6. krog |  Velenje, Mestni stadion ob jezeru |  20.08.2011 ob 19.00

Rudar

3 : 3

Sodniki: Tratnjek Andrej (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Smej Simon (2. pomoč) , Fekonja Štefan (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 5

0'
  Lep pozdrav iz Velenja.
0'
  V Velenju še vedno sončnih 29 stopinj Celzija.
0'
  Štadion ob jezeru bo v 6. krogu Prve lige gostil sosedski derbi med domačim Rudarjem in CM Celjem. Nogometaši iz mesta v Savinji imajo po 5-ih odigranih krogih točko več od Knapov in zasedajo 5. pozicijo na prvenstveni lestvici.
0'
  To bo 52. sosedski obračun. Celjani so z 20-imi zmagami za odtenek uspešnejši, Knapi so jih zbrali 16. V Velenju pa je statistika na strani Knapov (11 zmag; 8 porazov in 8 remijev).
0'
  Velenjčani bodo danes želeli popraviti vtis iz minulega kroga, ko so z 1:3 po neprepričljivi igri klonili v Stožicah.
0'
  Trener Rudarja Milan Djuričić na tokratnem obračunu ne more računati na poškodovane Boštjana Jelečeviča, Jako Bizjaka, Denisa Klinarja in Dejana Purišiča. Trener Celja Damjan Romih bo danes moral odigrati brez poškodovanega Tadeja Vidmajerja in kaznovanega Miroslava Radulovića.
0'
  Pri gostih sta se v ekipo vrnila Zoran Pavlovič (po poškodbi) in Serge Akakpo (po reprezentančnem odmoru).
0'
  Vse je počasi pripravljeno za začetek lokalnega derbija.
0'
2'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Mujakovič. Dobil ga je Marko Krajcer.
2'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
3'
  GOOOL! Zadel je Zoran Pavlovič!
4'
  Iz dobrih 30-ih metrov je Pavlovič poskusil iz prostega udarca in po neodločni reakciji uspel premagati vratarja Saviča.
4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zoran Pavlovič.
6'
  Amel Mujakovič v prepovedanem položaju.
7'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Dobil ga je Denis Popovič.
8'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Serge Akakpo. Dobil ga je Amel Mujakovič.
9'
  GOOOL! Zadel je Luka Žinko!
9'
  Luka Žinko v prepovedanem položaju.
11'
  Po predložku Mujakoviča iz prostega strela je žoga v veliki gneči prišla do Žinka, ki jo je nekako uspel spraviti v mrežo.
12'
  GOOOL! Zadel je Denis Popovič!
13'
  Celjani so takoj vrnili. Najprej je do strela prišel Krljanovič, nato pa se je ob posredovanju Saviča žoga odbila do Popoviča, ki je goste ponovno popeljal do vodstva.
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Krljanovič.
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Popovič.
16'
  Rudar ima udarec iz kota.
16'
  Izjemno pestro dogajanje v uvodnih minutah srečanja.
16'
16'
  GOOOL! Zadel je Luka Majcen!
17'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Majcen.
19'
  Po podaji Žinka iz desne strani v kazenski prostor je najprej Bratanovič iz neposredne bližine zadel levo vratnico, žoga pa se je odbila točno do Majcna, ki je uspel zadeti v prazno mrežo.
19'
  Streljal je Elvis Bratanovič, a mimo vrat.
19'
  Streljal je Uroš Rošer, a mimo vrat.
20'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rotman. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
22'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Roman Bezjak. Dobil ga je Rusmin Dedič.
22'
  Roman Bezjak je dobil rumeni karton.
24'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Bekim Kapič. Dobil ga je Amel Mujakovič.
24'
  Bekim Kapič je dobil rumeni karton.
25'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Elvis Bratanovič.
26'
  Uroš Rošer je dobil rumeni karton.
28'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Elvis Bratanovič. Dobil ga je Serge Akakpo.
29'
  Lepa priložnost ponovno za goste. Po podaji Medveda iz leve je bil Močivnik za las prekratek.
29'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Iztok Močivnik.
29'
  CM Celje ima udarec iz kota.
