10. krog |  Lendava, Športni park |  21.09.2011 ob 20.00

Nafta

1 : 0

Triglav

Sodniki: Goričan Vojko (glavni sodnik), Vozlič Vinko (1. pomoč), Lunežnik Janez (2. pomoč) , Vinčić Slavko (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 1

0'
  Lep športni pozdrav iz Lendave, kjer se bosta v nadaljevanju prvenstva 1. SNL pomerili domača Nafta in kranjski Triglav.
0'
  Z desetim krogom se začne druga četrtina prvenstva, v prvi pa je bila Nafta sila neuspešna, saj je na devetih srečanjih zbrala le šest točk. Nocoj bo na svoji peti domači tekmi prvič poskušala zmagati pred svojimi domačimi gledalci.
0'
  Triglav je po devetih odigranih krogih na sedmem mestu z desetimi zbranimi točkami. Kar sedem so jih osvojili na gostovanjih.
0'
  Tudi danes trenerja ne bosta imela na razpolago vseh igralcev, saj bodo zaradi kartonov ali poškodb pri Nafti manjkali Dejan Sreš, Roland Polareczki in Bojan Matjašec, za Kranjčane pa ne bosta igrala Anže Jelar in Matic Sever.
0'
  Triglav v Lendavo prihaja z dobro popotnico, saj si je v soboto na težkem gostovanju v Novi Gorici priigral točko, medtem ko je Nafta doma klonila proti v zadnjih srečanjih odličnemu Rudarju iz Velenja.
0'
  Medtem ko na stadion prihajajo prvi gledalci se moštvi že ogrevata na zelo dobro pripravljeni travnati površini.
0'
  Današnja rivala sta se že pomerila v prvem krogu, kjer je domači Triglav premagal Nafto z 2:1.
0'
  Na ogrevanju se je poškodoval domači igralec Duško Vraneševič, namesto njega bo igral Rade Jovanovič.
0'
  S sredine igrišča bodo začeli igralci Triglava.
0'
2'
  Streljal je Joao Gabrijel Da Silva, a mimo vrat.
3'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Dobil ga je Robert Najdenov.
3'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksander Jerebic. Dobil ga je David Bunderla.
4'
  Streljal je Bernard Stjepanovič, a mimo vrat.
5'
  Streljal je Arpad Vaš, a mimo vrat.
6'
  Gregor Romič v prepovedanem položaju.
8'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Boštjan Zelko.
8'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Levačič.
9'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je Saša Levačič.
10'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Patrik Raduha. Dobil ga je Rok Dolžan.
13'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je David Bunderla.
13'
  Triglav ima udarec iz kota.
14'
  Triglav je imel lepo priložnost, vendar so domači obrambni igralci v zadnjem trenutku blokirali strel Bunderli.
15'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Joao Gabrijel Da Silva.
16'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Gregor Romič.
16'
17'
  Jerebic je v zadnjem trenutku blokiral strel Romiču, ki je san stekel proti vratarju Ajlecu.
18'
  Imenitna priložnost za Nafto, ki je Caban ni znal izkoristiti.
18'
  Nafta ima udarec iz kota.
19'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Stjepan Caban. Dobil ga je Uroš Smolej.
19'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Košnik. Dobil ga je Patrik Raduha.
20'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil David Tomažič Šeruga. Dobil ga je Rok Dolžan.
21'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je Patrik Raduha.
22'
23'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Bernard Stjepanovič. Dobil ga je Joao Gabrijel Da Silva.
24'
  Streljal je David Bunderla, a mimo vrat.
25'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Bernard Stjepanovič. Dobil ga je David Tomažič Šeruga.
25'
  Streljal je Rade Jovanovič, a mimo vrat.
26'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Joao Gabrijel Da Silva. Dobil ga je Uroš Smolej.
29'
  Odprta igra z obeh strani. V uvodnih minutah so bili boljši domači, v nadaljevanju pa so gostje kar nekajkrat nevarno zapretili domačemu vratarju Alešu Ajlecu.
32'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil David Tomažič Šeruga. Dobil ga je Alen Krcič.
32'
  Patrik Raduha je dobil rumeni karton - zaradi ugovarjanja.
33'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Boštjan Zelko. Dobil ga je Martin Šušteršič.
34'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miha Korošec.
35'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Robert Najdenov. Dobil ga je Boštjan Zelko.
37'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Levačič. Dobil ga je Gregor Romič.
37'
39'
  Streljal je Boštjan Zelko, a mimo vrat.
40'
  Po dolgem času lepa akcija domačih, ki jo je s strelom čez gol zaključil Boštjan Zelko.
40'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Joao Gabrijel Da Silva. Dobil ga je Alen Krcič.
43'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Smolej. Dobil ga je Rade Jovanovič.
