20. krog |  Koper, ŠRC-Bonifika |  27.11.2011 ob 15.00  | Prenos: Šport TV

2 : 0

Olimpija

Sodniki: Drečnik Davor (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Šinkovec Anton (2. pomoč) , Vehar Jože (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 2

0'
  Lep pozdrav iz sončnega Kopra, kjer je zelo prijetno poznojesensko nedeljsko popoldne. Temperatura je 12 stopinj.
0'
  Koper in Olimpija se bosta pomerila na 11. medsebojni prvenstveni tekmi. Koper ima šest zmag, Olimpija tri, toda nobene v Kopru, ena tekma se je končala z remijem.
0'
  Zadnjo tekmo v Stožicah so s 3:1 dobili Ljubljančani (Čadikovski, Vršič 2x ter Hadžič za Koper)
0'
  Na Bonifiki sta se v letošnji sezoni ekipi pomerili dvakrat v 2. krogu: izid je bil 1:1 (Bagarič; Radujko). Ter v pokalu Hervis, ko so se zmage veselili Koprčani z 2:0.
0'
  Najboljši strelec Olimpije, reprezentant Dare Vršič je že dosegel 13 golov, toliko kot Milan Osterc v celi lanski sezoni. Osterc je sicer s petimi goli trenutno najboljši koprski strelec.
0'
  Pri Koprčanih danes zanimivo manjkata le Posavec in Kelenc, ki je prestal operacijo meniskusa.
0'
  Na drugi strani pri Olimpiji manjkajo: Nik Omladič, Enes Rujovič, Anej Lovrečič, Saša Ranič in Erik Salkič.
0'
  Koper se je v sredo pomeril proti Muri 05 in tako kot že v prvem krogu izgubil z 1:0.
0'
  Olimpija je doma gostila Celje in remizirala z rezultatom 0:0.
0'
  Koper zadnji dve tekmi ni zmagal, Olimpija pa zadnjih sedem tekem sploh ni izgubila. Kateri niz se bo danes prekinil: porazi Kopra ali sedem tekem neporaženosti Olimpije.
0'
  Maribor je z včerajšnjo zmago prišel na +11, z današnjo zmago bi se Olimpija ponovno približala Mariboru na +9.
0'
  Koprčani pa bi z današnjo zmago prehitele Domžale in zasedli sedmo mesto.
0'
  Obe ekipi sta že na travnati površini.
0'
  S sredine igrišča bodo prvi krenili nogometaši Olimpije.
0'
1'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Dobil ga je Davor Bagarič.
2'
  Džafič lovi slab predložek Aganoviča.
3'
  Olimpija sedaj kombinira pred kazenskim prostorm Kopra, Jovič pošilja predložek pred vrata Kopra lovi Nenezič.
4'
  Takoj na začetku je Olimpija več pri žogi in razvija svojo igro.
5'
  Olimpija ima udarec iz kota.
6'
  Vršič predložek pred vrata, še en kot za Olimpijo.
6'
6'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Bubanja. Dobil ga je Matic Fink.
6'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matej Pučko.
7'
  Hiter protinapad Kopra močan strel Pučka, Džafič s težavami lovi žogo.
7'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Adnan Bešič. Dobil ga je Aljaž Struna.
11'
  Koprčani sedaj držijo žogo na sredini igrišča, na koncu pa je Struna izgubil žogo.
12'
  Streljal je Davor Bubanja, a mimo vrat.
12'
  Linič in Bubanja sta kombinirala pred vrati Olimpije, na koncu je Bubanja slabo zadel žogo in poslal žogo kar močno prek vrat.
12'
  Luka Koper ima udarec iz kota.
13'
  Napaka Radujka na koncu le kot za Koper.
14'
  Džafič je žogo "izboksal".
14'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Đorđe Ivelja.
14'
  Nekaj težav za Iveljo.
15'
  Slab predložek Vršiča.
15'
15'
  Izgubljena žoga Kopra, Škerjanc je izsilil le kot.
16'
  Ivelja najbrž ne bo mogel nadaljevati tekme zaradi poškodbe.
