12. krog |  Domžale, Športni park Domžale |  28.09.2011 ob 18.00

2 : 0

Triglav

Sodniki: Drečnik Davor (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Jovanović Stevo (2. pomoč) , Janžekovič Borut (4. sodnik)
5 Rumeni kartoni 3

0'
  Lepo pozdravljeni iz Domžal.
0'
  Danes v 12.krogu se bosta pomerili ekipi Domžal in Triglava, ki jima v zadnjem obdobju ne gre najbolje.
0'
  Danes Domžale lovijo svojo prvo zmago po treh zaporednih porazih, na vseh treh tekmah so prejeli devet zadetkov, zadeli pa so le trikrat, tako da imajo gol razliko -6.
0'
  V soboto so Domžalčani izgubili proti Celjanom s 3:0.
0'
  Na drugi strani ima Triglav ogromne težave z doseganjem zadetkov na enajstih tekmah so zadeli le petkrat. Zadeli niso že na štirih tekmah zapored (na zadnje proti Celju ko so z zadetkoma Severja in Krciča premagali Celje z 1:2).
0'
  V nedeljo je Triglav doma prišel do remija proti Rudarju in tako prekinil črno serijo tekem brez osvojene točke doma (ki so jo na zadnje osvojili doma, ko so premagali Nafto).
0'
  Tekmeca sta drug proti drugemu odigrala enajst tekem, sedemkrat so bili uspešni Domžalčani, dvakrat Triglavani, dvakrat pa sta se tekmi razšli brez zmagovalca.
0'
  Na zadnje sta se ekipi pomerili v tretjem krogu, ko so Triglavani doma, občutili moč Domžalčanov, ki so slavili kar s 0:4. Za Domžalčane so zadeli: Vuk, Zec, Pekič in Knezovič.
0'
  Trenutno Domžale zasedajo peto mesto, vendar iz kroga v krog na lestvici padajo: v osmem krogu so bili še na drugem mestu do enajstega kroga pa so padli na peto mesto in za vodilnima kluboma zaostajajo za šest točk.
0'
  Gostje iz Kranja, pa trenutno zasedajo deveto mesto z enajstimi točkami in bi se z današnjo morebitno zmago odlepili od zadnjega Kopra, ki bi potem zaostajal že za pet točk (Koper s tekmo več zaostaja za Triglavom za dve točki).
0'
  Pred reprezentančnim premorom, ki bo odlično koristil Domžalčanom, da pozdravijo čim več poškodb in začnejo igrati tako kot znajo, vendar bodo v soboto in nedeljo odigrane tekme 13.kroga in sicer v Kopru bomo spremljali dvoboj dveh ranjenih levov Kopra in Domžal, Triglav pa odhaja v goste k aktualnim državnim prvakom Mariborčanom.
0'
  V obeh taborih imajo svojevrstne težave vendar pri Domžalčanih so te težave res hude manjka kar 15 nogometašev, zaradi poškodb niso na voljo Darko Topić, Rok Hanžič, Darko Zec, Alen Kavčič, Tadej Apatič, Nik Cimprič, Blaž Brezovački, Marko Drevenšek, Dejan Gerić, Amer Krcić, Slobodan Vuk, Mate Selak, Jernej Smukavec in Ivan Knezović, ki je bil do poškodbe eden izmed boljših mož Domžal, dosegel je tudi štiri zadetke.
0'
  Pri Domžalčanih manjkata še dva nogometaša zaradi kartonov to sta: Luka Elsner in Mitja Zatkovič. Za današnjo tekmo pa sta bila vprašljiva tudi Damir Pekič in Miroslav Grbić, ki imata težave z gležnjem vendar bosta vseeno stisnila zobe in začela v prvi enajsterici, kljub vsem tem poškodbam in ostalim težavam pri Domžalah bodo danes poizkušali izvleči največ kar se da.
0'
  Na drugi strani gosti iz Kranja nimajo tovrstnih težav z poškodbami za današnjo tekmo je vprašljiv je le Anže Jelar, ki ima težave z gležnjem. Po kazenskem premoru se vrača tudi Bernard Stjepanovič, ki je odslužil kazen rumenih kartonov.
0'
  Vendar se pa pri Triglavu ubadajo z doseganjem zadetkov, vendar trener Triglava Siniša Brkič pravi, ˝da je le treba gojiti svojo igro in zadetki bodo prišli sami od sebe˝.
0'
  Upajmo da bosta danes ekipi prikazali lepo predstavo in da se bo končno odprlo tudi Triglavu pri doseganju zadetkov in da bomo spremljali lepo tekmo.
0'
  Obe ekipi že prihajata na travnato površino.
0'
  Žreb glavnega sodnika Davorja Drečnika je določil, da bo prva s sredine igrišča krenila domača ekipa Domžal.
0'
0'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Burgar. Dobil ga je Uroš Korun.
0'
  V prvem moštvu bodo nastopili kar trije mladinci in sicer Gregor Želko, Tadej Rems in Jure Balkovec.
