15. krog |  Celje, Arena Petrol |  22.10.2011 ob 17.00

2 : 3

Rudar

Sodniki: Čeferin Darko (glavni sodnik), Ajdovec Rafael (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) , Dobrun Žiga (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 3

0'
  Lep pozdrav iz Celja.
0'
  Arena Petrol bo prizorišče tekme 15. kroga med CM Celjem in Rudarjem. Velenjčani niso slišali za poraz na zadnjih 8-ih tekmah in imajo na 4. mestu le dve točki prednosti pred Celjani, ki so v zadnjem obdobju tudi dvignili nivo igre.
0'
  Na prvem medsebojnem obračunu v Velenju se je sosedski derbi končal z remije, gledalci pa so videli kar 6 zadetkov.
0'
  V domačem taboru je poškodovan Kapič, kaznovana pa sta Saša Bakarič ter Roman Bezjak. Pri Rudarju manjkata poškodovana Jelečević in Stojnić, zaradi kazni pa počiva Amel Mujaković.
0'
  Čaka nas zelo zanimiv lokalni obračun.
0'
2'
  Elvis Bratanovič v prepovedanem položaju.
3'
  CM Celje ima udarec iz kota.
4'
  Streljal je Alen Romih, a mimo vrat.
4'
  Po predložku Pavloviča iz kota je Romih z glavo zgrešil vrata Rudarja.
6'
  Iztok Močivnik v prepovedanem položaju.
7'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko. Dobil ga je Miroslav Radulovič.
7'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Radulovič. Dobil ga je Luka Majcen.
9'
  Rudar ima udarec iz kota.
9'
9'
10'
10'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damjan Trifkovič.
11'
  Streljal je Rajko Rotman, a mimo vrat.
12'
  Po podaji Bratanovića je Rotman streljal z razdalje, žoga je zletela preko gola Celjanov.
14'
14'
  Streljal je Sebastjan Berko, a mimo vrat.
15'
  Rudar je v zadnjih minutah precej boljši nasprotnik.
16'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Serge Akakpo. Dobil ga je Elvis Bratanovič.
18'
  Izjemno natančna podaja Pavloviča do Močivnika, potem pa je Berko preprečil najhuje.
18'
  Streljal je Iztok Močivnik, a mimo vrat.
19'
  Po predložku Medveda je Močivnik z glavo za las zgrešil vrata Rudarja.
19'
19'
20'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Nikola Tolimir.
20'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rajko Rotman.
21'
  Dober strel Rotmana iz prostega udarca, a je bil Mujčinovič pripravljen.
23'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Rajko Rotman.
23'
  GOOOL! Zadel je Denis Popovič!
25'
  Akcijo Celjanov je začel Pavlovič, nato pa je Popović mojstrsko opravil vse sam in nato še matiral vratarja Savića.
25'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Popovič.
25'
27'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nikola Tolimir. Dobil ga je Klemen Medved.
27'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Zoran Pavlovič.
31'
  Streljal je Denis Popovič, a mimo vrat.
33'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Majcen. Dobil ga je Miroslav Radulovič.
36'
  Velenjčani sedaj pritiskajo, toda domači puščajo zelo malo prostora.
38'
  GOOOL! Zadel je Iztok Močivnik!
39'
  Do žoge je na robu kazenskega prostora prišel Gobec, ki je poskušal s strelom, a je žoga prišla do Močivnika, ki se je znašel sam pred vratarjem Savičem ter povišal na 2:0.
39'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Iztok Močivnik.
39'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Žinko.
40'
  Streljal je Elvis Bratanovič, a mimo vrat.
41'
  Jeseničnik je iz leve poslal predložek v sredino, kjer je Bratanović z glavo iz ugodnega položaja žogo poslal preko domačega gola.
42'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Dobil ga je Marko Krajcer.
43'
45'
  Še minuta dodatne igre v prvem delu.
45+1'
45+1'
  Videli smo dober 1. polčas, Rudar je bolje deloval na igrišču, Celjani pa so izkoristili priložnosti.
45'
46'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Nenad Novakovič. Dobil ga je Denis Popovič.
46'
  Nenad Novakovič je dobil rumeni karton.
49'
50'
  GOOOL! Zadel je Sebastjan Berko!
51'
  Po predložku Trifkovića iz kota je na koncu žogo tudi malce po sreči prišla do Berka, ki je iz neposredne bližine nastreljal Radulovića, od njega pa se je žoga odbila v celjsko mrežo.
51'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sebastjan Berko.
52'
53'
  Velenjčani so pričakovano boljši nasprotnik v nadaljevanju.
55'
  Damjan Trifkovič v prepovedanem položaju.
55'
  Menjava: iz igre Sebastjan Gobec, v igro Stefan Ristovski.
56'
  Gobec je igro zapustil zaradi lažje poškodbe.
57'
  GOOOL! Zadel je Damjan Trifkovič!
57'
58'
  Izjmeno natančna podaja Jeseničnika z leve do Trifkoviča, ki je s strelom na prvo premagal Mujčinoviča.
59'
  Knapom je torej uspel povratek po 12. minutah igre v drugem delu.
62'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko. Dobil ga je Alen Romih.
63'
  Luka Žinko je dobil rumeni karton.
63'
65'
  Šolska akcija Velenjčanov, ki jo je z dolgo podajo do Tolimirja začel Jeseničnik. Tolimir je nato lepo našel Trifkoviča, ki je z lobom popeljal Knape do vodstva.
65'
65'
  Popolna prevlada Rudarja bv drugem deliu, ki je po zaostanku z 0:2 prišel do vodstva.
66'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Luka Majcen.
67'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Aleš Jeseničnik.
68'
  Menjava: iz igre Luka Majcen, v igro Leon Črnčič.
72'
  Menjava: iz igre Stefan Ristovski, v igro Damir Marijan.
72'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
74'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Damir Marijan. Dobil ga je Leon Črnčič.
74'
  Damir Marijan je dobil rumeni karton.
74'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Elvis Bratanovič. Dobil ga je Damir Marijan.
77'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Elvis Bratanovič. Dobil ga je Klemen Medved.
77'
  Elvis Bratanovič je dobil rumeni karton.
77'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Ivan Firer.
78'
  Po podaji Pavloviča je Firer straljal, a je Savić žogo izbil v kot.
78'
78'
  Menjava: iz igre Iztok Močivnik, v igro Tadej Kotnik.
79'
79'
  Menjava: iz igre Elvis Bratanovič, v igro Denis Klinar.
80'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Rusmin Dedič. Dobil ga je Damir Marijan.
83'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nenad Novakovič.
83'
  CM Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Aleš Jeseničnik. Dobil ga je Alen Romih.
84'
  Streljal je Damir Marijan, a mimo vrat.
84'
  Po predložku Pavloviča je Marijan z glavo za las zgrešil.
88'
89'
  Miroslav Radulovič je dobil rumeni karton.
90'
  Še 3. minute dodatne igre v Areni Petrol.
90'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Klemen Medved.
90+1'
  Celjani so imeli res lepo priložnost za izenačenje. Najprej poskušal Medved, nato pa še Kotnik.
90+2'
  Streljal je Tadej Kotnik, a mimo vrat.
90+2'
  Menjava: iz igre Rajko Rotman, v igro Branimir Djokič.
90+3'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alen Romih.
90+5'
90+5'
  Rudar nadaljuje z odličnim nizom rezultatov. Knapi so brez poraza na zadnjih 9-ih prvenstvenih obračunih. Celjani pa so po vodstvu z 2:0 v prvem delu doživeli 7. poraz v letošnjem prvenstvu.