12. krog |  Velenje, Mestni stadion ob jezeru |  12.11.2011 ob 16.00  | Prenos: TV Slovenija 2

Rudar

0 : 3

Sodniki: Vehar Jože (glavni sodnik), Šinkovec Anton (1. pomoč), Podobnik Mitja (2. pomoč) , Bukovec Miran (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 1

0'
  Lep pozdrav iz Velenja.
0'
  Štadion ob jezeru bo prizorišče obračuna med domačim Rudarjem in vodilnim Mariborom. Gre za zaostalo tekmo 12. kroga.
0'
  Aktualni prvak ima trenutno 10 točk prednosti pred Rudarjem, ki zaseda 4. mesto na lestvici.
0'
  Na prvem medsebojnem obračunu v letošnji sezoni se je tekma v Ljudskem vrtu končala z zmago Maribora z 2:1.
0'
  V domačem taboru tokrat zaradi kazni ne bosta zaigrala Novaković in Bratanović. Poškodovana sta Dedič ter Jelečević.
0'
  Darko Milanič tokrat ne more računati na kaznovana Željka Filipoviča in Dejana Mezgo. Poškodovani so Viler, Radan in Trajkovski.
0'
  Počasi se bo začelo zares.
0'
  Seveda si želimo čim boljše nogometne predstave.
0'
  Na nogometno površino že prihajata obe ekipi.
0'
3'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Cvijanovič. Dobil ga je Denis Klinar.
4'
  Leon Črnčič v prepovedanem položaju.
4'
  Denis Klinar v prepovedanem položaju.
6'
  Zaenkrat spremljamo zelo previdno igro.
7'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
7'
  Rudar ima udarec iz kota.
7'
  Matej Podlogar v prepovedanem položaju.
9'
  Streljal je Agim Ibraimi, a mimo vrat.
10'
  Doživeli smo prvi strel na tekmi. Sprožil je Ibraimi, a je žoga zletela mimo gola.
15'
  Na začetku prvega dela gledamo zelo enakovredno igro.
15'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Marcos Morales Tavares. Dobil ga je Amel Mujakovič.
16'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Dobil ga je Aleš Mejač.
18'
20'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksander Rajčevič. Dobil ga je Matej Podlogar.
21'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leon Črnčič.
21'
  Po predložku Trifkovića je Črnčič z glavo slabo zadel žogo.
23'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Jeseničnik. Dobil ga je Agim Ibraimi.
23'
  Aleš Jeseničnik je dobil rumeni karton.
24'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Amel Mujakovič.
25'
  Po podaji Rotmana iz desne je do strela prišel Mujaković, toda Handanovič je bil na pravem mestu.
26'
  Marcos Morales Tavares v prepovedanem položaju.
27'
27'
27'
  Rudar je v zadnjem obdobju prvzel pobudo na igrišču.
30'
  Streljal je Marcos Morales Tavares, a mimo vrat.
31'
  Po natančni podaji Cvijanoviča je do strela prišel Tavares, a gostje so iztržili le kot.
31'
  Maribor ima udarec iz kota.
31'
  Streljal je Denis Klinar, a mimo vrat.
32'
  Na drugi strani se je nenadoma Klinar odločil za strel z razdalje, žoga je celo oplazila okvir gola.
33'
  Amel Mujakovič v prepovedanem položaju.
33'
34'
  GOOOL! Zadel je Dalibor Volaš!
35'
  Po napaki Stojniča so gostje prišli do žoge. Nato pa natančna podaja Tavaresa do Volaša, ki je odlično odreagiral in nato poslal žogo v prazno mrežo.
36'
  Streljal je Matej Podlogar, a mimo vrat.
37'
  Dalibor Volaš v prepovedanem položaju.
37'
39'
  Po nekoliko nespretnem posredovanju Handanovića je do strela prišel Mujaković, a žoga je zadela Rajčevića in domači so dobili le udarec iz kota.
39'
42'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rajko Rotman.
42'
43'
  Streljal je Dalibor Volaš, a mimo vrat.
44'
  Rudar je znova izgubil žogo na sredini, sledil je hiter protinapad gostov. Lesjak je podal na desno do Ibraimija, ta pa je našel povsem samega Volaša, ki je iz dane situacije slabo zaključil.
45'
  Še minuta sodniškega dodatka.
45+1'
45'
46'
  Streljal je Amel Mujakovič, a mimo vrat.
46'
  Takoj lepa priložnost za domače. podlogar je žogo lepo prepustil Mujakoviću, ki je za las zgrešil cilj.
47'
  Streljal je Zoran Lesjak, a mimo vrat.
47'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Zoran Lesjak. Dobil ga je Luka Žinko.
50'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksander Rajčevič. Dobil ga je Amel Mujakovič.
51'
51'
  Streljal je Damjan Trifkovič, a mimo vrat.
52'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Mejač. Dobil ga je Denis Klinar.
52'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rotman. Dobil ga je Dalibor Volaš.
53'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dalibor Volaš.
53'
  Še eno izjemno priložnost je zapravil Volaš. Znašel se je sam pred vrati Saviča, ki je bil uspešnejši v zadnjem duelu.
54'
54'
55'
57'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič. Dobil ga je Dalibor Volaš.
58'
  Maribor ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Črnčič. Dobil ga je Marcos Morales Tavares.
58'
  Leon Črnčič je dobil rumeni karton.
59'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Mejač. Dobil ga je Rajko Rotman.
60'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Soares Bordignon Arghus. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
61'
  Prosti strel za Rudar iz kakšnih 25-ih metrov.
61'
61'
64'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Soares Bordignon Arghus. Dobil ga je Amel Mujakovič.
64'
  Soares Bordignon Arghus je dobil rumeni karton.
66'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Volaš. Dobil ga je Petar Stojnič.
67'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Cvijanovič. Dobil ga je Petar Stojnič.
68'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Leon Črnčič je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
69'
  Po lepi akciji je Črnčič padel v kazenskem prostoru. Sodnik pa mu je pokazal rumeni karton zaradi simuliranja.
70'
73'
73'
  Po natančni podaji Tavaresa iz leve v sredino je Volaš z glavo premagal Saviča.
74'
77'
  Menjava: iz igre Matej Podlogar, v igro Dejan Purišič.
78'
  Streljal je Goran Cvijanovič, a mimo vrat.
78'
  Menjava: iz igre Marcos Morales Tavares, v igro Etien Velikonja.
79'
80'
  Streljal je Luka Žinko, a mimo vrat.
81'
  Dober strel Žinka od daleč, žoga je zletela mimo leve vratnice Handanovića.
83'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Cvijanovič.
84'
  Dejan Purišič v prepovedanem položaju.
86'
  Menjava: iz igre Amel Mujakovič, v igro Nikola Tolimir.
88'
  Menjava: iz igre Agim Ibraimi, v igro Matic Črnic.
90'
  Še 3. minute sodniškega dodatka.
90+2'
  GOOOL! Zadel je Etien Velikonja!
90+2'
  Po lepi kombinaciji Volaša in Velikonje je slednji premagal Savića.
90+2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Etien Velikonja.
90+3'
  Menjava: iz igre Dalibor Volaš, v igro Robert Berič.
90+4'
90+4'
  Po odigrani zaostali tekmi 12. kroga je Maribor z novo zmago povišal prednost pred Olimpijo na 7 točk. Rudar je doživel 5 poraz v letošnji sezoni in ostaja na 4. mestu.