16'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Davor Bubanja.
17'
  Hiter protinapad Kopra na koncu do strela Bubanja, ki pa je streljal po sredini vrat in Džafič je mirno žogo ujel.
17'
  Menjava: iz igre Đorđe Ivelja, v igro Blaž Božič.
17'
  Hitro je moral Dušan Kosič poseči po prvi menjavi.
18'
  Streljal je Miha Blažič, a mimo vrat.
19'
  Koprčani so bolje začeli tekmo in imajo več priložnosti, kar nekaj res lepih niso izkoristili za vodstvo.
19'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Božič. Dobil ga je Davor Bubanja.
20'
21'
  Slabo izveden prosti strel Blažiča.
21'
  Na drugi strani Olimpija še brez resne priložnosti za zadetek.
22'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Dobil ga je Adnan Bešič.
23'
  Močan strel Bešiča na koncu, je strel blokiral Đukič.
24'
  Prva lepa akcija za Olimpijo.
24'
  Streljal je Filip Valenčič, a mimo vrat.
25'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Filip Valenčič. Dobil ga je Matej Palčič.
27'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Adnan Bešič. Dobil ga je Miha Blažič.
28'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Dobil ga je Davor Bubanja.
28'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Siniša Linič.
29'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Fink. Dobil ga je Bojan Đukič.
29'
30'
  Ponovno težave v kazenskem prostoru Olimpije.
30'
31'
31'
  Bubanja za las prek gola, po strelu z glavo, res lepa priložnost za Koper.
32'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Milan Anđelkovič. Dobil ga je Bojan Đukič.
32'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Dobil ga je Matej Pučko.
33'
  Boban Jovič je dobil rumeni karton.
33'
  Davor Bagarič je dobil rumeni karton.
34'
  Zaradi razburjanja sta Boban Jovič in Davor Bagarič prejela rumena kartona.
34'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Dalibor Radujko.
36'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Fink. Dobil ga je Matej Palčič.
37'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Filip Valenčič.
37'
  Odprt strel za Valenčiča, vendar je bil Nenezič na mestu.
38'
  Streljal je Aljaž Struna, a mimo vrat.
39'
  Slab poizkus strela Struna, ki je končal kar daleč stran od gola.
39'
  Davor Bubanja v prepovedanem položaju.
40'
40'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Davor Bagarič.
41'
  Lep strel Bagariča prek živega zidu, Elvis Džafič se je moral močno potruditi, da je strel Bagariča ujel.
42'
  Dušan Kosič se na klopi jezi na svoje varovance.
42'
42'
42'
  Blokiran strel Škerjanca.
43'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dare Vršič.
44'
  !!!Strel iz kota direktno na vrata Kopra, ki pa je zadel le prečko. Lep in zvit poizkus Vršiča, ki pa mu je zmanjkalo malo sreče.
45'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Palčič. Dobil ga je Davor Škerjanc.
45'
  Minuta sodniškega dodatka.
45'
45'
  Koprčani so igrali, nekajkrat lepo odigrali protinapade, kar pa se na koncu ni izšlo.
45'
  Olimpija je imala dve lepi priložnosti, ki pa jih ni znala izkoristiti, še posebej strel iz kota Vršiča, ki mu je malo manjkalo do enega izmed najlepših zadetkov v sezoni.
45'
  Gol v prvem polčasu je visel v zraku, na koncu smo lahko zadovljni z prikazano igro obeh ekip, lahko bi rekli, da si je Koper bolj zaslužil zadetka.
45'
45'
46'
  Hiter napad Kopra po podaji Pučka, je Bubanja ustrelil visoko prek vrat.
46'
47'
  Valenčič izbija žogo v out.
48'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Davor Škerjanc. Dobil ga je Matej Pučko.
49'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Siniša Linič. Dobil ga je Sreten Sretenovič.
51'
52'
54'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Siniša Linič. Dobil ga je Davor Škerjanc.
54'
  Siniša Linič je dobil rumeni karton.
55'
  Prekršek Liniča od zadaj nad Škerjancem, zaslužen rumeni karton.
