11. krog |  Celje, Arena Petrol |  24.09.2011 ob 18.00

3 : 0

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Kmetec Radenko (1. pomoč), Klančnik Tomaž (2. pomoč) , Jug Matej (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 4

0'
  Lep pozdrav iz mesta ob Savinji.
0'
  Arena Petrol bo v lepem sončnem vremenu prizorišče uvodne tekme 11. kroga Prve lige med CM Celjem in Domžalami.
0'
  Celjani bodo danes proti ranjenim Domžalam poskušali popraviti vtis iz prejšnjih obračunov, kajti na zadnjih 6-ih prvenstvenih tekmah niso slišali za zmago. Na drugi strani Domžale zaradi hudih težav zaradi poškodovanih igralcev ne dosegajo najboljših rezultatov. V torek so namreč doma proti Rudarju doživeli še drugi zaporedni poraz. Na zadnjih 7-ih tekmah pa le 1X zmagali.
0'
  Celjani trenutno zasedajo predzadnje mesto z 9-imi točkami, Domžale so na 5. mestu s 15-imi. Obe ekipi bosta danes po slabih izidih v zadnjem obdobju iskali zmago. Iz tega zornega kota se nam obeta zanimiv obračun.
0'
  V ekipi Domžal bo zaradi poškodb danes odsotnih kar 18 igralcev in sicer: Darko Topić, Rok Hanžič, Ivan Knezović, Darko Zec, Alen Kavčič, Tadej Apatič, Nik Cimprič, Blaž Brezovački, Miroslav Grbić, Marko Drevenšek, Dejan Gerić, Amer Krcić, Slobodan Vuk, Mate Selak, Luka Elsner (kaznovan), Marko Kovjenić in Gaber Dobrovoljc. Slednja imata obveznosti v reprezentanci do 19 let. Manjkal bo tudi Damirj Pekiča, ki ima poškodovan gleženj.
0'
  V domačem taboru bo srečanje izpustil le Zoran Pavlovič, ki počiva po odstranitvi modrostnega zoba.
0'
  Prv medsebojni obračun so dobile Domžale na domači zelenici z 1:0.
0'
1'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Lucas Mario Horvat. Dobil ga je Sebastjan Gobec.
3'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič.
3'
  Zatkovič je igral z roko.
5'
  Zelo tvegana podaja Kapića do vratarja Mujčinoviča, kajti skoraj bi do žoge prišel Osmanaj in bi bilo zelo nevarno.
5'
  Miroslav Radulovič v prepovedanem položaju.
7'
  Zaenkrat spremljamo zelo previdno igro obeh ekip.
8'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Liridon Osmanaj. Dobil ga je Serge Akakpo.
11'
  Do sedaj še nismo videli niti ene priložnosti.
12'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun.
12'
  Korun je igral z roko, zato prosti strel za domače.
13'
  Streljal je Dejan Zadnikar, a mimo vrat.
14'
  Obetavna akcija domačih, a Firer je preveč okleval s podajo tako, da Močivnik na koncu ni prišel do strela.
15'
  Celjani so v zadnjih minutah več pri žogi.
16'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Dobil ga je Lucas Mario Horvat.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Roman Bezjak.
20'
  Dočakali smo prvo priložnost. Po podaji Firerja je zelo slabo streljal Bezjak.
21'
  CM Celje ima udarec iz kota.
23'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Dobil ga je Jernej Smukavec.
25'
  Streljal je Iztok Močivnik, a mimo vrat.
25'
  Bezjak je poslal podajo v kazenski prostor, tam pa je Močivnik zgrešil z glavo.
27'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Iztok Močivnik.
27'
  Uroš Korun je dobil rumeni karton.
28'
  Popovič je poslal predložek, a se je žoga od živega zidu odbila v kot.
28'
29'
  Streljal je Dario Šmitran, a mimo vrat.
29'
  Po podaji iz kota je Šmitran za las zgrešil vrata Vidmarja.
29'
31'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Lamin Diallo. Dobil ga je Roman Bezjak.
31'
  Lamin Diallo je dobil rumeni karton.
32'
  Prosti udarec za domače z roba kazenskega prostora. Popovič je znova zadel živi zid Domžal.
32'
33'
  Bezjak je lepo našel Močivnika, pred njim pa je odlično posredoval branilec Domžal.
33'
33'
