3. krog |  Ljubljana, ŠRC Stožice |  31.07.2011 ob 20.00

Olimpija

2 : 1

HIT Gorica

Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Vozlič Vinko (1. pomoč), Jovanović Stevo (2. pomoč) , Drečnik Davor (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 4

0'
  Lep pozdrav iz ljubljanskih Stožic, kjer je pred nami še zadnja tekma 3. kroga med Olimpijo in Hit Gorico.
0'
  Ekipi nista v popolnih zasedbah. V domačem taboru manjkajo poškodovani Sretenović, Rujović, Vučkić in Šeliga. Na tribuni je tudi Bešič. V gostujočem taboru še vedno ni nared novinec Darko Brljak.
0'
  Olimpija in Hit Gorica bosta odigrali deveto prvenstveno tekmo. Ljubljančani imajo štiri zmage, štiri tekme so se končale z remijem. Novogoričani so torej še brez zmage proti zeleno-belim.
0'
  Ekipi sta še brez zmage v novi sezoni. Ljubljančni so v prvem krogu izgubili proti Celjanom, v drugem remizirali v Kopru. Hit Gorica je bila poražena v Ljudskem vrtu in pred domačimi gledalci remizirala z Muro.
0'
  Za Olimpijo bo tekma z Novogoričani generalka pred četrtkovo povratno evropsko tekmo z dunajsko Austrijo.
0'
  Ekipi sta na igrišču. S sredine bodo prvi krenili Novogoričani.
0'
0'
  Zadnjo lansko medsebojno tekmo so v Stožicah z 1:0 dobili Ljubljančani.
2'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Galešič.
3'
4'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil William Franklin Vicente. Dobil ga je Dragan Čadikovski.
5'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Salkič. Dobil ga je Goran Galešič.
6'
  GOOOL! Zadel je Nejc Mevlja!
7'
  Po prostem strelu Galešiča, je bil pred vrati najvišji v skoku Nejc Mevlja in žogo podaljšal v domačo mrežo. Šolski zadetek iz prekinitve.
9'
  Novogoričani so zapretili že pred zadetkom, ko je strel Galešiča zaustavil Džafič. Po dobro odmerjenem udarcu Nejca Mevlje pa je bil domači čuvaj mreže nemočen.
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Anej Lovrečič.
10'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nik Omladič. Dobil ga je Miha Mevlja.
10'
  Silovit strel Lovrečiča z razdalje, ki je zadel prečnik.
11'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Dare Vršič.
11'
  11 m za Olimpijo.
11'
Zgrešena 11m
  Ni gola! Dare Vršič je zgrešil enajstmetrovko!
12'
  Miha Mevlja je dobil rumeni karton.
13'
  Ljubljančani so imeli torej izjemno priložnost za izenačenje, a je Dare Vršič z enajstih metrov zgrešil gostujoča vrata.
16'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Anej Lovrečič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
16'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je William Franklin Vicente.
16'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Dalibor Radujko.
18'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Anđelkovič.
20'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Salkič. Dobil ga je Rok Buzeti.
21'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Dobil ga je Nik Omladič.
22'
  Olimpija ima udarec iz kota.
22'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Dobil ga je William Franklin Vicente.
24'
27'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Vito Plut.
29'
  Igra je sorazmerno dinamična. Novogoričani se po vodstvu niso zaprli.
30'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Dobil ga je Goran Galešič.
30'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Buzeti. Dobil ga je Davor Škerjanc.
33'
35'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Čadikovski. Dobil ga je Miha Mevlja.
35'
  Dragan Čadikovski je dobil rumeni karton.
37'
  S tribun Stožic se razlegajo žvižgi zaradi slabe in neučinkovite domače igre.
37'
40'
  Dušan Kosič je že pred nekaj minutami na ogrevanje poslal tri igralce z rezervne klopi.
40'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Dobil ga je Danjel Rakušček.
42'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Vito Plut. Dobil ga je Anej Lovrečič.
42'
  GOOOL! Zadel je Dare Vršič!
43'
  Izjemna dvojna podaja: Vršič je podal Čadikovskemu, ta mu je žogo vrnil s peto, Vršič pa je iz prve neubranljivo zadel zgornji levi kot Simčičevih vrat.