45'
  Minuta sodnikovega dodatka.
45+1'
45+1'
  Gledalci v Lendavi s prikazanim v prvem polčasu niso zadovoljni. Začetek je bil še obetaven z nekaj priložnostmi na obeh straneh, v nadaljevanju pa smo gledali slabo nogometno predstavo.
45'
45'
  Menjava: iz igre Gregor Romič, v igro Dejan Burgar.
45'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Boštjan Zelko.
46'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Arpad Vaš.
46'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Burgar. Dobil ga je Miha Korošec.
46'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Bernard Stjepanovič. Dobil ga je Boštjan Zelko.
48'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Patrik Raduha. Dobil ga je Alen Krcič.
49'
49'
  GOOOL! Zadel je Arpad Vaš!
51'
  Boštjan Zelko je lepo podal z desne strani, Jovanivič je žogo prepustil, le ta pa je prišla do Arpada Vaša, ki je z diaogonalnim strelom s kakšnih 12-ih metrov zadel spodnji levi kot vratarja Gracarja.
54'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Rade Jovanovič. Dobil ga je Alen Čoralič.
54'
56'
56'
57'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Stjepan Caban. Dobil ga je Alen Čoralič.
57'
58'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je David Tomažič Šeruga.
59'
60'
  Zmeda v domačem kazenskem prostoru, vendar se je za domače vse dobro izšlo.
60'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Smolej. Dobil ga je Boštjan Zelko.
61'
  Menjava: iz igre Rade Jovanovič, v igro Nino Vöröš.
61'
62'
  Menjava: iz igre Uroš Smolej, v igro Rok Brajič.
62'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Patrik Raduha, ki je po kotu z škaricami zadel pečnik.
65'
66'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Čoralič. Dobil ga je Boštjan Zelko.
67'
67'
  Nafta je imela novo imenitno priložnost, a je strel Zelka z glavo zletel čez gol.
68'
  Bližamo se polovici drugega polčasa. Nafta z zadetkom Vaša vodi in je še naprej boljši tekmec.
69'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Dobil ga je Anže Košnik.
69'
  Menjava: iz igre Saša Levačič, v igro Sandro Vinko.
70'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nino Vöröš. Dobil ga je Rok Dolžan.
71'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Martin Šušteršič. Dobil ga je Arpad Vaš.
73'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil David Tomažič Šeruga.
73'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Bernard Stjepanovič.
75'
  Menjava: iz igre Anže Košnik, v igro Tine Zornik.
75'
75'
77'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Joao Gabrijel Da Silva.
80'
  Burgar je v čisti situaciji za zadetek zgrešil celo žogo, v nadaljevanju je po mnenju gostov bil ustavljen s prekrškom, vendar se sodniška piščalka ni oglasila.
81'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Boštjan Zelko. Dobil ga je Alen Krcič.
81'
  Boštjan Zelko je dobil rumeni karton.
81'
  Bernard Stjepanovič je dobil rumeni karton.
82'
  Nafta v drugem polčasu igra zares odlično in jo do prve domače zmage loči osem minut in sodnikov podaljšek.
83'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nino Vöröš. Dobil ga je Alen Čoralič.
83'
  Triglav ima udarec iz kota po tem ko so Triglavani z predložkom pred vrata ogrozili domačega vratarja.
85'
85'
  Menjava: iz igre Boštjan Zelko, v igro Uroš Stojko.
86'
  V zadnjih trenutkih se je igra povsem preselila na polovico Nafte, saj Triglavani igrajo na vse ali nič.
86'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Burgar. Odlično je posredoval Aleš Ajlec.
87'
87'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Martin Šušteršič. Dobil ga je Aleš Ajlec.
87'
  Aleš Ajlec je dobil rumeni karton, zaradi zavlačevanja.
90'
  Domiseln protinapad Nafte, vendar se v ključnem trenutku Stojko ni najbolje znašel.
90'
  Tri minute sodnikovega dodatka.
90+1'
  Nino Vöröš v prepovedanem položaju.
90+2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Burgar.
90+3'
  Imenitna priložnost gostov, saj sta bila kar dva gostujoča igralca sama pred Ajlecom, vendar nista uspela spraviti žoge v mrežo.
90+3'
90+3'
  Nino Vöröš je dobil rumeni karton.
90+3'
90+3'
  Nafta je po zaslugi boljše igre v drugem polčasu zasluženo premagala goste iz Kranja, ki so si sicer tudi sami pripravili nekaj polpriložnosti. To je prva domača zmaga Nafte in šele letošnja druga. Lendavčani v nedeljo odhajajo v štajersko prestolnico, kjer jih pričakuje evropski Maribor. Danes teden sledi težko pričakovani prekmurski derbi. V sredo ob 18. uri namreč prihaja v lendavski športni park murskosoboška Mura. Takrat se znova slišimo iz Lendave.