32'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Uroš Rošer.
33'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Amel Mujakovič. Dobil ga je Serge Akakpo.
33'
  Serge Akakpo je dobil rumeni karton.
33'
  Amel Mujakovič je dobil rumeni karton.
35'
36'
38'
  V zadnjih trenutkih prevzemajo pobudo domači.
38'
38'
  Streljal je Denis Popovič, a mimo vrat.
40'
40'
  Iztok Močivnik je dobil rumeni karton.
41'
  Menjava: iz igre Aleš Jeseničnik, v igro Jaka Ihbeisheh.
41'
  Aleš Jeseničnik je igro moral zapustiti zaradi poškodbe.
43'
  Silovit tempo, ki sta ga ekipi prikazali v uvodnih minutah je sedaj nekoliko padel.
45'
  Še 2. minuti sodniškega dodatka.
45'
  Streljal je Amel Mujakovič, a mimo vrat.
45+1'
  Po samostojni akciji je Mujakovič meril za odtenek nenatančno.
45+1'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko. Dobil ga je Dejan Krljanovič.
45+1'
  Luka Žinko je dobil rumeni karton.
45+2'
45+2'
45+2'
  Streljal je Zoran Pavlovič, a mimo vrat.
45+2'
45+2'
  Drugi polčas se bo začel z manjšo zamudo zaradi težav z razsvetljavo.
45+2'
  Menjava: iz igre Dejan Krljanovič, v igro Saša Bakarič.
45'
46'
  Elvis Bratanovič v prepovedanem položaju.
49'
50'
  V nadaljevanju gledamo bolj previdno igro obeh ekip.
52'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rajko Rotman.
53'
  Po podaji Bratanoviča se je za strel odločil Rotman, a brez težav za vratarja Kotnika.
54'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Berko. Dobil ga je Zoran Pavlovič.
56'
  GOOOL! Zadel je Elvis Bratanovič!
56'
57'
  Po predložku razpoloženega Žinka je Bratanovič z glavo premagal vratarja Kotnika.
57'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amel Mujakovič.
58'
59'
  Streljal je Sebastjan Gobec, a mimo vrat.
60'
60'
  Menjava: iz igre Bekim Kapič, v igro Ivan Firer.
61'
  GOOOL! Zadel je Ivan Firer!
62'
  Ivan Firer je komaj začutil travnato površino in je takoj z natančnim strelom od daleč premagal vratarja Saviča.
62'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Firer.
66'
  Menjava: iz igre Luka Žinko, v igro Branimir Djokič.
67'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Dobil ga je Iztok Močivnik.
68'
68'
  Branimir Djokič v prepovedanem položaju.
70'
71'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Branimir Djokič. Dobil ga je Sebastjan Gobec.
72'
72'
73'
  Streljal je Sebastjan Berko, a mimo vrat.
73'
74'
74'
75'
  Menjava: iz igre Uroš Rošer, v igro Damjan Trifkovič.
75'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Petar Stojnič.
75'
  Po podaji Mujakoviča iz kota je z glavo poskušal Stojnič, a je bil vratar Kotnik dovolj zanesljiv.
77'
  To so minute, ki pripadajo Rudarju.
78'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Branimir Djokič. Dobil ga je Roman Bezjak.
79'
  Menjava: iz igre Klemen Medved, v igro Dario Šmitran.
80'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Serge Akakpo. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
81'
  Streljal je Luka Majcen, a mimo vrat.
82'
  Izjemna akcija Majcna, ki je po lepem prodoru že premagal vratarja Kotnika, na koncu pa je desna vratnica preprečila zadetek.
84'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damjan Trifkovič.
84'
86'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Iztok Močivnik je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
88'
  Močivnik je prodiral v nasprotnem kazenskem prostoru in padel na tla, ob njem je bil Stojnič, ker sodnik ni pokazal na belo točko, se je Močivnik razburjal in prejel drugi rumeni karton.
90'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rotman. Dobil ga je Sebastjan Gobec.
90'
  Še 3. minute sodniškega dodatka v Velenju.
90+1'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Popovič. Dobil ga je Amel Mujakovič.