18. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  19.11.2011 ob 13.30

Triglav

0 : 2

HIT Gorica

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Kresnik Dejan (2. pomoč) , Mežnar Tadej (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 1

0'
  Spoštovane ljubiteljice in ljubitelji, športen pozdrav iz Kranja, kjer bosta Triglav in Hit Gorica odigrala uvodno srečanje 18. kroga državnega prvenstva.
0'
  Spremljali bomo dvoboj tretje- in zadnjeuvrščene ekipe prvenstva. Dvomov ni, gostje so tokrat v vlogi favorita, saj Kranjčani že 6 krogov niso dosegli gola. Še več; na desetih tekmah so dosegli le en zadetek.
0'
  Domačemu strategu Brkiču ne gre na roko niti stanje v ekipi, saj tokrat ne bo mogel računati na Stjepanoviča, Najdenova, Ovčino in Zornika.
0'
  Strateg Novogoričanov Miran Srebrnič tokrat v igro zagotovo ne bo poslal Buzetija in Zarifoviča.
0'
  Tokrat čaka orle še posebej težka naloga, saj so Novogoričani letos v gosteh še posebej učinkoviti. Na zadnjih šestih tekmah so zbrali kar 12 točk, to je več kot so jih Kranjčani zbrali v celotni sezoni.
0'
  Prvi enajsterici sta že na zelenici.
0'
1'
  Šujica je bil v obetavnem napadu, a je v kazenskem prostoru naposled izgubil žogo...
1'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Šujica. Dobil ga je Matija Širok.
2'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matija Širok, a je njegov strel z glavo ni nikoli ogrozil kranjskih vrat.
3'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
3'
  Novogoričani imajo pobudo, tako nekako kot smo pred tekmo tudi pričakovali.
5'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Uroš Smolej.
6'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Mevlja. Dobil ga je Matic Sever.
7'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Martin Šušteršič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
11'
  Priložnost na Novogoričane! Vicente je oddal predložek v kazenski prostor, kjer je padel Galešič, a je piščalka glavnega sodnika Vinčiča ostala nema!
13'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Gregor Romič.
15'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Dobil ga je Uroš Smolej.
16'
  Kovačevič je oddal lepo visoko diagonalno žogo do Žigona, ki je imel težave s sprejemom v kazenskem prostoru, sicer bi se nedvomno znašel v dobrem položaju za strel iz neposredne bližine!
17'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Goran Galešič.
19'
  Gelešič je meril naravnost v živi zid in ni izkoristi prostega strela iz 20 metrov.
22'
  Triglav se je nekako ubranil uvodnega naleta vrtnic in je zdaj dokaj enakovreden nasprotnik.
22'
  Vito Plut v prepovedanem položaju.
23'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Čoralič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
24'
  Nevarno pred vrati Triglava, saj imajo Novogoričani prosti strel na 20 metrih.
24'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je vratar Žan Pelko.
26'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Romič. Dobil ga je Dejan Žigon.
27'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miha Gregorič, a brez nevarnosti za Pelka.
27'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Alen Jogan.
28'
  William Franklin Vicente v prepovedanem položaju.
29'
30'
  Orli danes v primerjavi z ostalimi letošnjimi tekmami igrajo precej bolj previdno. Ne spuščajo se v brezglave protinapade in dobro stojijo na igrišču.
31'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Danijel Stanarevič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
31'
  Danijel Stanarevič je dobil rumeni karton, saj je stroil prekršek nad Vicentejem, ki je bil v obetavnem protinapadu.
32'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Anže Jelar.
34'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Burgar. Dobil ga je Miha Mevlja.
35'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Miha Mevlja.
37'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nebojša Kovačevič. Dobil ga je Alen Krcič.
37'
  Nebojša Kovačevič je dobil rumeni karton zaradi grobega prekrška nad Krcičem, ki je bil v dobrem položaju, da bi začel polprotinapad Orlov.
38'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Goran Galešič.
38'
  Anže Jelar je dobil rumeni karton zaradi nespametnega prekrška...
38'
