gorica trd oreh, ki si je med vikendom verjetno zapravila možnost nastopanja v Evropi v prihodnji sezoni. V minulem krogu jih je namreč s kar s 6:0 odpravil Maribor. Danes pa bodo Goričani želeli popraviti slab vtis proti Celjanom.
0'
  V domačem taboru bo zaradi 4. rumenih kartonov manjkal Gorazd Zajc. Poleg tega so poškodovani Močič, Kačičnik, Radulovič, Kapič in Pantovič. Gostujoči trener David Peršič tokrat nima kaznovanih igralcev.
0'
  Ekipi sta se v letošnji sezoni pomerili 3X. Oba obračuna v Novi Gorici sta se končala z remijem (1:1 in 3:3), tekma v Areni Petrol pa so dobili Celjani z 1:0.
0'
0'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Serge Akakpo. Dobil ga je Admir Kršič.
4'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Serge Akakpo. Dobil ga je Vito Plut.
5'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Dobil ga je Danijel Brezič.
7'
  GOOOL! Zadel je Roman Bezjak!
8'
  Po lepi podaji Popoviča je Bezjak prišel do prodora na desni strani, nato pa sprožil natančno ter dosegel res prekrasen zadetek.
12'
  Celjani navkljub vodstvu nadaljujejo z dobro igro.
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Roman Bezjak.
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Vito Plut.
14'
  Po podaji Arčona je v kazenskem prostoru do strela prišel Plut, a je Mujčinovič s skrajnimi močmi preprečil izenačenje.
16'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Dobil ga je Aris Zarifovič.
16'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Dobil ga je Roman Bezjak.
18'
  CM Celje ima udarec iz kota.
19'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zoran Pavlovič.
20'
  Zoran Pavlovič v prepovedanem položaju.
21'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dominik Beršnjak. Dobil ga je Miha Gregorič.
22'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Admir Kršič.
22'
24'
  Celjani so povišali na 2:0. Po napaki Zarifoviča je do žoge prišel Firer, ki je poskušal s strelom, nato pa se žoga odbila do Bezjaka, ki je z natančnim strelom še drugič premagal vratarja Simčiča.
24'
28'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Arčon. Dobil ga je Saša Bakarič.
29'
  GOOOL! Zadel je Vito Plut!
31'
  Matija Širok je lepo podal iz desne v kazenski prostor, tam pa je iz neposredne bližine Vito Plut premagal Mujčinoviča.
31'
32'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Brezič. Dobil ga je Vito Plut.
34'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Aris Zarifovič. Dobil ga je Ivan Firer.
41'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Bakarič. Dobil ga je Vito Plut.
42'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dominik Beršnjak. Dobil ga je Miha Mevlja.
45'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Dobil ga je Alen Jogan.
45'
  V Celju bomo videli še minuto sodniškega dodatka.
45+1'
45'
46'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Brezič. Dobil ga je Kris Jogan.
47'
47'
  Alen Jogan je dobil rumeni karton.
48'
  Domiselna izvedba prostega strela domačih. Pavlovič je lepo našel Beršnjaka, le-ta pa je streljal preko gola Gorice.
48'
  Streljal je Dominik Beršnjak, a mimo vrat.
49'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Popovič.
51'
  Celjani so tudi v nadaljevanj srečanja boljši nasprotnik.
52'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Aris Zarifovič. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
52'
55'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sandi Arčon.
57'
  Goričani počasi prevzemajo pobudo.
57'
57'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Kris Jogan. Dobil ga je Saša Bakarič.
59'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Arčon. Dobil ga je Roman Bezjak.
60'
  Ivan Firer v prepovedanem položaju.
61'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dominik Beršnjak. Dobil ga je Kris Jogan.
61'
62'
  Po podaji Kršiča iz prostega udarca je Plut poskušal preusmeriti let žogi, a se Mujčinovič ni dal presenetiti.
63'
63'
  Menjava: iz igre Kris Jogan, v igro Dino Martinovič.
64'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Serge Akakpo. Dobil ga je Dino Martinovič.
64'
  Ivan Firer je dobil rumeni karton.
67'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Dobil ga je Ivan Firer.
67'
  Miha Gregorič je dobil rumeni karton.
68'
Gol (11m)
  GOOOL! Zoran Pavlovič je zadel enajstmetrovko!
69'
  Sodnik Gregor Gostenčnik je dosodil najstrožjo kazen v korist Celjanov zaradi prekrška Gregoriča nad Firerjem v kazenskem prostoru.
71'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Dobil ga je Miha Gregorič.
72'
73'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Brezič. Dobil ga je Admir Kršič.
73'
  Danijel Brezič je dobil rumeni karton.
74'
  Menjava: iz igre Ivan Firer, v igro Goran Alenc.
74'
  Streljal je Admir Kršič, a mimo vrat.
77'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dominik Beršnjak. Dobil ga je Matija Širok.
78'
  Menjava: iz igre Denis Popovič, v igro Tomaž Avguštin.
81'
  HIT Gorica ima udarec iz kota.
82'
  Menjava: iz igre Sandi Arčon, v igro Rok Buzeti.
82'
  Menjava: iz igre Admir Kršič, v igro Danjel Rakušček.
83'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil William Franklin Vicente. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
86'
  Menjava: iz igre Zoran Pavlovič, v igro Anže Kraljič.
87'
87'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je William Franklin Vicente.
88'
  Po podaji Martinoviča iz kota je z glavo streljal Vicente, lahek plen za Mujčinoviča.
90'
  V Areni Petrol še 3. minute sodniškega dodatka.
90+3'
90+3'
  Celjani so dosegli izjemno pomembno zmago v boju za obstanek, še posebej, ker jih v prihodnjih dveh krogih čakata Olimpija in Maribor. Goričani pa so doživeli še tretji zaporedni poraz in si z današnjim bržkone zapravili vse možnosti za preboj v Evropo.