4. krog |  Nova Gorica, Športni park |  06.08.2011 ob 20.00

HIT Gorica

2 : 0

Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Bezjak Janez (1. pomoč), Kresnik Dejan (2. pomoč) , Janžekovič Borut (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 2

0'
  Lepo pozdravljeni iz Nove Gorice.
0'
  Danes se bosta na Športnem parku v Novi Gorici udarila domača Gorica in gosti iz Celja.
0'
  Gorica trenutno zaseda deveto mesto le z eno točko, na drugi strani pa so Celjani tretji s šestimi točkami.
0'
  Celjani so na sedanjih treh tekmah dobili le en zadetek in takrat so tudi izgubili proti Domžalam z 1:0.
0'
  Nogometaši Gorice so v dosedanjih treh krogih pričakovali več kot pa le eno točko.
0'
  Goričani so v tretjem krogu igrali v Ljubljani, kjer so že na začetku tekme napovedali hud boj za zmago, Gorico je v vodstvo popeljal Nejc Mevlja nato pa so Goričani prejeli dva zadetka in izgubili tekmo z 2.1.
0'
  Edino točko, ki jo je Gorica osvojila je bila domača tekma proti Muri 05, ki se je končala z 1:1.
0'
  Domača Gorica bo danes poizkušala osvojiti svojo prvo zmago, kar pa bo za Goričane izredno težek izziv.
0'
  Danes je Gorica v pričakovanju svoje prve zmage v letošnjem prvenstvu, kar pa bo za Goričane izredno težek izziv.
0'
  Pri Gorici zaradi ene osvojene točke ne povzročajo panike.
0'
  Na drugi strani so Celjani v tretjem krogu igrali doma proti Koprčanom in zmagali s 2:0. Za Celjane sta zadela Bezjak in Firer.
0'
  Celjani dajejo osrednji pomen igri v obrambi.
0'
  Na zadnji tekmi med tema kluboma je bil rezultat 3:1 za Celjane.
0'
  Pri Celjanih je v odlični formi Roman Bezjak.
0'
  Celjani bodo v petem krogu igrali doma proti Nafti, na drugi strani se Gorica odpravlja v Koper.
0'
  Obe ekipi prihajata na travnato površino.
0'
  Prvi bodo iz sredine igrišča krenili nogometaši Gorice.
0'
0'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Iztok Močivnik. Dobil ga je Vito Plut.
2'
  Galešič je poslal predložek v kazenski prostor do strela je prišel Plut, vendar je nastreljal nogometaša Celja.
3'
  Radulovič je slabo podal Kotniku do žoge je prišel Vicente vendar je njegov strel blokiral Kotnik.
4'
  Zapravljena stoodstotna priložnost Gorice.
5'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Iztok Močivnik. Dobil ga je Miha Mevlja.
6'
  Nogometaši Gorice pritiskajo na obrambno vrsto Celja.
7'
  GOOOL! Zadel je Vito Plut!
9'
  Galešič je lepo prodiral in podal v kazenski prostor, kjer se je sam znašel Plut in je žogo poslal pod prečko.
10'
  Goričani so odlično odprli tekmo medtem, ko so se Celjani že na začetku tekme povlekli nazaj.
12'
  Slab predložek Raduloviča pred vrata Celja.
12'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Denis Popovič.
13'
  Pavlovič je nastreljal živi zid.
13'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Dobil ga je Goran Galešič.
14'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Vito Plut. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
14'
  Takoj ko je padel zadetek se je igra umirila.
16'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Vito Plut. Dobil ga je Serge Akakpo.
17'
  Sedaj so Celjani pritisnili na zadnjo vrsto Gorice.
18'
  Streljal je Zoran Pavlovič, a mimo vrat.
18'
  S kakih 30-ih metrov je poizkusil z bombo Pavlovič.
19'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Pavlovič. Dobil ga je Miha Mevlja.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Klemen Medved.
21'
  Z lahkim strelom je poizkušal Medved.
21'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je William Franklin Vicente.
21'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Mevlja. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
22'
  CM Celje ima udarec iz kota.
22'
  Streljal je Roman Bezjak, a mimo vrat.
23'
  Iz nemogočega položaja je poizkušal Bezjak z glavo.
24'
  GOOOL! Zadel je Dejan Žigon!
24'
  Zoran Pavlovič je dobil rumeni karton.
25'
  Galešič je pobegnil offside zanki in podal pred gol, kjer je nespretno žogo ulovil Kotnik nato je do žoge prišel Žigon kateremu pa žoge ni bilo težko poslati v gol.
26'
  Zaradi protestiranja češ, da je bil Galešič v offsidu je Pavlovič prejel rumeni karton.
28'
  Vicete je preigral Kotnika in prišel do strela na koncu je žogo iz golove črte odbil Akapko.
30'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Serge Akakpo. Dobil ga je Dejan Žigon.
31'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Galešič.
33'
  Vicente je še enkrat preigral Kotnika in podal Žigonu, kateri pa ni prišel do strela pred njim je žogo v out izbil Akapko.
35'
36'
  Iztok Močivnik v prepovedanem položaju.