  Streljal je Vito Plut, a za las mimo vrat. Vrata so bila praktično prazna in namesto da bi sprožil po golu je iskal podajo... Slaba odločitev napadalca Hita Gorice.
40'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Gregor Romič. Dobil ga je Vito Plut.
42'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Blaž Šujica. To je bila najlepša priložnost Triglava v prvem polčasu. Mladi reprezentant je dobro meril z roba kazenskega prostora, a je bil kapetam Simčič tokrat na mestu.
42'
  Dejan Burgar v prepovedanem položaju.
43'
  Triglav v zadnjih minutah precej pritiska!
45'
45'
46'
  Izjemna priložnost Pluta po drastični napaki Triglavanov na sredini igrišča, a se slabo odzval nad reakcijo Pelka, ki je pravočasno stekel iz vrat.
48'
  Streljal je Dejan Žigon, a mimo vrat, morebiti je imel premajhen kot, da bi lahko bolje meril.
49'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Vito Plut. Dobil ga je Alen Čoralič.
50'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Nebojša Kovačevič.
51'
  Streljal je Matija Širok po izjemni podaji Mihata Mevlje čez celotno igrišče! Širok se je povsem sam znašel pred Pelkom, nekoliko počakal, nato pa meril preko gola!
52'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Žigon. Dobil ga je Martin Šušteršič.
53'
  Priložnost za orle, a v kazenskem prostoru nihče ni bil na pravem mestu, da bi žogo potisnil za hrbet Simčiča.
53'
  V drugem polčasu spremljamo precej bolj odprto srečanje!
54'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Dobil ga je Uroš Smolej.
55'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Sever. Dobil ga je William Franklin Vicente.
56'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Sever. Dobil ga je Nebojša Kovačevič. Prosti strel Novogoričanom na 35 metrih.
57'
  HIT Gorica ima udarec iz kota. Prvi kot na srečanju.
57'
  Streljal je Miha Mevlja, a mimo vrat. Pred njim je dobro z glavo meril Brazilec Vicente.
58'
  Menjava: iz igre Blaž Šujica, v igro Anže Košnik.
59'
  Triglav ima udarec iz kota.
59'
  Menjava: iz igre Dejan Žigon, v igro Sandi Arčon.
59'
  Streljal je Anže Jelar, a mimo vrat, po natančni podaji Krciča iz kota.
60'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Čoralič. Dobil ga je Goran Galešič.
60'
  Po dobri podaji Arčona, ki je pravkar vstopil v igro, je streljal je Plut, a malenkost premočno in nenatančno.
63'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Košnik. Dobil ga je Matija Širok.
64'
65'
  Tekma je prekinjena. Šuštaršič je spodnesel Vincenteja, ki je padel na Krciča, zaradk česar mora Triglavova desetica z igrišča.
65'
  Streljal je Nebojša Kovačevič, a mimo vrat.
65'
  Po desni je prodiral William Franklin Vicente, a nato za malo ustrelil mimo vrat.
67'
  Vicente je Arčonu izvrstno pripravil prostor za strel, a je Arčon meril preko gola iz dobrih sedmih metrov!
69'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Smolej. Dobil ga je Goran Galešič.
69'
  Strel Novogoričanom na 20 metrih.
70'
  Menjava: iz igre Gregor Romič, v igro Matej Peternel.
70'
  Streljal je Vito Plut, a mimo vrat.
71'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Dobil ga je Matej Peternel.
72'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Miha Gregorič.
72'
  GOOOL! Zadel je Goran Galešič!
74'
  Veliko delo pri tem zadetku je opravil Vicente, ki je izjemno potegnil po desni strani in oddal žogo v kazenski prostor, kjer je nekoliko okleval Arčon, nato pa se je žoga odbila do Galešiča, ki je z izjemni bombo z roba kazenskega prostora premagal nemočnega Pelka!
74'
  V kazenskem prostoru je streljal Nejc Mevlja, a za las mimo vrat.
75'
  Streljal je Sandi Arčon, a mimo vrat.
78'
  HIT Gorica ima udarec iz kota.
79'
  Z roba kazenskega prostora je meril Arčon, a malce mimo vrat.
80'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Burgar. Dobil ga je Matija Širok.
80'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Dobil ga je Alen Krcič.
82'
82'
  Streljal je Anže Jelar, a mimo vrat iz neposredne bližine!
84'
85'
85'
86'
  Po prekršku na sredini igrišča je Plut hitro podal do Galešiča, ki je potegnil v kazenski prostor in neusmiljeno zaključil!
86'
87'
  Streljal je Alen Krcič, a mimo vrat.
88'
88'
  Menjava: iz igre Vito Plut, v igro Kris Jogan.
89'
  Menjava: iz igre William Franklin Vicente, v igro Dino Martinovič.
90'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Čoralič. Dobil ga je Matija Širok.