16. krog |  Domžale, ćportni park Domžale |  29.10.2011 ob 15.00

2 : 1

Mura

Sodniki: Vinčič Slavko (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Klančnik Tomaž (2. pomoč) , Janžekovič Borut (4. sodnik)
0 Rdeči kartoni 1

0'
  Pozdravljeni iz Domžal!
0'
  V Domžalah se bo kmalu Prve lige si. Uvodno tekmo bosta odigrali ekipi Domžal in Mure 05.
0'
  Ekipi sta trenutno sosedi na lestvi, saj so Domžalčani peti, Prekmurci pa šesti.
0'
  Domžale so na dosedanjih 15-ih tekmah osvojile 21 točk; zmagale 6-krat, 3-krat so remizirale, 6-krat pa so morale priznati premoč nasprotniku. Njihova gol razlika je 21 : 21.
0'
  Na drugi strani ima Mura točko manj. Bilanca črno-belih je 5 zmag, 5 remijev in 5 porazov. Razlika v danih in prejetih golih je 14:20.
0'
  Ekipi sta se v letošnji sezoni v sedmem krogu srečali na murskosoboški Fazaneriji, kjer se je tekma končala brez zmagovalca. Po prvem polčasu je vodila Mura, ki jo je v 27. minuti v vodstvo povedej Nusmir Fajič, ki ga danes ni v ekipi. Domžalčani so v drugem polčasu izenačili v 52. minuti, ko je zadel kapetan Teinovič.
0'
  Ekipi sta zadnjo tekmo končali z različnima uspehoma. Domžalčani so v gosteh premagali Goričane z rezultatom 0:3, medtem ko so Muraši doma izgubili proti Mariboru s 1:4.
0'
  Danes in jutri bodo nogometaši na vseh prvoligaških igriščih pokazali rdeči karton nasilju. Akcija Spinsa in Združenja klubov 1. SNL poteka v okviru evropske akcije boja proti rasizmu.
0'
0'
  Prvi so s sredine igrišča začeli gostje.
1'
  Zaenkrat gledamo uvodno otipavanje obeh ekip.
2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Lucas Mario Horvat.
2'
  Domžale ima udarec iz kota.
3'
  Še en napad Domžal...
3'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damir Pekič.
4'
  Streljal je Mitja Lotrič, a mimo vrat.
4'
  Prosti strel za Muro, Brezovački nevarno nastavi nogo in skoraj premaga lastnega vratarja.
4'
  Mura ima udarec iz kota.
4'
  Damir Pekič v prepovedanem položaju.
5'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rep. Dobil ga je Blaž Brezovački.
6'
  Apatič izbija žogo pred Eterovičem.
6'
6'
  Podaja Eteroviča...
6'
  ...izbija Brezovački.
7'
7'
  Še ena podaja Eteroviča, tokrat izbija Zatkovič.
7'
7'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Kramar. Dobil ga je Uroš Korun.
8'
  Po nekaj trenutkih uvodnega otipavanja, izjemno živahno nadaljevanje.
8'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Miroslav Grbič. Dobil ga je Mate Eterovič.
9'
  Na igrišču poteka izjemen boj za vsak milimeter prostora.
11'
  Grbič je izbil žogo pred prodirajočim Eterovičem.
11'
  Mura je zaenkrat bolj podjetna in ima tudi žogo več v svojih nogah.
13'
  Zatkoviču je ušla žoga na robu kazenskega prostora, protinapad Mure pa se je končal brez zaključnega strela.
13'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Timotej Dodlek.
14'
14'
  Streljal je Mitja Zatkovič, a mimo vrat.
16'
  Streljal je Amer Krcič, a mimo vrat.
18'
  Lep napad Mure. Lotrič je v igro poslal Eteroviča, a ta na koncu ni uspel poslati podaje v kazenski prostor, saj so jo domači blokirali.
18'
  Podaja Boharja je bila blokirana...
18'
18'
  Previsok predložek, ki ga je poslal Rep je preletel celoten kazenski prostor.
19'
  Domžalčani so vzpostavili ravnotežje, tempo pa še vedno ostaja na zelo visoki ravni.
20'
  Lotrič je atraktivno preigral Grbiča, podal nazaj do Horvata...
20'
  Streljal je Leon Horvat, a mimo vrat.
20'
20'
  Vidmar izbija predložek...
20'
20'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Timotej Dodlek. Dobil ga je Mitja Zatkovič.
21'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mitja Zatkovič.
21'
  Damjan Bohar v prepovedanem položaju.
22'
  Mura ima prosti strel. Damir Pekič je igral z roko.
23'
23'
  Uroš Korun je dobil rumeni karton.
24'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Mate Eterovič. Dobil ga je Dalibor Teinovič.
25'
26'
  Elsner je izsilil kot.
26'
26'
  Horvat izvaja kot...
26'
  Streljal je Damir Pekič, a mimo vrat.
27'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Mate Eterovič. Dobil ga je Miroslav Grbič.
29'
  Na tekmi je tudi novi selektor slovenske nogometne reprezentance.
31'
  Lep predložek Elsnerja, Pekič pa je bil za las prekratek.
31'
32'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Rajko Rep. Dobil ga je Luka Elsner.
33'
35'
  Grbič je blokiral predložek Boharja.
38'
  GOOOL! Zadel je Damir Pekič! Imenitna akcija Luke Elsnerja, ki je fantastično podal in Damirja Pekiča, ki je z glavo zadel v daljši kot vratarja Luka.
39'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Apatič. Dobil ga je Damjan Bohar.
40'
  Streljal je Damjan Bohar, a mimo vrat.
41'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Kramar. Dobil ga je Mitja Zatkovič.
41'
  GOOOL! Zadel je Damir Pekič! EVROGOOOOOOOOOL!!!!!!!! Domžalski napadalec je odlično streljal z roba kazenskega prostora in še drugič premagal vratarja Luka.
