27. krog |  Nova Gorica, Športni park |  31.03.2012 ob 16.00

HIT Gorica

1 : 1

Triglav

Sodniki: Žganec Mitja (glavni sodnik), Vidali Manuel (1. pomoč), Patarić Dejan (2. pomoč) , Bukovec Miran (4. sodnik)
1 Rumeni kartoni 5

0'
  Lep pozdrav iz sončne Nove Gorice, kjer se bosta v pomladnem vremenskem razpoloženju pomerila Hit Gorica in Triglav.
0'
  Poglejmo enajsterici. Hit Gorica: Brljak, Buzeti, Gregorič, Zarifovič, A. Jogan, Kovačič, Ndiaye, Komac, Galešič, Plut in Arčon.
0'
  Enajsterica Triglava: Pelko, Zolič, Pokorn, Stjepanovič, Ovčina, Burgar, Krcič, Dolžan, Diallo, Jelar in Jožef
0'
  Triglav zaostaja za devetim mestom za sedem točk, Hit Gorica je točko za drugouvrščeno Olimpijo.
0'
  Hit Gorica in Triglav bosta odigrala 13. medsebojno tekmo. Razmerje je 7-2-3. Jeseni so Gorenjci iz Športnega parka odnesli točko (0:0).
0'
  V Športnem parku bo današnja tekma osma medsebojna. Razmerje je 5-2-0. V zadetkih: 12:6.
0'
  V ekipo Hita Gorica se vračata Komac in Galešič, ki sta izpustila zadnjo tekmo v Velenju, kjer je Rudar slavil z 1:0.
0'
  Kranjčani so močnejši oziroma števičnejši, kot v prejšnjem krogu, ko so doma izgubili z Luko Koper (0:2).
0'
  Vse je pripravljeno za začetek tekme: novogoričani v boju za Evropo, Triglav išče točke za obstanek.
0'
  S sredine igrišča bodo začeli Kranjčani.
0'
0'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je Sandi Arčon.
2'
  GOOOL! Zadel je Dejan Burgar!
3'
  Po podaji Zarifovića svojemu vratarju, je ta žogo nespretno izbijal, prestregel jo je Burgar in popeljal v prazno mrežo.
3'
  HIT Gorica ima udarec iz kota.
3'
  Streljal je Welle Ndiaye, a mimo vrat.
3'
5'
  Šokanten začetek za Novogoričane in prve sledi nervoze v igri.
9'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Edvin Zolič. Dobil ga je Vito Plut.
10'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Edvin Zolič. Dobil ga je Goran Galešič.
16'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sandi Arčon.
16'
17'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Vito Plut.
17'
  Krcič je podrl Pluta, sodnik Žganec pa je dosodil najstrožjo kazen za Hit Gorico.
19'
Gol (11m)
  GOOOL! Goran Galešič je zadel enajstmetrovko!
19'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Jogan. Dobil ga je Alen Krcič.
21'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je Andrej Komac.
21'
  Rok Dolžan je dobil rumeni karton.
23'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn. Dobil ga je Andrej Komac.
24'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn. Dobil ga je Vito Plut.
26'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Dobil ga je Goran Galešič.
27'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar.
27'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Goran Galešič.
28'
28'
  Streljal je Goran Galešič, a mimo vrat.
29'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Gregorič. Dobil ga je Dejan Burgar.
30'
  Streljal je Edvin Zolič, a mimo vrat.
31'
  Po prostem strelu je bil pred goriškimi vrati najvišji Zolič, ki je prehitel Brljaka in z glavo streljal preko gola.
31'
31'
  Še en obetaven prosti strel za Kranjčane.
32'
  Triglav ima udarec iz kota.
33'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Burgar.
33'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Andrej Komac. Dobil ga je Rok Dolžan.
33'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Bernard Stjepanovič.
33'
36'
  V dveh minutah so Kranjčani dvakrat stresli okvir domačih vrat: najprej po kotu Burgar, nato s prostega strela še Stjepanovič.
