13. krog |  Koper, ćrc Bonifika |  01.10.2011 ob 20.00  | Prenos: TV Slovenija 2

Luka Koper

2 : 1

Sodniki: Tratnjek Andrej (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Žekš Zoran (2. pomoč) , Mertik Bojan (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 0

0'
  Pozdravljeni iz Kopra!
0'
  Pred nami je tekma 13. kroga v kateri Koprčani lovijo prvo domačo prvenstveno zmago.
0'
  Ekipi bosta odigrali 41. medsebojno prvenstveno tekmo. Domžale so v Kopru nazadnje zmagale maja lani, ko je bilo 1:3
0'
  Tokrat v domžalski ekipi manjka 14 igralcev. Zdravstvene težave so torej še vedno ključnega pomena pri sestavljanju začetne enajsterice.
0'
  V letošnji sezoni torej ena sama zmaga Kopra na Bonifiki; v pokalnem tekmovanju so rumeno-modri z 2:0 odpravili Olimpijo.
0'
  Mitja Zatkovič bo odigral stoto tekmo v dresu Domžal, Damir Pekič naskakuje stoti prvoligaški zadetek.
0'
  Domžale tudi tokrat prihajajo na igrišče v novi, rožnato - črni športni opremi.
0'
  Osterc in Teinovič sta izbrala strani igrišča. S sredine bodo prvi krenili gostje.
0'
5'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
6'
  Prvi obetaven napad svo izvedli Domžalčani a brez zaključnega strela, na drugi strani poskus Kopra iz kota, toda tudi tokrat brez udarca na vrata.
6'
8'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Siniša Linič.
8'
  GOOOL! Zadel je Milan Osterc!
9'
  Po dolgi podaji v napad, je Osterc preskočil Elsnerja in z lobom žogo poslal preko Vidmarja v mrežo.
9'
  Domžale ima udarec iz kota.
12'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Srebrenko Posavec.
13'
14'
  Streljal je Aljaž Struna, a mimo vrat.
15'
  Tudi po vodilnem domačem golu pobuda rumeno-modrih.
16'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Grbič. Dobil ga je Adnan Aganovič.
17'
  Streljal je Adnan Aganovič, a mimo vrat.
17'
  Po napaki Dialla, je na robu kazenskega prostora do strela prišel Aganovič, a je meril visoko preko vrat.
18'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Lucas Mario Horvat.
19'
  Horvat je sprožil z okrog 18 metrov, Hasič je žogo izbil v kot.
19'
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Milan Osterc.
20'
  Še en oster strel Osterca z leve in dobra obramba Vidmarja, ki je žogo odbil v kot.
20'
23'
  Aganovič in Osterc sta zapravila izjemno priložnost za zadetek. Po domiselni podaji je namesto strela Osterc podal v prazen prostor, kjer ni bilo nikogar.
23'
24'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Dobil ga je Ermin Hasič.
25'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Damir Pekič.
26'
  Streljal je Damir Pekič, a mimo vrat.
27'
  Po podaji Balkovca je z glavo streljal Pekič, a je bil nenatančen. Lepa gostujoča priložnost.
27'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Lucas Mario Horvat.
29'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Davor Bubanja.
29'
  Streljal je Siniša Linič, a mimo vrat.
29'
30'
  Nova izjemna domača priložnost: odprt strel Bubanje je Vidmar odbil, Linič je nato ob noverm poskusu priigral kot.
31'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Siniša Linič. Dobil ga je Liridon Osmanaj.
32'
  GOOOL! Zadel je Adnan Aganovič!
34'
  Akcija za učbenike: Guberac z leve na desno stran kazenskega prostora, Bubanja z desne strani na sredino, kjer je Osterc prepustil žogo Aganoviču, ki je zadel levi spodnji kot domžalskih vrat.
34'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Srebrenko Posavec. Dobil ga je Mitja Zatkovič.
36'
  Še ena koprska akcija za zadetek, toda Vidmar je ukanil Ostreca.
