10. krog |  Koper, ŠRC Bonifika |  21.09.2011 ob 20.00

0 : 0

Mura

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Pavlič Franci (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) , Vehar Jože (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 0

0'
  Lep pozdrav iz Kopra.
0'
0'
  Opravičujemo se zaradi tehničnih težav, ki občasno povzročajo krajše zamude pri vpisovanju dogodkov.
2'
  Milan Osterc v prepovedanem položaju.
5'
  Prekršek je utrpel Rajko Rep .
5'
  Strel v okvir vrat! Milan Osterc je po predložku Aganovića streljal z glavo, Luk je ubranil strel.
8'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Srebrenko Posavec. Dobil ga je Damjan Bohar.
8'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rajko Rep. Nenevaren strel je Nenezić ubranil.
9'
  Mate Eterovič v prepovedanem položaju.
12'
  Streljal je Davor Bubanja, a prek vrat.
16'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Dobil ga je Matic Maruško.
19'
  Streljal je Srebrenko Posavec, a mimo vrat.
22'
  Davor Bubanja v prepovedanem položaju.
25'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Dobil ga je Nusmir Fajič.
26'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Leon Horvat.
26'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Dobil ga je Damjan Bohar.
26'
  Streljal je Leon Horvat, a mimo vrat.
27'
  Streljal je Nusmir Fajič, a mimo vrat.
29'
  Streljal je Aganović Adnan, a mimo vrat.
31'
  Koprčani že od začetka tekme zelo dolgo zadržujejo žogo, kar sproža tudi žvižge s tribun.
32'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Urban Žibert. Dobil ga je Leon Horvat.
34'
51'
45'
47'
  Streljal je Milan Osterc, a mimo vrat.
48'
  Ponovno se opravičujemo zaradi težav na računalniških povezavah.
49'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Srebrenko Posavec. Dobil ga je Žiga Kous.
50'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mate Eterovič z glavo, Nenezić je brez težav obranil.
50'
52'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
53'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Srebrenko Posavec.
53'
55'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Aganović Adnan.
57'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Handanagič. Dobil ga je Žiga Kous.
57'
  Enes Handanagič je dobil rumeni karton.
59'
  Mura ima udarec iz kota.
60'
  Streljal je Damjan Bohar, a mimo vrat.
61'
  Aganović po podaji Osterca sam pred golom, a mu je Luk vzel žogo z noge.
61'
62'
  Streljal je Damir Hadžič, a mimo vrat.
62'
  Streljal je Timotej Dodlek, a mimo vrat.
63'
  Strel v okvir vrat! Davor Bubanja z glavo od blizu, Luk brani.
64'
  Streljal je Rajko Rep, a mimo vrat.
65'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Hadžič. Dobil ga je Žiga Kous.
66'
66'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Davor Bubanja.
68'
  Menjava: iz igre Damjan Bohar, v igro Nino Kouter.
70'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nusmir Fajič.
73'
  Streljal je Urban Žibert, a mimo vrat.
74'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Siniša Linič. Dobil ga je Rajko Rep.
74'
  Streljal je Mate Eterovič, a mimo vrat.
76'
  Menjava: iz igre Damir Hadžič, v igro Denis Perger.
76'
  Streljal je Žiga Kous, a mimo vrat.
77'
  Streljal je Nino Kouter, a mimo vrat.
77'
  Menjava: iz igre Urban Žibert, v igro Filip Timov.
79'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Nusmir Fajič.
80'
81'
81'
  Streljal je Enes Handanagič, a mimo vrat.
81'
82'
83'
  Menjava: iz igre Mate Eterovič, v igro Armend Sprečo.
83'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nusmir Fajič. Dobil ga je Bojan Đukič.
85'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Siniša Linič. Dobil ga je Armend Sprečo.
85'
  Aganović Adnan je dobil rumeni karton.
88'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Osterc. Dobil ga je Leon Horvat.
89'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Armend Sprečo.
89'
89'
  Tri minute sodniškega dodatka.
90'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Leon Horvat.
90'
  Menjava: iz igre Rajko Rep, v igro Simon Pavel.
90+1'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Nino Kouter. Dobil ga je Filip Timov.
90+2'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Simon Pavel. Dobil ga je Srebrenko Posavec.
90+2'
90+2'
90+3'
90+3'
  Tekma se je končala brez zmagovalca. Koprčani so nadzirali potek igre, vendar niso zelo odločno napadali. Imeli so nekaj lepih priložnosti, a jih niso izkoristili. Nekaj priložnosti je imela tudi Mura, tako, da je remi pravičen.