36'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn. Dobil ga je Alen Jogan.
37'
38'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Aris Zarifovič. Dobil ga je Bernard Stjepanovič.
38'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Rok Dolžan.
39'
40'
42'
  Streljal je Sandi Arčon, a mimo vrat.
42'
  Še ena obetavna domača akcija, a Arčon ni bil dovolj natančen.
42'
  Miha Gregorič je dobil rumeni karton.
43'
44'
45'
  Še ena obetavna domača akcija in nenatančen zaključek Galeiča.
45'
45+2'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Krcič. Dobil ga je Nebojša Kovačevič.
45+2'
45+2'
  Dinamičen prvi polčas v Novi Gorici in dobri obeti pred nadaljevanjem. Ostaja 1:1.
45+2'
  Obe ekipi sta imeli priložnosti za zadetke, morda so bili celo bliže uspehu gostje, ki so dvakrat stresli okvir domačih vrat.
45+2'
  Brez menjav v drugem polčasu.
45'
45'
  Bernard Stjepanovič je dobil rumeni karton. Stjepanovič je dobil rumeni karton ob najstrožji kazni za domače. Potrditev smo dobili ob polčasu.
46'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Lamin Diallo. Dobil ga je Rok Buzeti.
47'
  Lamin Diallo je dobil rumeni karton.
49'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Bernard Stjepanovič. Dobil ga je Sandi Arčon.
49'
Drugi rumeni (rdeči karton)
  Bernard Stjepanovič je dobil drugi rumeni karton in mora z igrišča.
51'
  Stjepanovič je z nepotrebnim prekrškom zaustavil Arčona in prislužil drugi rumeni karton.
54'
54'
  Streljal je Rok Dolžan, a mimo vrat.
55'
  Lamin Diallo v prepovedanem položaju.
56'
58'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Alen Jogan.
58'
59'
  Streljal je Aris Zarifovič, a mimo vrat.
60'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Aris Zarifovič. Dobil ga je Alen Krcič.
61'
62'
  Anže Jelar je dobil rumeni karton.
63'
  Nebojša Kovačevič v prepovedanem položaju. Goričani so sicer zabili go, toda iz prepovedanega položaja.
63'
  Menjava: iz igre Sandi Arčon, v igro William Franklin Vicente.
64'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Galešič.
66'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Burgar. Dobil ga je Aris Zarifovič.
66'
  Menjava: iz igre Andrej Jožef, v igro Danijel Stanarevič.
67'
70'
  Gledalci v Športnem parku so vse bolj nervozni. Triglav se zaenkrat uspešno brani z devetimi igralci v polju.
74'
  Zadnje minute so v Novi Gorici manj zanimive. Domači imajo pobudo, a so zaenkrat daleč od gola.
76'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Burgar. Dobil ga je Miha Gregorič.
77'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je William Franklin Vicente.
78'
  Menjava: iz igre Anže Jelar, v igro Bojan Đurič.
79'
  Menjava: iz igre Welle Ndiaye, v igro Dejan Žigon.
80'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Lamin Diallo. Dobil ga je William Franklin Vicente.
83'
  Tekma je prekinjena zaradi poškodbe Đuriča.
83'
85'
  Menjava: iz igre Dejan Burgar, v igro Blaž Šujica.
86'
87'
87'
87'
  Streljal je Nebojša Kovačevič, a mimo vrat.
88'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn. Dobil ga je Nebojša Kovačevič.
89'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Andrej Komac.
89'
90+1'
  Menjava: iz igre Vito Plut, v igro Kris Jogan.
90+1'
  Komac je pošteno zapretil s prostega strela, Pelko je žogo odbil v kot.
90+3'
  4 min. sodniškega dodatka.
90+3'
90+4'
90+4'
  Čeprav so imeli igralca več, so Novogoričani neuspešno lovili zmagoviti zadetek. Po jesenskih 0:0 Kranjčani še drugič iz Nove Gorice odnašajo točko.