26. krog |  Lendava, Športni park |  05.04.2011 ob 17.00  | Prenos: Šport TV

Nafta

1 : 2

Rudar

Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Rajh Marjan (1. pomoč), Bezjak Janez (2. pomoč) , Klinc Drago (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 2

0'
  Lepo pozdravljeni iz Lendave.
0'
  V 26. krogu bomo spremljali tekmo med domačo ekipo Nafte in gostujočo ekipo Rudarja.
0'
  Ekipa Rudarja trenutno zaseda peto mesto, ki ne pozna poraza od kar na klopi sedi Robert Pevnik.
0'
  Nogometaši Nafte pa zasedajo sedmo mesto, čeprav jim v drugem delu ne gre vse po načrtih.
0'
  Ta konec tedna je Rudar v gosteh premagali Triglav s 1:4, igralci Nafte pa so v Celju izgubili s 3:0.
0'
  Ekipi sta se prvič pomerili v Lendavi, v osmem krogu ko sta se ekipi razšli s 3:3. Druga medsebojna tekma v Velenju pa se je končala s 0:0.
0'
  Pri domači Nafti danes trener Rob ne bo mogel računati na Ivana Filipoviča in Stjepana Cabana oba sta poškodovana.
0'
  Pri Velenjčanih danes ne bo na igrišču Marko Kolsija, Denisa Klinarja in Rusmina Dediča vsi trije so poškodovani. Rajko Rotman pa bo odsoten zaradi kartonov.
0'
  Rudar igra z isto postavo kot proti Triglavu.
0'
  Obe ekipi bosta danes igrali s postavitvijo 4-4-2.
0'
  Enajsterici obeh ekip sta že prišli na zelenico.
0'
  Prvi bodo s sredini krenili igralci Rudarja.
0'
1'
  Streljal je Arpad Vaš, a mimo vrat.
2'
  Nogometaši Nafte so hitro prišli do žoge, Vaš pa je prišel do strela s kakšnih 20 metrov.
3'
  Lendavčani so bolje začeli današnjo tekmo.
5'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Tolimir. Dobil ga je Agim Ibraimi.
5'
  Ibraimi je žogo podal po tleh.
7'
  Ibraimi je obležal na tleh, nogometaši Rudarja so športno žogo poslali v out.
8'
  Med tem so na tribune prispeli navijači Rudarja.
9'
  Streljal je Agim Ibraimi, a mimo vrat.
10'
  Prašnikar je priboril out za Nafto.
11'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Bojan Matjašec.
12'
  GOOOL! Zadel je Dragan Čadikovski!
13'
  Bratanovič je podal do Čadikovskega, ki je s svojo močno levico ustrelil v daljši vratarjev kot.
14'
  Ajlec je pri strelu Čadikovskega bil brez moči.
15'
  Igralci Rudarja pritiskajo na zadnjo vrsto Nafte.
16'
  Prašnikar je prestregel podajo Cipota, vendar je poslal preslab predložek.
17'
  Matjašec je poslal slab predložek pred vrata Rudarja.
18'
  Nafta ima udarec iz kota.
19'
  Cipot je uspešno žogo izbil iz svojega kazeskega prostora.
19'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Matjašec. Dobil ga je Elvis Bratanovič.
21'
  Žoga kroži okoli obrambne linij Rudarja.
22'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Prašnikar. Dobil ga je Fabijan Cipot.
23'
23'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš. Dobil ga je Boštjan Jelečevič.
25'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amel Mujakovič.
26'
  Mujakovičev strel je odlično obranil Ajlec.
26'
  Rudar ima udarec iz kota.
26'
  Iz kota Rudarja se ni izcinilo nič.
27'
  Vedran Vinko v prepovedanem položaju.
28'
  Vinko je bil prehiter po podaji Prašnikarja.
28'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Fabijan Cipot. Dobil ga je Arpad Vaš.
29'
  Streljal je Luka Prašnikar, a mimo vrat.
30'
  Slab poizkus Prašnikarja z glavo, čeprav ga pri strelu ni nobeden oviral.
30'
  Bratanovič je slabo podal v kazenski prostor Nafte.
31'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Amel Mujakovič.
32'
32'
  Mujakovič je žogo izbil v out.
33'
  GOOOL! Zadel je Vedran Vinko!
35'
  Napaka Velenjske obrambe. Podal je Ibraimi, v kazenskem prostoru Rudarja pa se nista najbolje razumela Jahič in Novakovič, to pa je izkoristil Vinko, ki je žogo z glavo poslal v gol.
36'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš.
36'
  Vaš je previsoko dvignil žogo.
36'
  GOOOL! Zadel je Elvis Bratanovič!
37'
  Po treh minutah, ko je Nafta izenačila je Rudar prišel do nove prednosti.
38'
  Od Čadikovskega se je žoga odbila do Bratanoviča, ki je takoj ustrelil v daljši vratarjev kot.
38'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič.
39'
  Lesjak je nastreljal živi zid Rudarja.
39'
40'
  Lesjak je takoj žogo podal do nazaj v kazenski prostor Rudarja tam pa je sam ostal Prašnikar, ki ponovno ni mogel zadeti.
41'
  Prašnikar je podal do Vinkota, ki je z glavo poizkušal streljati vendar je bil prenizek.
42'
43'
  Lep strel Prašnikarja, ki je streljal z obrata za las mimo vrat.
