8. krog |  Nova Gorica, Športni park |  10.09.2010 ob 20.00

Hit Gorica

2 : 1

Triglav Gorenjska

Sodniki: Gostenčnik Gregor (glavni sodnik), Rojko Gregor (1. pomoč), Mauko Igor (2. pomoč) , Vinčić Slavko (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 4

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice z enega od petih prvoligaških prizorišč, kjer potekajo tekme "zgodovinskega" kroga, v katerem so vsa srečanja pod reflektorji.
0'
  Ekipi bosta odigrali sedmo medsebojno tekmo, a hkrati prvo po kar osmih letih.
0'
  Novogoričani imajo štiri zmage, Triglav eno, eno srečanje se je končalo z remijem.
0'
  Gol razlika je 11:7 v korist Novogoričanov.
0'
  Hit Gorica je v preteklem krogu izgubila v Domžalah z 1:0, Triglav je z enakim izidom na domačem igrišču premagal ekipo Rudarja.
0'
  Ekipi prihajata na igrišče. Vreme je idealno za igro in tudi za spremljanje tekme.
0'
  Zaradi poškodb v domačem taboru ni Rakuščka in Stojanoviča.
0'
6'
  GOOOL! Zadel je Alen Krcič!
7'
  Po globinski podaji na rob kazenskega prostora, je Krcič žogo poslal preko Simčiča, ki mu je pritekel naproti in ga premagal.
14'
  Stjepanovič je podal z leve, Dolžan je streljal z glavo in žogo poslal preko gola.
14'
  Nejc Mevlja je dobil rumeni karton.
18'
  Alen Krcič je dobil rumeni karton.
27'
  Po kratki podaji s prostega strela je močno streljal Kurtič, Gracar je žogo z natančno parado odbil v kot.
33'
  Anže Jelar je dobil rumeni karton.
45'
  Po podaji Kurtiča s prostega strela, je bil pred vrati Triglava najbolj spreten Balažic in žogo preusmeril v mrežo.
45'
45'
  Novogoričani so tik pred polčasom vnovčili pobudo, s katero so iskali izenačenje.
45'
  Tekma je bila v prvem delu dovolj dinamična, obe ekipi igrata odprto. Novogoričani so prevzeli pobudo v zadnjih 20 - tih minutah polčasa in za izenačenje izkoristili prekinitev.
45'
  Krcič je dosegel svoj tretji prvoligaški zadetek, Balažic je bil uspešen drugič.
45'
46'
  Ekipi sta drugi polčas začeli brez menjav.
47'
  Jalen Pokorn je dobil rumeni karton.
52'
  Miha Mevlja je dobil rumeni karton.
55'
  GOOOL! Zadel je Kris Jogan!
55'
  Po podaji iz kota je z glavo zadel Kris Jogan.
55'
  Menjava: iz igre Rok Dolžan, v igro Josip Špelič.
57'
  Menjava: iz igre Luka Volarič, v igro Sandi Arčon.
59'
  Močno je z okrog 25 metrov streljal Jelar, Simčič je žogo odbil v kot.
64'
  Igra je prekinjena, saj sta na sredini igrišča trčila Potokar in Velikonja.
67'
  Po podaji iz kota in strelu Balažica, je žogo z golove črte odbil Brajič.
71'
  Stjepanovič je s prostega strela dosegel zadetek, a ga sodnik ni priznal, saj je pred tem dosodil indirektni prosti strel, žoga pa ni na poti proti mreži dotaknila nikogar od igralcev.
71'
  Menjava: iz igre Janez Zavrl, v igro Damir Marijan.
79'
  Novogoričani so izplejlai lepo akcijo, strel Kurtiča pa je zaustavil Gracar.
79'
  Menjava: iz igre Enes Demirovič, v igro Nejc Praprotnik.
81'
  Menjava: iz igre Dragan Ovčina, v igro Matic Sever.
90'
  Matic Sever je dobil rumeni karton.
90'
  Tri minute sodniškega dodatka.
90+3'
90+3'
  Novogoričani so zasluženo premagali goste iz Kranja, glede na priložnosti bi lahko bila njihova zmaga višja.