1'
  Prvi napad za Triglav vendar je Jelar izsilil le out.
1'
  Dejan Burgar v prepovedanem položaju.
2'
  Domžalčani so lepo zaustavili igro v obrambi.
4'
  Odlično preigravanje Jelarja in lepa podaja vendar ponovno out za Triglav.
5'
  Odlično je tekmo začel Jelar, vsi napadi Triglava potekajo po desni strani.
5'
  Streljal je Dragan Ovčina, a mimo vrat.
5'
  Napaka Vidmarja, Ovčina je poizkušal z lobom vendar mi ni uspelo, zgrešil je kar močno.
7'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Uroš Korun.
9'
  Korun je lepo najprej prestregel žogo nato pa lepo podal do Pekiča v prazen prostor, ta pa je nato slabo podal v kazenski prostor.
10'
  Ponovno Domžalčani mirijo Triglavane.
12'
  Pekič je skušal zaposliti Osmanaja vendar je podajo prestregel Gracar.
13'
  V kazenskem prostoru Triglava je padel Osmanaj vendar sodnikova piščalka je ostala nema.
14'
  Še ena podaja proti Pekiču, vendar je bil ponovno na mestu Gracar.
14'
  Domžalčani sedaj prevzemajo pobudo.
15'
  Streljal je Liridon Osmanaj, a mimo vrat.
16'
  Lepa podaja Teinoviča proti Osmanaju, ki pa je streljal mimo gola.
16'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je David Bunderla.
17'
  Lepa priložnost za predložek Triglava.
17'
  Izbijajo Domžalčani.
17'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar.
18'
  Še enkrat so izbili Domžalčani, do žoge je prišel Jelar vendar igral z roko.
19'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Bernard Stjepanovič. Dobil ga je Jure Balkovec.
19'
  Bernard Stjepanovič je dobil rumeni karton.
20'
  Sodnik se je odločil da Stjepanoviču zaradi starta na Balkovca.
20'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Pekič. Dobil ga je Miha Gracar.
21'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Grbič. Dobil ga je Dragan Ovčina.
21'
  Še ena slaba podaja iz prostega strela Triglava.
23'
  Uroš Smolej v prepovedanem položaju.
25'
  Horvat je preigraval ob goal out črti poslal predložek proti Osmanaju vendar ponovno na svojem mestu Gracar.
25'
25'
  Obupen poizkus Ovčine iz kakih 30-metrov.
26'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Dobil ga je Lucas Mario Horvat.
26'
  Dragan Ovčina je dobil rumeni karton.
26'
  Ponovno ista situacija kot pri prvem rumenem kartonu Stjepanoviča, sodniška odločitev.
27'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič. Dobil ga je Alen Krcič.
27'
  Dalibor Teinovič je dobil rumeni karton.
28'
  Sodnik se je odločil za zelo strog kriterij na današnji tekmi.
29'
  Želko se je lepo odprl za podajo vendar si je nato poslal prehiter predložek.
29'
  Stjepanovič je moral zapustiti igrišče, vendar je z njim vse v najlepšem redu.
31'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič. Dobil ga je Anže Jelar.
31'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Liridon Osmanaj. Dobil ga je Dragan Ovčina.
31'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Želko. Dobil ga je Alen Krcič.
33'
  Podajo Jelarja proti Burgarju je prestregel Vidmar.
34'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Pekič. Dobil ga je Robert Najdenov.
34'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Burgar. Dobil ga je Gregor Želko.
35'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec.
35'
  Jure Balkovec je dobil rumeni karton.
35'
  Zaradi simuliranja v kazenskem prostoru je Balkovec zasluženo prejel rumeni karton.
37'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Pekič. Dobil ga je Uroš Smolej.
38'
  Horvat je podal v kazenski prostor proti Osmanaju, vendar je žogo prestregel Gracar.
39'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Anže Jelar.
40'
  Ovčina je lepo obrnil dva nogometaša Domžal podal proti Jelerju, ki je imel prazna vrata vendar je podajo dobil za hrbet tako da ni mogel močno udariti proti vratom Domžal.
40'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Dobil ga je Jure Balkovec.
41'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Lucas Mario Horvat.
42'
  Prosti strel za Domžale je izvedel Lucas, streljal je naravnost po sredini gola.
43'
  GOOOL! Zadel je Liridon Osmanaj!
43'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Uroš Smolej.
43'
  Triglav ima udarec iz kota.
44'
  Pri zadetku za 1:0, je Horvat s prostega strela streljal nogo pa je le podstavil Osmanaj in Domžale vodijo.
44'
  Smolej je s kakih 25-metrov streljal, na vrata Domžal, Vidmar je z težavo žogo preusmeril v kot.
45'
  Ena minuta sodniškega dodatka.
45+1'
45+1'
  Domžale so bile bolj spretne, Triglavani pa niso bili dovolj zbrani ob prostem strelu in zadetku za 1:0.
