8. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  11.09.2011 ob 16.00

Triglav

0 : 3

Sodniki: Huselja Emir (glavni sodnik), Jovanović Stevo (1. pomoč), Žekš Zoran (2. pomoč) , Goričan Vojko (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 3

0'
  Lepo pozdravljeni iz Kranja.
0'
  Tokrat nas čaka zadnja tekma 8. kroga Prva lige si.
0'
  Po nepopolnih 7-ih krogih so Kranjčani na 6-em mestu z devetimi točkami, medtem ko so Koprčani zadnji z vsega štirimi točkami.
0'
  Koprčani, lani tretje moštvo lige, je še edina ekipa, ki letos ni zmagala na niti eni tekmi, na drugi strani so Kranjčani edino moštvo brez remija.
0'
  V dresu Triglava bosta prvo tekmo v prvenstvu v začetni enajsterici začela Tine Zornik in David Bunderla, ki je nekdanji nogometaš Kopra.
0'
  Kranjčani so med tedno odigrali tudi tekmo drugega kroga pokala Hervis. V Kranju so bili Celjani boljši z rezultatom 1:0.
0'
0'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Handanagič. Dobil ga je Alen Krcič.
2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Bojan Đukič.
3'
  Solo prodor Strune po desni strani, a nato slaba podaja pred gol, kjer je Gracar ujel žogo pred Ostercom.
4'
  Globinska podaja proti Ostercu, izbija Čoralič...
4'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
5'
  Dolžan izbija.
5'
  Podaja proti Krciču, Nenezič je hitrejši.
7'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Uroš Smolej.
8'
  David Bunderla v prepovedanem položaju.
8'
  Koprčane spremlja tudi skupinica navijačev.
9'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil David Bunderla. Dobil ga je Ivica Guberac.
9'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Srebrenko Posavec. Dobil ga je Rok Dolžan.
10'
  Streljal je Milan Osterc, a mimo vrat.
12'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Davor Bagarič.
15'
  Po prevladi Triglava, so zadnje minute pripadle Koprčanom.
16'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Pučko. Dobil ga je Alen Krcič.
18'
  Alen Krcič v prepovedanem položaju.
19'
  Slaba predstava obeh ekip, zaenkrat smo videli eno samo priložnost.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Davor Bubanja.
21'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Pučko.
22'
  Strel Pučka je Gracar dovolj preusmeril, da je žoga končala v stičišču vratnice in prečke.
23'
  V nadaljevanju akcije je streljal Struna, a so domači blokirali njegov strel.
24'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je David Bunderla.
24'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Srebrenko Posavec. Dobil ga je Dragan Ovčina.
26'
  Vroči trenutki v Kranju in dve lepi akciji na obeh straneh.
28'
  Predložek Zornika z desne strani, Nenezič lovi podajo.
30'
  Struna je preigraval na desni strani, nato pa je Dolžan prestregel podajo proti Ostercu.
31'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Dragan Ovčina.
31'
  Ivica Guberac je dobil rumeni karton.
33'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Smolej. Dobil ga je Aljaž Struna.
33'
  Uroš Smolej je dobil rumeni karton.
33'
34'
  Streljal je Davor Bubanja, a mimo vrat.
36'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Alen Čoralič.
37'
  Triglav ima udarec iz kota.
37'
43'
  GOOOL! Zadel je Bojan Đukič!
45'
45'
  Aljaž Struna je dobil rumeni karton.
45'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Handanagič. Dobil ga je Anže Jelar.
45+1'
Podaljšek
  Ena minuta sodnikovega podaljška.
45+1'
45'
45'
  Menjava: iz igre Dragan Ovčina, v igro Anže Košnik.
45'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Bubanja. Dobil ga je Uroš Smolej.
47'
  Osterc je preigraval ter nato podal v kazenski prostor, kjer je Gracar ujel njegovo podajo.
50'
  GOOOL! Zadel je Davor Bubanja!
52'
  Najprej je streljal Bagarič, žoga se je od vratnice odbila do Bubanje, ki je z glavo zadel nebranjen del mreže.
52'
  Menjava: iz igre Ivica Guberac, v igro Damir Hadžič.
52'
56'
  Menjava: iz igre David Bunderla, v igro Dejan Burgar.
57'
58'
  Podaja v kazenski prostor, Brajič je žogo preusmeril v kot.
58'
59'
59'
60'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Bagarič. Dobil ga je Dejan Burgar.
60'
  Davor Bagarič je dobil rumeni karton.
61'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Anže Jelar.
62'
62'
  Pritisk Triglava v zadnjih minutah.
65'
66'
67'
  Anže Košnik v prepovedanem položaju.
68'
  Menjava: iz igre Milan Osterc, v igro Doris Kelenc.
70'
  Lepa akcija Kopra. Pučko je imel priložnost za strel, a je predolgo okleval in Dolžan je pravočasno izbil žogo.
70'
  Menjava: iz igre Aljaž Struna, v igro Dino Stančič.
71'
Avtogol
  GOOOL! Alen Čoralič je zatresel lastno mrežo!
72'
  Po podaji Posavca iz prostega strela je žoga nesrečno zadela Čoraliča in tik ob vratnici končala v golu.
72'
  Streljal je Dejan Burgar, a mimo vrat.
74'
  Matej Pučko v prepovedanem položaju.
75'
  Jelarja je z lahkoto preigral in osmešil Handanagiča, nato pa podal pred vrata, kjer so gostje izbili žogo v kot.
75'
77'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Anže Košnik.
77'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Bernard Stjepanovič.
81'
  Koprčani kontrolirajo potek tekme.
82'
  Streljal je Davor Bagarič, a mimo vrat.
83'
  Menjava: iz igre Alen Krcič, v igro Gregor Romič.
84'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Bernard Stjepanovič. Dobil ga je Enes Handanagič.
84'
  Bernard Stjepanovič je dobil rumeni karton.
85'
  Davor Bubanja v prepovedanem položaju.
89'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Košnik. Dobil ga je Dino Stančič.