25. krog |  Celje, Arena Petrol |  21.03.2012 ob 15.00

3 : 0

Triglav

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Gabor Jožef (1. pomoč), Smej Simon (2. pomoč) , Habjanič Sašo (4. sodnik)
4 Rumeni kartoni 3

0'
  Lep pozdrav iz sončnega Celja, kjer je približno 16 stopinj Celzija.
0'
  Imamo že postavi obeh ekip.
0'
  Postava Celje: Kotnik, Krajcer, Krljanović, Bezjak, Kapić, Ristovski, Gobec, Močić, Vidmajer, Žurej in Medved.
0'
  Postava Triglav: Pelko, Zolić, Pokorn, Krcić, Dolžan, Diallo, Jelar, Djurić, Jožef, Djurković in Šušteršič.
0'
  Pri Celju tokrat manjkajo poškodovani Škafar, Močivnik ter vratar Mujčinović. Zaradi kartonov sta odsotna Bakarič in Centrih.
0'
  To je obračun 7. uvrščenega Celja, ki ima 12 točk prednosti pred zadnjeuvrščenim Triglavom.
0'
  Ekipi sta že na travnati zelenici.
0'
2'
  Celje ima udarec iz kota.
3'
  GOOOL! Zadel je Marijo Močič!
4'
  Odlična podaja Krljanovića iz kota do Močića, ki je z močnim strelom na prvo premagal vratarja Pelka.
4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marijo Močič.
6'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Bekim Kapič. Dobil ga je Anže Jelar.
8'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Jalen Pokorn.
8'
9'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enis Đurkovič.
10'
  Streljal je Klemen Medved, a mimo vrat.
12'
  GOOOL! Zadel je Roman Bezjak!
12'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Roman Bezjak.
14'
  Videli smo pravo mojstrovino. Najprej lepa, natančna podaja Medveda v prazen prostor, najhitrejši je bil Bezjak, ki je lepo preigral svojega čuvaja, nato pa z natančnim strelom z roba kazenskega prostora premagal vratarja Triglava.
14'
  Sebastjan Gobec je dobil rumeni karton.
15'
  Triglav ima udarec iz kota.
16'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn. Dobil ga je Dejan Krljanovič.
18'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Edvin Zolič. Dobil ga je Andraž Žurej.
21'
23'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Andraž Žurej. Dobil ga je Andrej Jožef.
24'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Marijo Močič. Dobil ga je Alen Krcič.
26'
  Streljal je Marko Krajcer, a mimo vrat.
26'
26'
  Po predložku iz kota je Krajcer z glavo poslal žogo mimo gola Triglava.
26'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Lamin Diallo. Dobil ga je Dejan Krljanovič.
27'
28'
31'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Klemen Medved.
31'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Krljanovič.
33'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je Andraž Žurej.
33'
  Rok Dolžan je dobil rumeni karton.
33'
33'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alen Krcič.
35'
  Prva lepa priložnost za goste. Đurković je najprej lepo preigraval, nato poskušal s strelom, žoga se je odbila na desno stran, od koder je iz težkega položaja sprožil še Krcić, a je bil vratar Kotnik na mestu.
35'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Vidmajer. Dobil ga je Anže Jelar.
36'
  Tadej Vidmajer je dobil rumeni karton.
36'
  To so trenutki Triglava, ki poskuša priti do gola za priključek.
38'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Lamin Diallo. Dobil ga je Stefan Ristovski.
38'
  Lamin Diallo je dobil rumeni karton.
40'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Roman Bezjak. Dobil ga je Anže Jelar.
40'
  Andraž Žurej v prepovedanem položaju.
41'
42'
  Streljal je Dejan Krljanovič, a mimo vrat.
42'
  Po predložku Medveda je Krljanović z glavo meril nekoliko previsoko.
43'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Krajcer. Dobil ga je Alen Krcič.
44'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Bojan Đurič.
44'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn. Dobil ga je Klemen Medved.
45'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Anže Jelar.
45+1'
45+1'
  Še 2. minuti sodniškega dodatka.
45+2'
45'
46'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Stefan Ristovski. Dobil ga je Anže Jelar.
48'
  Menjava: iz igre Stefan Ristovski, v igro Alen Romih.
49'
50'
  Streljal je Alen Romih, a mimo vrat.
50'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn. Dobil ga je Sebastjan Gobec.
51'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Bojan Đurič. Dobil ga je Klemen Medved.
52'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Klemen Medved.
54'
  Menjava: iz igre Andrej Jožef, v igro Dejan Burgar.
56'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Martin Šušteršič. Dobil ga je Roman Bezjak.
57'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Alen Krcič.
58'
  Kranjčani se ne predajajo in iščejo priložnosti za povratek.
59'
59'
  Lepa akcija Močića, na koncu pa prešibak strel za vratarja Pelka.
62'
  Streljal je Bojan Đurič, a mimo vrat.
63'
  Menjava: iz igre Bojan Đurič, v igro Matic Sever.
64'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Enis Đurkovič.
65'
67'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je Roman Bezjak.
67'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Rok Dolžan je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
68'
  Menjava: iz igre Marijo Močič, v igro Tadej Kotnik.
68'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Romih. Dobil ga je Enis Đurkovič.
68'
  Alen Romih je dobil rumeni karton.
70'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Tadej Kotnik. Dobil ga je Edvin Zolič.
71'
  V drugem delu smo zaenkrat videli zelo malo priložnosti.
72'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Andraž Žurej. Dobil ga je Martin Šušteršič.
72'
  Andraž Žurej je dobil rumeni karton.
73'
  Streljal je Sebastjan Gobec, a mimo vrat.
74'
  Menjava: iz igre Andraž Žurej, v igro Dejan Kos.
78'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Klemen Medved.
78'
  Po podaji Krljanovića je dobro streljal Medved, a je vratar Pelko žogo izbil v kot.
78'
78'
  Tadej Kotnik v prepovedanem položaju.
79'
  Streljal je Roman Bezjak, a mimo vrat.
81'
  GOOOL! Zadel je Tadej Kotnik!
81'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Tadej Kotnik.
82'
  Lepa akcija domačih. Po podaji Krljanovića je rezervist Kotnik z natančnim strelom premagal Pelka.
82'
  Menjava: iz igre Jalen Pokorn, v igro Sm Koli Ousman.
87'
90'
90+1'
  Po podaji Krljanovića je Bezjak z glavo meril nenatančno.
90+1'
  Še 4. minute dodatka.
90+2'
  Streljal je Anže Jelar, a mimo vrat.
90+3'
  Po podaji Kolija je Jelar iz zelo ogodne situacije streljal preko domačega gola.
90+3'
90+4'
90+4'
  Zelo pomembna in zaslužena zmaga Celjano (8. v letošnji sezoni). Triglav ostaja krepko na zadnjem mesto s 16-imi točkami.