36. krog |  Nova Gorica, Športni park |  29.05.2011 ob 17.00

Hit Gorica

0 : 0

Rudar

Sodniki: Tratnjek Andrej (glavni sodnik), Kokolj Andrej (1. pomoč), Podobnik Mitja (2. pomoč) , Tošeski Boris (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 3

0'
  Lep pozdrav iz sončne Nove Gorice.
0'
  Tu je dans še posebej svečano, saj je vodstvo ND Gorica poskrbelo za glasbeni zaključek sezone. Že sedaj igrajo Dej še eno litro, po tekmi bodo na odru Nina Pušlar, Mambo Kings in stand up komik Tin Vodopovec.
0'
  Kar se same tekme tiče, gre predvsem za prestiž oziroma končno 5. mesto. Hit Gorica sicer z Rudarjem ni izgubila šest zaporednih tekem.
0'
  Novogoričani so dobili obe tekmi v Velenju, tekma v Športnem parku se je končala z 1:1.
0'
  Novogoričani se prvič po sedmih sezonah niso uspeli uvrstiti na evropsko prizorišče. Ekipo bo prvič po uradni potrditvi za novega trenerja vodil Miran Srebnič.
0'
  Rudar ima na šestem mestu dve točki manj od Hita Gorice, tako da Novogoričanom za potrditev petega mesta zadostuje že remi.
0'
  Ob polčasu se bodo predstavili tudi mladi domači nogometaši.
0'
  S sredine igrišča bodo začeli Velenjčani.
0'
0'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Mujakovič.
1'
  Mujakovič je igral z roko.
1'
  Streljal je Rajko Rotman, a mimo vrat.
4'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nenad Novakovič. Dobil ga je Vito Plut.
4'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Goran Galešič.
5'
  Vito Plut v prepovedanem položaju.
6'
  Podobno kot v preteklosti, tudi tokrat odprta nogometna predstava med Novogoričani in Velenjčani.
6'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Čadikovski. Dobil ga je Enes Demirovič.
8'
  Rahla gostujoča pobuda, toda brez strelov proti vratom.
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Elvis Bratanovič.
10'
  Po podaji Koruna je žogo pred vrati slabo zaustavil Bratanovič in zapravil izjemno priložnost za zadetek!
10'
10'
  Uroš Korun je dobil rumeni karton.
10'
  HIT Gorica ima udarec iz kota.
11'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Mujakovič. Dobil ga je Goran Galešič.
12'
  Izjemna priložnost Hita Gorice: po kotu je z glavo streljal Jogan, žogo je na golovi črti odbil Dedič, nov poskus Mevlje je nazadnje zaustavil vrtar Savić.
15'
  Po dveh izjemnih priložnostih, spet v napadu gostje.
15'
  Rudar ima udarec iz kota.
17'
18'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Grbič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
20'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Admir Kršič.
21'
21'
  Tretji kot Rudarja.
21'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Boštjan Jelečevič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
21'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Elvis Bratanovič.
22'
  Streljal je Denis Grbič, a mimo vrat.
23'
  Grbič je preigraval na desni strani in silovito sprožil ter zgrešil.
23'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Dobil ga je Dragan Čadikovski.
24'
25'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Vito Plut.
26'
  Še ena izjemna priložnost modrih: Buzeti je podal z desne, Plut je iz prve sprožil in zadel stativo gostujočih vrat.
27'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Dobil ga je Rajko Rotman.
29'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rotman. Dobil ga je Miha Mevlja.
29'
31'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Rajko Rotman.
31'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rusmin Dedič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
31'
  Rusmin Dedič je dobil rumeni karton.
32'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Grbič. Dobil ga je Enes Demirovič.
33'
  Elvis Bratanovič v prepovedanem položaju.
35'
35'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Buzeti. Dobil ga je Dragan Čadikovski.
36'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Admir Kršič. Dobil ga je Boštjan Jelečevič.
36'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Čadikovski.
37'
37'
  V zadnjih minutah nekaj več ostrejše igre in manj strelov proti vratom.
39'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Mujakovič. Dobil ga je Alen Jogan.
41'
42'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Miha Mevlja.
43'
  Denis Grbič je dobil rumeni karton.
43'
  Grbič je oviral izvajanje prostega strela.
44'
  Izteka se manj zanimiva druga polovica prvega polčasa.