  Streljal je Bekim Kapič, a mimo vrat.
34'
  Celjani so v zadnjih minutah vse pogumnejši.
39'
  Streljal je Luka Vrhunc, a mimo vrat.
40'
41'
  Bezjak je poskušal iz težkega zornega kota, brez težav za Vidmarja.
42'
43'
  Streljal je Denis Popovič, a mimo vrat.
45'
  Še minuta dodatka v Celju.
45'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Zadnikar.
45'
  Roman Bezjak v prepovedanem položaju.
45+1'
45+1'
  Videli smo slab prvi del srečanja. Celjani so bili občutno boljši nasprotnik, a niso realizirali priložnosti.
45+1'
  Menjava: iz igre Luka Vrhunc, v igro Gregor Želko.
45'
45'
45'
47'
  Domžale ima udarec iz kota.
49'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Lamin Diallo. Dobil ga je Iztok Močivnik.
51'
  GOOOL! Zadel je Denis Popovič!
53'
  Izjemen strel Popoviča iz leve strani s kakšnih 20-ih metrov je žoga zletela na preko vratarja Vidmarja in se od druge vratnice odbila v mrežo. Mojstrovina Popoviča !!!
53'
  Menjava: iz igre Dario Šmitran, v igro Klemen Medved.
53'
  Streljal je Sebastjan Gobec, a mimo vrat.
54'
  Iz podobne situacije je sedaj poskušal Gobec, a je žoga zletela preko gola Domžal.
55'
  Streljal je Ivan Firer, a mimo vrat.
55'
  Bezjak je z glavo podaljšal do Firerja, ki je streljal visoko preko gola Vidmarja.
56'
  GOOOL! Zadel je Roman Bezjak!
57'
  Odlična akcija Bezjaka, ki je mirno počakal v kazenskem prostoru, nato pa s strelom na bližnji kot premagal Vidmarja.
57'
58'
  Celjani so se povsem razigrali.
59'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Želko. Dobil ga je Denis Popovič.
60'
61'
61'
  Streljal je Serge Akakpo, a mimo vrat.
62'
  Menjava: iz igre Jernej Smukavec, v igro Rudi Požeg Vancaš.
66'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Serge Akakpo. Dobil ga je Mitja Zatkovič.
66'
67'
  Menjava: iz igre Dejan Zadnikar, v igro Jernej Papež.
68'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Denis Popovič.
69'
  Mitja Zatkovič je dobil rumeni karton.
69'
  Gregor Želko je dobil rumeni karton.
70'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ivan Firer. Dobil ga je Mitja Zatkovič.
70'
73'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Lucas Mario Horvat. Dobil ga je Iztok Močivnik.
74'
  Menjava: iz igre Iztok Močivnik, v igro Tadej Kotnik.
75'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič. Dobil ga je Denis Popovič.
81'
  Domžale so v zadnjih trenutkih več pri žoga, toda do pravih priložnosti niso prišle.
81'
  Menjava: iz igre Ivan Firer, v igro Dejan Krljanovič.
82'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Rudi Požeg Vancaš.
84'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Radulovič. Dobil ga je Liridon Osmanaj.
86'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Lucas Mario Horvat. Dobil ga je Roman Bezjak.
86'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sebastjan Gobec.
88'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Rudi Požeg Vancaš. Dobil ga je Klemen Medved.
88'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Liridon Osmanaj. Dobil ga je Sebastjan Gobec.
90'
  Še 2. minuti sodniškega dodatka v Areni Petrol.
90+1'
  GOOOL! Zadel je Tadej Kotnik!
90+2'
  Popovič je preigraval v kazenskem prosotru, nato padel, do žoge je prišel Kotnik, ki je na svojem debiju z natančnim strelom premagal Vidmarja.
90+2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tadej Kotnik.
90+2'
90+2'
  Celjani so se dolgo mučili, da so prišli do zadetka preko mojstrovine Popoviča. Nato so se domači razigrali in povsem zasluženo po 6-ih tekmah prišli do tako željene zmage. Krepko oslabljene Domžale, danes niti za trenutek niso pokazale, da bi lahko slavile v Celju. To je njihov še 3-ji zaporedni poraz.