44'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Dobil ga je Aris Zarifovič.
44'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nik Omladič.
45'
  Zarifovič je obležal v goriškem kazenskerm prostoru. Igrišče zapušča ob pomoči soigralcev.
45'
  Minuta sodniškega dodatka.
45+1'
45+1'
  Dinamičen prvi polčas. Šele v končnici so se Ljubljančani uspeli organizirati z učinkovito napadalno akcijo, ki jo je v svojem slogu zaključil Dare Vršič.
45+1'
  Igra je sicer dokaj enakovredna. Pričakujemo še zanimivejše nadaljevanje.
45'
45'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Dobil ga je Erik Salkič.
46'
  Brez sprememb v prvih enajstericah.
48'
  Streljal je Dalibor Radujko, a mimo vrat.
50'
  Streljal je Dare Vršič, a mimo vrat.
51'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Anđelkovič. Dobil ga je Vito Plut.
51'
  Streljal je Nebojša Kovačevič, a mimo vrat.
53'
53'
  Šele drugi udarec iz kota na tekmi!
53'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Danjel Rakušček. Dobil ga je Nik Omladič.
54'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Dobil ga je Nik Omladič.
54'
  Goran Galešič je dobil rumeni karton.
54'
  Nik Omladič je dobil rumeni karton.
57'
  Igra je v drugem polčasu ostrejša, a še brez strelov proti vratom.
57'
  William Franklin Vicente v prepovedanem položaju.
58'
  Olimpija pripravlja menjavo. Vstopil bo Fink.
58'
  Menjava: iz igre Davor Škerjanc, v igro Matic Fink.
61'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Dobil ga je Nebojša Kovačevič.
61'
  Boban Jovič je dobil rumeni karton.
62'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Danjel Rakušček. Dobil ga je Matic Fink.
62'
  Danjel Rakušček je dobil rumeni karton.
63'
64'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Anđelkovič. Dobil ga je Nebojša Kovačevič.
65'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Danjel Rakušček.
66'
  Še naprej brez omembe vrednega strela v drugem polčasu.
70'
  Dalibor Radujko v prepovedanem položaju.
70'
  Menjava: iz igre Dragan Čadikovski, v igro Filip Valenčič.
71'
72'
  GOOOL! Zadel je Milan Anđelkovič!
73'
  Po podaji iz kota in gneči v goriškem kazenskem prostoru je dvakrat močno streljal Anđelković in šele v drugem poskusu žogo zabil v mrežo.
73'
73'
  HIT Gorica ima udarec iz kota.
73'
  Prvi udarec iz kota za goste!
74'
  Novogoričani pripravljajo dve zamenjavi.
74'
74'
  Menjava: iz igre Vito Plut, v igro Sandi Arčon.
75'
  Menjava: iz igre Danjel Rakušček, v igro Kris Jogan.
76'
  Olimpija ima po vodilnem zadetku pobudo.
76'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sandi Arčon.
76'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Antonio Delamea Mlinar. Dobil ga je William Franklin Vicente.
77'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Fink. Dobil ga je Goran Galešič.
78'
  Po pritisku Olimpije spet rahla gostujoča pobuda.
79'
79'
  Menjava: iz igre Anej Lovrečič, v igro Đorđe Ivelja.
80'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Fink.
83'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nik Omladič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
84'
  Menjava: iz igre William Franklin Vicente, v igro Dalibor Stojanovič.
86'
  Džafič je slabo degažiral žogo in zadel Krisa Jogana, odbita žoga pa je zletela mimo gola.
86'
  Streljal je Goran Galešič, a mimo vrat.
87'
  Izjemna priložnost Galešiča, ki je z 18 metrov streljal mimo gola !!
88'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Mevlja. Dobil ga je Filip Valenčič.
88'
  Nejc Mevlja je dobil rumeni karton.
90'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Sandi Arčon. Dobil ga je Milan Anđelkovič.
90'
  3 minute sodniškega dodatka.
90+1'
  Streljal je Nik Omladič, a mimo vrat.
90+3'
90+3'
90+3'
90+3'
  Olimpija je priigrala prvo ligaško zmago v novi sezoni. Tekma je bila ves čas odprta, tako da si po tej plati obe ekipi zaslužita čestitke.
90+3'
  V finišu tekme gostje niso bili daleč od morebitnega izenačenja, a je Olimpija nazadnje zasluženo zadržala minimalno prednost.
90+3'
  S tekmo na Stožicah je zaokrožen 3. krog. Olimpiji srečno v četrtek na Dunaju in nasvidenje v 4. krogu.