45'
  1 minuta sodniškega dodatka.
45'
45'
  Ekipi sta imeli po eno obetavno priložnost za zadetek, nazadnje se polčas končuje z 0:0.
45'
  Uvodne minute so obetale več, v nadaljevanju pa nekaj ostrejše igre in brez novih priložnosti.
45'
  V Športnem parku se predstavljajo domači naraščajniki. Poteka tudi nagradna igra. Po tekmi pa zabava z glasbo.
45'
  Ekipi imata še 45 minut časa, da popravita strelski vtis iz prvega polčasa!
45'
  Ekipi se vračata na igrišče. Zaenkrat brez sprememb v enajstericah.
45'
50'
50'
  Uvodne minute nadaljevanja so, žal, prava uspavanka.
53'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Dobil ga je Boštjan Jelečevič.
54'
  Domiselna kombinacija Rudarja po podaji s prostega strela, ki pa se nazadnje ni posrečila.
55'
  Spet obdobje rahle gostujoče pobude, toda brez strelov proti vratom.
56'
  Streljal je Admir Kršič, a mimo vrat.
57'
57'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rotman. Dobil ga je Goran Galešič.
58'
59'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dragan Čadikovski.
60'
  Najprej so Velenjčani v kazenskem prostoru spotaknili Mevljo, a se sodnik ni odločil za najstrožjo kazen. Po hitrem protinapadu je z leve močno streljal Čadikovski, a je Simčič odlično posredoval.
61'
  Menjava: iz igre Amel Mujakovič, v igro Doris Kelenc.
62'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Dobil ga je Doris Kelenc.
62'
  Goran Galešič je dobil rumeni karton.
63'
  Galešič je spotaknil Kelenca.
63'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Denis Grbič.
64'
  Izjemna priložnost Pluta, ki se je po protinapadu sam znašel pred Savičem, ki pa je uganil njegovo namero in strel ubranil.
65'
  Spet bolj živahna tekma!!
65'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Boštjan Jelečevič. Dobil ga je Goran Galešič.
65'
67'
69'
70'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil William Franklin Vicente. Dobil ga je Rusmin Dedič.
70'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Admir Kršič. Dobil ga je Nenad Novakovič.
70'
  Menjava: iz igre Goran Galešič, v igro Sandi Arčon.
72'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je William Franklin Vicente.
72'
73'
  Še ena izjamna domača priložnost, ko je Plut z globinsko žogo zaposlil Vicentea, ta je sam stekel proti Saviču, ki pa se je izkazal z novo parado.
73'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Dobil ga je Dragan Čadikovski.
75'
75'
  Streljal je Nenad Novakovič, a mimo vrat.
75'
  Menjava: iz igre Dragan Čadikovski, v igro Denis Klinar.
76'
  Po podaji iz kota je z glavo streljal Novakovič in žogo poslal pol metra preko prečnika.
77'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Admir Kršič. Dobil ga je Doris Kelenc.
77'
  Admir Kršič je dobil rumeni karton.
77'
  Menjava: iz igre Enes Demirovič, v igro Danjel Rakušček.
79'
81'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil William Franklin Vicente. Dobil ga je Elvis Bratanovič.
82'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sandi Arčon.
83'
  Po hitrem protinapadu in prodoru po levi, je Arčon sprožil v padcu in zadel stativo velenjskih vrat.
84'
  Streljal je William Franklin Vicente, a mimo vrat.
84'
  Menjava: iz igre Admir Kršič, v igro Kris Jogan.
85'
  Novogoričani so v zadnjem obdobju izrazito boljši nasprotnik, a žoga ne gre mimo Saviča. Za nameček so zadeli tudi dve stativi.
86'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Aris Zarifovič. Dobil ga je Doris Kelenc.
86'
  Menjava: iz igre Rajko Rotman, v igro Nikola Tolimir.
87'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Grbič.
87'
  S prostega strela je Grbič zadel prečnik Simčičevih vrat !!
88'
89'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nenad Novakovič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
90'
  2 min. sodniškega dodatka.
90+1'
90+1'
  Z remijem so Novogoričani zadržali dve točki prednosti pred Rudarjem in potrdili končno peto mesto.
90+1'
  51. medsebojna tekma med Hitom Gorico in Rudarjem je bila bolj zanimiva v drugem delu drugega polčasa, ko se je dvakrat stresel tudiokvir vrat. Da ni bilo zadetkov je posebej zaslužen tudi gostujoči vratar Savič z nekaj izjmnimi obrambami.
90+1'
  Gledalci se torej v drugem delu tekme niso dolgočasili, še bolj zanimivo pa bo v nadaljevanju večera, ko se na parkirišču Športnega parka začenja prireditev: Plavi na zabavi.