43'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Apatič. Dobil ga je Leon Horvat.
43'
43'
  Lepa akcija Boharja, ki je podal do povsem osamljenega Lotriča, ki je streljal visoko preko gola.
44'
  Eden izmed Murašev je obležal na sredini igrišča...
44'
  ...Domžalčani igrajo naprej...
45'
  ...Horvat prodira po levi strani...
45'
  Streljal je Damir Pekič, a zadel vratnico.
45+1'
  Streljal je Uroš Korun, a mimo vrat.
45+2'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Elsner. Dobil ga je Rajko Rep.
45+2'
  Dalibor Teinovič je dobil rumeni karton.
45+2'
45'
46'
  GOOOL! Zadel je Mitja Lotrič!
47'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Fabijan Cipot. Dobil ga je Damir Pekič.
48'
  Horvat podaja v kazenski prostor, žoga za las mimo gola, toda...
48'
  Mitja Zatkovič v prepovedanem položaju.
48'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Lotrič. Dobil ga je Uroš Korun.
51'
  SUPER PRILOŽNOST ZA MURO 05!!!!
51'
  Bohar gre sam proti vratarju Vidmarju...
51'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damjan Bohar.
52'
  Vidmar brani, vrata so prazna...
52'
  Streljal je Damjan Bohar in zadel vratnico...
53'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rajko Rep.
53'
53'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Kramar. Dobil ga je Amer Krcič.
53'
Rdeči karton
  Denis Kramar dobil neposredni rdeči karton in mora z igrišča.
53'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Zatkovič. Dobil ga je Mitja Lotrič.
54'
  Mitja Zatkovič je dobil rumeni karton.
55'
  Menjava: iz igre Damjan Bohar, v igro Nino Kouter.
56'
  Taktična menjava Anteja Šimundže, ki je v igro poslal branilca Kouterja, saj je bil izkjučen Kramar. Iz igre je odšel izjemno razpoloženi Bohar.
59'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Lotrič. Dobil ga je Blaž Brezovački.
59'
  Streljal je Rajko Rep, a mimo vrat.
60'
  Muraši kljub igralcu manj na igrišču ne popuščajo niti za ped in še naprej nadaljujejo z izjemno agresivno in hitro igro.
60'
61'
63'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Mate Eterovič.
63'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Elsner. Dobil ga je Mitja Lotrič.
63'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Lucas Mario Horvat. Dobil ga je Nino Kouter.
65'
  Dolga podaja Vidmarja čez celo igrišče za Pekiča, ki je hitrejši od Luka in Cipota...
66'
66'
  ...Cipot izbija iz golove črte.
66'
66'
  Streljal je Timotej Dodlek, a mimo vrat.
67'
68'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Horvat. Dobil ga je Mitja Zatkovič.
69'
  Fantastična tekma, z veliko tekanja, borbe in z ogromno priložnostmi.
69'
  Streljal je Lucas Mario Horvat, a mimo vrat.
69'
69'
69'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič. Dobil ga je Mate Eterovič.
70'
71'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Lucas Mario Horvat. Dobil ga je Žiga Kous.
72'
  Eterovič je sam prodrl v kazenski prostor Domžal, a ni bilo nikogar drugega, ki bi mu pomagal.
74'
  Krcič je zapravil priložnost Domžal s slabo podajo.
76'
  Oglasili so se tudi murskosoboški navijači, ki tokrat niso prišli kot organizirani navijači, ampak so na tribuni med ostalimi gledalci.
76'
  Streljal je Luka Elsner, a mimo vrat.
77'
  Streljal je Mate Eterovič, a mimo vrat.
78'
  Še ena super akcija Mure. Leon Horvat je ušel domači obrambi, Eterovič je lepo utekel nato pa je slednji zgrešil za las ob desni vratnici.
78'
  Menjava: iz igre Amer Krcič, v igro Dejan Gerič.
78'
79'
  Prosti strel za Muro z 20-ih metrov...
79'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mate Eterovič.
79'
79'
80'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Leon Horvat. Dobil ga je Tadej Apatič.
82'
  Sedaj se vrstijo napadi na obeh straneh...
82'
  Menjava: iz igre Žiga Kous, v igro Armend Sprečo.
83'
  Mura je veliko boljši tekmec in ne izgleda, da imajo igralca manj na igrišču.
84'
  Domžalčani poizkušajo čim dlje držati žogo v svoji posesti.
84'
86'
  Lotrič je lepo prodrl, nato pa je Eterovič že drugič na tekmi zapravil stoodstotno priložnost za izenačenje.
86'
86'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Mitja Lotrič. Dobil ga je Luka Elsner.
86'
  Luka Elsner je dobil rumeni karton.
87'
  Rumeni karton zaradi zavlačevanja.
87'
88'
  Menjava: iz igre Damir Pekič, v igro Liridon Osmanaj.
90+1'
Podaljšek
  Tri minute sodnikovega podaljška.
90+1'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Armend Sprečo. Dobil ga je Dejan Gerič.
90+1'
  Armend Sprečo je dobil rumeni karton.
90+1'
  Streljal je Tadej Apatič, a mimo vrat.
90+3'
90+3'
90+3'
  Fantastična tekma v Domžalah, ki je bila izjemna reklama za nogomet (vsaj s strani obeh ekip, ki sta prikazali res izjemno nogometno predstavbo, ki se je nebi sramovali v nobeni izmed najboljših lig na svetu).