41'
42'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Srebrenko Posavec.
42'
44'
  Popolna premoč Kopra, ki je na pragu prve letošnje domače zmage. Toda pred nami je še drugi polčas!
45'
  1 min. sodniškega dodatka.
45+1'
45+1'
  Zaslužena domača zmaga v prvem polčasu. V vseh pogledih.
45+1'
  V domžalskem taboru pripravljajo menjavo.
45+1'
  Menjava: iz igre Lamin Diallo, v igro Marko Kovjenič.
45'
45'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Balkovec. Dobil ga je Milan Osterc.
49'
  Domžalčani postajajo nekoliko bolj konkretni.
50'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Grbič. Dobil ga je Milan Osterc.
51'
52'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Kovjenič. Dobil ga je Davor Bagarič.
52'
  Streljal je Milan Osterc, a mimo vrat.
53'
54'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Liridon Osmanaj. Dobil ga je Adnan Aganovič.
55'
58'
59'
  Domžalčani pripravljajo še dve menjavi.
60'
  Menjava: iz igre Damir Pekič, v igro Luka Vrhunc.
61'
  Menjava: iz igre Liridon Osmanaj, v igro Dejan Zadnikar.
62'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Luka Vrhunc.
62'
  Bojan Đukič je dobil rumeni karton.
63'
  Streljal je Dalibor Teinovič, a mimo vrat.
63'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Kovjenič. Dobil ga je Srebrenko Posavec.
64'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Bagarič. Dobil ga je Lucas Mario Horvat.
64'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc. Dobil ga je Davor Bagarič.
65'
  Igra je v zadnjih minutah nekoliko izgubila na dinamiki. So pa gostje enakovrednejši, kot v prvem polčasu.
65'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Elsner. Dobil ga je Srebrenko Posavec.
67'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Luka Vrhunc.
67'
  Gostje imajo obetaven prosti strel.
67'
  GOOOL! Zadel je Mitja Zatkovič!
67'
  Izjemen strel Zatkoviča in zadetek za 2:1 !!!
69'
  Z okrog 30 metrov je Zatkovič močno streljal in žogo poslal v levi spodnji kot domačih vrat. Neubranljivo.
71'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Enes Handanagič. Dobil ga je Mitja Zatkovič.
72'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Zadnikar.
72'
  Izjemen udarec Zadnikarja in dobra obramba Hasiča. Domžale pritiskajo.
73'
  Menjava: iz igre Ivica Guberac, v igro Urban Žibert.
75'
  Menjava: iz igre Davor Bubanja, v igro Matej Pučko.
80'
  Streljal je Matej Pučko, a mimo vrat.
81'
  Huda napaka Balkovca, kateremu je žogo vzel Pučko, a je streljal preslabo in priboril zgolj kot.
81'
82'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Adnan Aganovič.
83'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Pučko.
84'
  Osterc je podal Pučku, ta je imel odprt strel, a ga je Vidmar ukanil.
85'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Lucas Mario Horvat. Dobil ga je Aljaž Struna.
85'
  Streljal je Srebrenko Posavec, a mimo vrat.
86'
  Po podaji Strune je bil Posavec povsem sam na robu kazenskega prostora, a je streljal pol metra preko domžalskih vrat.
87'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Osterc. Dobil ga je Marko Kovjenič.
87'
88'
89'
  Streljal je Luka Vrhunc, a mimo vrat.
90'
  Tri minute sodniškega dodatka.
90'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Aljaž Struna.
90+3'
  Menjava: iz igre Adnan Aganovič, v igro Marko Vukelič.
90+4'
90+4'
  Prva letošnja domača prvenstvena zmaga Kopra.
90+4'
  Zaslužena zmaga, čeprav so bili gostje v drugem polčasu boljši nasprotnik, a jim več od znižanja izida ni uspelo doseči.