43'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Dobil ga je Elvis Bratanovič.
44'
  Dragan Čadikovski v prepovedanem položaju.
44'
45'
45'
  Po zaspanem prvem delu se je po prvem zadetku Rudarja igra razživela, obe ekipi sta imeli veliko priložnosti.
45'
  Luka Prašnikar je imel kar nekaj lepih priložnosti proti koncu prvega polčasa, vse priložnosti so za las zletele mimo vratnice.
45'
  Obe ekipi sta se že vrnili na igralno površino.
45'
  V drugem polčasu bo prva žoga pripadla domačim.
45'
45'
  Prekršek je utrpel Aleš Jeseničnik .
46'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Matjašec. Dobil ga je Boštjan Jelečevič.
47'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Dobil ga je Zoran Lesjak.
48'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Arpad Vaš.
50'
  Nogometaši Nafte se bodo morali bolj potruditi, če bodo želeli priti do izenačenja ali morda celo do zmage.
50'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil David Tomažič Šeruga. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
51'
52'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Agim Ibraimi.
52'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Levačič. Dobil ga je Elvis Bratanovič.
53'
  Saša Levačič je dobil rumeni karton.
55'
  Zaradi grobega prekrška Levačiča nad Bratanovičem si je prvi prislužil rumeni karton zasluženo.
55'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Agim Ibraimi.
57'
57'
  Agim Ibraimi je dobil rumeni karton.
58'
  Zaradi ugovarjanja sodniku si je Ibraimi prislužil rumeni karton.
58'
61'
  Mujakovič je iz prostega streljal direktno na gol odlično je obranil Ajlec.
61'
61'
  Streljal je Bojan Matjašec, a mimo vrat.
61'
  Slab strel Matjašeca od daleč.
62'
62'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Boštjan Jelečevič. Dobil ga je Bojan Matjašec.
63'
  Vaš je iz prostega strela podal do Prašnikarja, ki je bil za las prepozen.
63'
  Menjava: iz igre Luka Prašnikar, v igro Rade Jovanovič.
64'
  Menjava: iz igre Elvis Bratanovič, v igro Doris Kelenc.
65'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Vedran Vinko. Dobil ga je Boštjan Jelečevič.
66'
67'
  Streljal je Vedran Vinko, a mimo vrat.
69'
  Vaš podal v kazenski prostor, kjer je Vinko podstavil nogo vendar mimo gola.
71'
  Odličen strel Koruna, še lepša obramba Ajleca.
72'
72'
73'
74'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Dobil ga je Dragan Čadikovski.
74'
  Dragan Čadikovski je dobil rumeni karton.
75'
  Zaradi predolgega jezika je Čadikovski dobil rumeni karton.
75'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Arpad Vaš. Dobil ga je Amel Mujakovič.
76'
  Arpad Vaš je dobil rumeni karton.
77'
  Zaradi pregrobega prekrška je Vaš dobil rumeni karton.
77'
77'
  Menjava: iz igre David Tomažič Šeruga, v igro Simon Pavel.
78'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Fabijan Cipot. Dobil ga je Simon Pavel.
79'
  Fabijan Cipot je dobil rumeni karton.
80'
  Zaradi prekrška je zasluženo dobil rumeni karton.
80'
  Ibraimi je streljal vendar je Cipot izbil.
81'
  Menjava: iz igre Dragan Čadikovski, v igro Mirza Mešič.
81'
  Streljal je Doris Kelenc, a mimo vrat.
82'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Mujakovič. Dobil ga je Miha Korošec.
82'
  V drugem polčasu je tempo igre močno upadel.
83'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Dobil ga je Arpad Vaš.
84'
  Oddaljenost kakih dvajset metrov, Ibraimi je ponovno nastreljal živi zid.
85'
85'
86'
  Nogometašem Nafte počasi zmankuje časa, da pridejo do izenačenje.
90'
  Tri minute sodnikovega dodatka.
90'
  Menjava: iz igre Damjan Trifkovič, v igro Rok Roj.
90+1'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Boštjan Jelečevič. Dobil ga je Agim Ibraimi.
90+1'
  Jelečevič je brcnil Ibraimija v glavo.
90+2'
  Vaš je ponovno nastreljal živi zid.
90+2'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Agim Ibraimi. Dobil ga je Boštjan Jelečevič.
90+2'
  Zadnja priložnost za Nafto vendar slaba podaja Matjašeca.
90+3'
90+3'
  Rudar je z današnjo zmago prišel na četrto mesto, vendar ima Olimpija tekmo manj.
90+3'
  Zaslužena zmaga gostujočih nogometašev.
90+3'
  Pevnikova tradicija neporaženosti se nadaljuje.
90+3'
  Nafta pa je doživela svoj 13 poraz in tako nadaljuje svojo slabo serijo rezultatov v drugem delu tekmovanja.
90+3'
  Z zmago Rudarja v Lendavi s 1:2, po kar lepi predstavi v prvem polčasu, se od vas posljavljam iz Lendave.