45+1'
  Triglavani so skozi prvi polčas igrali dobro, vendar so prišli le do ene resnejše priložnosti.
45+1'
  Tekma se proti koncu drugega polčasa razživela, videli smo kar nekaj lepih priložnosti.
45+1'
  Ekipi se po premoru vračata na igrišče.
45+1'
  V drugem polčasu bodo krenili s sredine igrišča krenili Triglavani.
45'
46'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Dobil ga je Dalibor Teinovič.
48'
  Slabo izveden prosti strel Horvata.
49'
  Hiter protinapad Triglava, Bunderla je imel na levi strani Burgarja, vendar mu je slabo podal. Tam sta potem trčila Vidmar in Balkovec.
49'
  Domžalčani so dobro kombinirali po desni strani. Osmanaj je z roba kazenskega prostora podal v sredino proti Pekiču. Žogo je z glavo v kot odbil Brajič.
50'
  Domžale ima udarec iz kota.
50'
  GOOOL! Zadel je Lamin Diallo!
51'
  Horvat je iz kota lepo podal v kazenski prostor, kjer je bil najvišji Diallo in brez težav zatresel mrežo Triglava.
52'
  Menjava: iz igre Gregor Želko, v igro Gaber Dobrovoljc.
52'
  Nogometaši Domžal so odlično odprli drugi polčas.
54'
  Menjava: iz igre David Bunderla, v igro Anže Košnik.
56'
  Sedaj Triglavani poizkušajo z dolgimi podajami v kazenski prostor.
56'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Rems. Dobil ga je Anže Jelar.
57'
  Tadej Rems je dobil rumeni karton.
57'
  Rems je zaradi ugovarjanja prejel rumeni karton.
58'
  Menjava: iz igre Dragan Ovčina, v igro Tine Zornik.
59'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Bernard Stjepanovič. Dobil ga je Liridon Osmanaj.
59'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Bernard Stjepanovič je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
60'
  Stjepanovič je napravil nešporten prekršek nad Osmanajem in zasluženo prejel drugi rumeni karton.
60'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damir Pekič.
61'
  Stoodstotna priložnost za Pekič, ki pa je nastreljal Gracarja.
61'
  Damir Pekič je dobil rumeni karton.
62'
  Zaradi simuliranja je Pekič prejel rumeni karton.
62'
  Streljal je Lucas Mario Horvat, a mimo vrat.
63'
  Slab strel Horvata.
63'
  Triglav je po prejetem rdečem kartonu padel v igri in s težavo prihaja na polovico Domžal.
64'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Lucas Mario Horvat. Dobil ga je Robert Najdenov.
65'
  Teinovič je lepo podal do Pekiča, ta je v kazenskem prostoru našel Balkovca, ki pa je takoj izgubil žogo.
66'
  Streljal je Dejan Burgar, a mimo vrat.
67'
  Burgar se je sam znašel pred Vidmarjem, zadel pa je le zunanji del mreže.
67'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jure Balkovec.
68'
  Balkovec je preigral tri igralce Triglava, prišel do strela vendar je nastreljal le Gracarja ki je žogo ulovil.
70'
  Domžalčani držijo žogo na sredini igrišča.
70'
  Streljal je Jure Balkovec, a mimo vrat.
73'
  Liridon Osmanaj v prepovedanem položaju.
73'
  Sedaj se je igra obeh moštev umirila tako da spremljamo dvoboj na sredini igrišča.
74'
76'
  Kot da bi se Triglav udal v usodo in zmago na tekmi prepustil Domžalčanom.
77'
  Damir Pekič v prepovedanem položaju.
78'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Lucas Mario Horvat. Dobil ga je Uroš Smolej.
78'
  Menjava: iz igre Liridon Osmanaj, v igro Dejan Zadnikar.
79'
  Osmanaj je danes odigral solidno in zasluženo dobiva aplavz gledavcev.
80'
81'
  Zadnikar je preigral Gracarja, podal do Pekiča, ki je streljal na golovi črti je rešil Čoralič.
82'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Dobil ga je Dejan Burgar.
83'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alen Krcič.
84'
  S prostega strela je poizkušal Krcič vendar je Vidmar ubranil.
86'
  Menjava: iz igre Dejan Burgar, v igro Gregor Romič.
86'
  Kapetanski trak pri Triglavu je sedaj prevzel Robert Najdenov.
87'
  Menjava: iz igre Damir Pekič, v igro Marko Kovjenič.
89'
  Pekič je na današnji tekmi zapravil dve lepi priložnosti.
90'
  Štiri minute sodniškega dodatka.
90+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tine Zornik.
90+1'
  Lahek plen za Vidmarja.
90+2'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Lamin Diallo. Dobil ga je Uroš Smolej.
90+2'
  Lamin Diallo je dobil rumeni karton.
90+3'
  Brez težav za Domžalsko obrambo.
90+3'
90+3'
  Zaslužena zmaga Domžal doma pred svojimi gledalci, kjub temu da je manjkalo veliko igralcev.