34. krog |  Velenje, Mestni stadion ob jezeru |  14.05.2011 ob 18.00

Rudar

0 : 0

Triglav Gorenjska

Sodniki: Ponis Roberto (glavni sodnik), Patarić Dejan (1. pomoč), Košanc Elvis (2. pomoč) , Skomina Damir (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 0

0'
  Lep pozdrav iz Velenja.
0'
  Na Mestnem štadionu ob jezeru čakamo na začetek srečanja 34. kroga Prve lige med domačim Rudarjem in kranjskim Triglavom.
0'
  Rudar je trenutno na 6. mestu prvenstvene razpredelnice in ne more več ujeti mest, ki vodijo v Evropo, boj za obstanek je prav tako oddaljen. Velenjčani so na varnem. A tudi v slabi formi. V zadnjih treh tekmah so osvojili vsega točko, zadnji dve tekmi pa so izgubili.
0'
  Na drugi strani je Triglav predzadnji in se krčevito bori za obstanek. Želja Kranjčanov je, da se prebijejo do osmega mesta in si zagotovijo neposreden obstanek med elito. V zadnjem krogu so doma s 4:0 premagali Nafto in zagotovo pridobili na samozavesti. Triglav je po 10-ih tekmah brez zmage v minulem krogu vendarle prišel do tako željenih 3-eh točk.
0'
  Oba trenerja tokrat nimata kaznovanih nogometašev.
0'
  Prvi medsebojni obračun v letošnji sezoni je v Kranju dobil Triglav (1:0), naslednja dva pa so gladko dobili Velenjčani (v Velenju - 5:0 in tudi v Kranju s 4:1).
0'
1'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič. Dobil ga je Dragan Čadikovski.
3'
  Ajdin Redžič v prepovedanem položaju.
3'
  Rudar ima udarec iz kota.
3'
  Trifkovič je izsilil prvi kot na tekmi.
5'
  Zelo odločen začetek domačih.
5'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Rajko Rotman.
5'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Sever. Dobil ga je Boštjan Jelečevič.
6'
  Streljal je Matic Sever, a mimo vrat.
7'
8'
  Streljal je Dragan Čadikovski, a mimo vrat.
8'
  Lepa priložnost za Rudar. Po podaji Mujakoviča je Čadikovski za las zgrešil vrata Žana Pelka.
9'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Najdenov. Dobil ga je Dragan Čadikovski.
9'
  Damjan Trifkovič v prepovedanem položaju.
11'
11'
  Po napaki Jelečeviča je lepo priložnost izpustil Matic Sever, ki je zgrešil gol Rudarja.
12'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nenad Novakovič. Dobil ga je Ajdin Redžič.
12'
  Gostje imajo prosti udarec iz nevarne razdalje.
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dragan Ovčina.
13'
  Ob strelu Ovčine brez težav za Saviča.
14'
  Streljal je Amel Mujakovič, a mimo vrat.
16'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Najdenov. Dobil ga je Doris Kelenc.
16'
17'
18'
  Dragan Čadikovski v prepovedanem položaju.
19'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Dobil ga je Alen Krcič.
20'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Ajdin Redžič. Dobil ga je Nenad Novakovič.
22'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Mujakovič. Dobil ga je Anže Jelar.
23'
  Streljal je Dragan Ovčina, a mimo vrat.
24'
  Po lepem predložku Ovčine na drugo vratnico je bil Stojnič za odtenek prekratek pred golom Rudarja.
26'
  Če so domači bolje začeli srečanje, so sedaj nevarnejši nogometaši iz Kranja.
29'
  Streljal je Rajko Rotman, a mimo vrat.
30'
  Akcijo domačih je začel Trifkovič, nato pa je Rotman slabo izvedel strel.
31'
32'
32'
  Znova so se prebudili igralci Rudarja.
33'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Čadikovski. Dobil ga je Robert Najdenov.
34'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Dobil ga je Petar Stojnič.
36'
  Anže Jelar v prepovedanem položaju.
38'
  V teh trenutkih je v Velenju začelo močno deževati.
38'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Aleš Jeseničnik.