57'
  Vršič podaja iz prostega strela proti Sretenoviču, ta je žogo podaljšal še pred gol, tam pa je z roko igral eden izmed Koprskih igralcev.
57'
  Sodnikova piščalka je ostala nema.
57'
58'
  Streljal je Dare Vršič, a mimo vrat.
58'
  Strel mimo živega zidu, dva metra stran od gola Kopra.
59'
  Olimpija sedaj v zadnjih trenutkih pritiska na vrata Kopra.
60'
  Lep protinapad Olimpije, na koncu pa ni zadnje podaje.
61'
  Adnan Bešič v prepovedanem položaju.
61'
62'
  Strel Pučka po sredini vrat Džafič brez težav lovi žogo.
63'
  GOOOL! Zadel je Adnan Aganovič!
64'
  Predložek Bagariča pred vrata Olimpije, tam je Fink padel in Aganovič je z nogo le preusmeril podajo ob levo vratnico.
64'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Božič. Dobil ga je Aljaž Struna.
66'
67'
67'
  Streljal je Ivica Guberac, a mimo vrat.
68'
69'
  Menjava: iz igre Dalibor Radujko, v igro Stefan Smiljanič.
70'
  Kapetanski trak pri Olimpiji je sedaj prevzel Dare Vršič.
71'
  Filip Valenčič v prepovedanem položaju.
72'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Adnan Aganovič. Dobil ga je Dare Vršič.
72'
  Adnan Aganovič je dobil rumeni karton.
74'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Fink. Dobil ga je Adnan Aganovič.
75'
  Koprčani dobro držijo svoje vodstvo z 1:0.
76'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Adnan Aganovič. Dobil ga je Matic Fink.
77'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Matic Fink. Dobil ga je Ivica Guberac.
77'
  Matic Fink je dobil rumeni karton.
77'
  Menjava: iz igre Davor Škerjanc, v igro Marko Nunič.
79'
80'
  Olimpija sedaj pritiska na vrata Kopra.
80'
80'
  Streljal je Boban Jovič, a mimo vrat.
82'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Blaž Božič.
83'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Dobil ga je Davor Bagarič.
83'
  Koper se je rešil pritiska Olimpije.
84'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Blažič. Dobil ga je Marko Nunič.
85'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đukič. Dobil ga je Adnan Bešič.
85'
  Bojan Đukič je dobil rumeni karton.
85'
  Aljaž Struna v prepovedanem položaju.
86'
87'
  Protinapad Kopra Džafič brani.
87'
  Menjava: iz igre Davor Bubanja, v igro Milan Osterc.
88'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Milan Osterc.
88'
  Džafič je s težavo strel ubranil.
89'
  Sedaj Koper pritiska na vrata Olimpije kot da bi Koper zaostajal z 1:0 in ne Olimpija.
89'
  Luka Koper ima prosti strel. Prekršek je storil Sreten Sretenovič. Dobil ga je Matej Pučko.
90'
  Štiri minute sodnikovega dodatka.
90'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Aljaž Struna. Dobil ga je Matic Fink.
90+1'
  GOOOL! Zadel je Milan Osterc!
90+2'
  Ponovno protinapad Kopra, podaja Liniča do Osterca, ki je preigral Džafiča in Joviča, ter zadel prazno mrežo.
90+2'
  Menjava: iz igre Matej Pučko, v igro Enes Handanagič.
90+3'
  Menjava: iz igre Siniša Linič, v igro Urban Žibert.
90+4'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Ivica Guberac. Dobil ga je Matic Fink.
90+4'
90+4'
  Zaslužena zmaga Kopra, ki je z zmago 2:0 prekinil niz dveh porazov zapored.
90+4'
  Gledali smo zanimivo tekmo z veliko priložnostmi na koncu tri točke ostajajo doma.
90+4'
  Tradicija Olimpije v Kopru se nadaljuje, tudi danes Olimpija iz Kopra odhaja praznih rok.
90+4'
  Olimpija ni znala izkoristiti svojih priložnosti in zato danes domov odhaja brez točk, Olimpija je danes po porazu proti Kopru prekinila niz neporaženosti sedmih tekem.