36'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil William Franklin Vicente. Dobil ga je Denis Popovič.
36'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je William Franklin Vicente.
37'
  Igra se je sedaj močno razživela na obeh straneh.
38'
  Streljal je William Franklin Vicente, a mimo vrat.
38'
  HIT Gorica ima udarec iz kota.
38'
  Žoga je preletela vse nogometaše.
38'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Miha Mevlja.
39'
39'
  Alen Jogan je dobil rumeni karton.
40'
  Jogan je napravil grd prekršek nad Medvedom.
40'
42'
  Pavlovič je drugič danes poizkušal iz prostega strela in obakrat grdo zgrešil.
42'
  Streljal je Vito Plut, a mimo vrat.
42'
  William Franklin Vicente v prepovedanem položaju.
44'
  Dejan Žigon je dobil rumeni karton.
44'
  Miroslav Radulovič je dobil rumeni karton.
45'
  Zaradi prepira med Radulovičem in Žigonom sta oba dobila rumeni karton.
45'
45'
  Goričani so bili v prvem polčasu očitno boljši od Celja. Izkoristili so dve priložnosti od štirih.
45'
  Vratar Celja Kotnik je napravil tri hude napake eno je izkoristi Žigon, ostali dve sta bili zapravljeni.
45'
  Zanimivo je tudi to da se navijači Celja sprehajajo okoli stadiona in izzivajo navijače Hita Gorice.
45'
46'
  S sredine igrišča so krenili Celjani.
46'
  Menjava: iz igre Tadej Vidmajer, v igro Ivan Firer.
46'
  Streljal je Alen Jogan, a mimo vrat.
47'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Mevlja. Dobil ga je Ivan Firer.
48'
  Romih je po slabem prvem polčasu v igro poslal Firerja.
48'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zoran Pavlovič.
49'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Dobil ga je Serge Akakpo.
49'
52'
  Negodovanje na tribunah, Akapko je podal Kotniku ta pa je prijel žogo, sodnik pa je pustil da se igra nadaljuje.
53'
54'
  Streljal je Gobec vendar je obramba Gorice njegov strel blokirala, nato je do odbitka prišel Pavlovič, ki pa je zelo grdo zgrešil.
54'
56'
  Obrambna vrsta si preveč podaja žogo in pri vsaki manjka malo da jo prestrežejo napadalci Gorice.
58'
59'
59'
60'
  Močan strel Galešiča, žogo je v kot izboksal Kotnik z odlično parado.
64'
  Žigon je ukradel žogo podal v kazenski prostor, kjer pa bi skoraj zatresel lastno mrežo Akapko, na koncu le kot.
64'
64'
  Menjava: iz igre Denis Popovič, v igro Damir Marijan.
65'
  Po predložku Medveda je bil premajhen v skoku Firer.
65'
  Streljal je Damir Marijan, a mimo vrat.
67'
68'
  Ponovno nepravilna sodniška odločitev, lepo se je videlo da Vicente ni bil v offsideju.
69'
  Vicente zaradi krčev ne bo mogel nadaljevati igre.
69'
  Menjava: iz igre William Franklin Vicente, v igro Kris Jogan.
70'
  Odlična predstava Vicenteja, ki je odigral odlično tekmo manjkal mu je le zadetek.
70'
71'
  Odlične kombinacije Goričanov, ki prihajajo do odprtih strelov.
71'
  Menjava: iz igre Roman Bezjak, v igro Nenad Đakovič.
71'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nenad Đakovič.
72'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krajcer. Dobil ga je Vito Plut.
74'
  Tempo igre je nekako v zadnjih minutah padel.
75'
  Celjani sedaj kombinirajo na sredini igrišča.
76'
76'
  Menjava: iz igre Dejan Žigon, v igro Sandi Arčon.
78'
  Streljal je Sandi Arčon, a mimo vrat.
78'
78'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved.
79'
  Z roko je igral Medved.
80'
81'
  Strel Đakoviča z glavo odlična obramba Simčiča le kot za Celja.
81'
82'
  Gregorič odbija v še en kot za Celje.
82'
83'
84'
  Zaradi nepravilnega izvajanja outa Celjanov, je to nov out za Gorico.
85'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Damir Marijan.
86'
  Celjani so hitro izgubili žogo.
87'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krajcer. Dobil ga je Sandi Arčon.
87'
  Streljal je Goran Galešič, a mimo vrat.
87'
  Slab poizkus Galešiča.
88'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nenad Đakovič. Dobil ga je Nebojša Kovačevič.
89'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
90'
  Vse hujše negodovanje iz tribun zaradi slabega sojenja Glažarja.
90'
  Štiri minute sodniškega dodatka.
90+1'
  Menjava: iz igre Vito Plut, v igro Matija Širok.
90+1'
  Gobec je nastreljal živi zid.
90+3'
  V drugem polčasu je igra očitno padla.
90+3'
  Sandi Arčon v prepovedanem položaju.
90+3'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Marijan. Dobil ga je Nejc Mevlja.
90+3'
90+3'
  Na koncu zaslužena zmaga Goričanov z 2:0.
90+3'
  Gorica si je danes priigrala prvo zmago v letošnji sezoni.
90+3'
  Celjani so igrali preveč obrambno in zato izgubili, čeprav bi lahko izgubili še z višjim rezultaton.