39'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Čadikovski. Dobil ga je Uroš Smolej.
40'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
42'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Dobil ga je Nikola Tolimir.
42'
  Zelo malo priložnsti v 1. polčasu.
42'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Brajič. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
43'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Tolimir. Dobil ga je Matic Sever.
44'
  Nikola Tolimir je dobil rumeni karton.
44'
  Streljal je Anže Jelar, a mimo vrat.
45'
  Iz prostega udarca je Jelar sprožil preko gola Bobana Saviča.
45'
45'
  Želimo si nekoliko zanimivejšega 2. polčasa.
45'
45'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Doris Kelenc.
46'
  Lepa akcija domačih, a je bil po podaji Trifkoviča znova prekratek Čadikovski.
47'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Doris Kelenc. Dobil ga je Petar Stojnič.
48'
  Streljal je Ajdin Redžič, a mimo vrat.
49'
  Priložnost za Triglav. Po predložku Brajiča je Redžič z glavo meril nenatančno.
49'
51'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Tolimir. Dobil ga je Dragan Ovčina.
52'
  Triglav ima udarec iz kota.
52'
  Triglav v 2. polčasu igra vse bolj pogumno.
53'
53'
  Menjava: iz igre Nikola Tolimir, v igro Uroš Korun.
54'
  V Velenju je medtem ponovno posijalo sonce.
55'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Jeseničnik.
57'
  V nadaljevanju srečanja je Triglav izrazito boljši nasprotnik.
58'
61'
  V zadnjih trenutkih so ponovno več v stiku z žogo igralci Rudarja.
61'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je Dragan Čadikovski.
61'
  Menjava: iz igre Ajdin Redžič, v igro Dejan Burgar.
64'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Sever. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
64'
  Izjemno malo priložnosti na današnji tekmi.
65'
66'
  Lepa dvojna kombinacija Jelarja in Ovčina, ob strelu slednjega pa je žoga zletela preko gola Rudarja.
66'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dragan Čadikovski.
67'
  To je bil prvi strel Rudarja na tekmi v okvir gola Triglava.
68'
  Streljal je Uroš Korun, a mimo vrat.
69'
  Iz prostega udarca je Korun sprožil mimo gostujočega gola.
69'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Burgar. Dobil ga je Boštjan Jelečevič.
71'
72'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Dobil ga je Matic Sever.
75'
  Menjava: iz igre Doris Kelenc, v igro Elvis Bratanovič.
76'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rotman. Dobil ga je Anže Jelar.
77'
  Streljal je Petar Stojnič, a mimo vrat.
77'
  Po podaji Ovčine je Stojnič z glavo streljal preko gola.
79'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rok Dolžan.
80'
83'
  Srečanje se je ob koncu precej razživelo.
83'
84'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
85'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Boštjan Jelečevič. Dobil ga je Rok Brajič.
85'
  Boštjan Jelečevič je dobil rumeni karton.
87'
87'
  Po podaji Ovčine so bil na pravem mestu domači branilci.
88'
  Streljal je Robert Najdenov, a mimo vrat.
88'
  Najdenov je poskušal od daleč presenetiti domačega vratarja, a je bil kar precej oddaljen od cilja.
90'
  Še 2. minuti sodniškega dodatka.
90+1'
  Menjava: iz igre Damjan Trifkovič, v igro Denis Grbič.
90+2'
90+2'
  Današnje srečanje ni navdušilo, na koncu pa se je razpletlo s prvim remije teh dveh ekip v letošnjem prvenstvu. Triglav je bil nekoliko boljši nasprotnik, pokazal več želje in borbenosti. Toda, gostje bodo v Kranj odnesli pomembno točko za obstanek. V domačem taboru pa tudi na 4-ti tekmi zapored ostajajo brez zmage.