27. krog |  Lendava, Športni park |  31.03.2012 ob 18.00

Nafta

1 : 1

Rudar

Sodniki: Tošeski Boris (glavni sodnik), Bezjak Janez (1. pomoč), Klančnik Tomaž (2. pomoč) , Dobrun Žiga (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 3

0'
  Lep pozdrav iz Lendave.
0'
  Pred nami je srečanje 27. kroga 1. SNL med Nafto in Rudarjem.
0'
  Imamo že postavi obeh ekip.
0'
  Postava Nafte: Prša, Atanasov, Jerebic, Zelko, Sreš, Tomažič Šeruga, Da Silva, Korošec, Levačič, Pavel in Raduha.
0'
  Postava Rudarja: Savič, Novaković, Rošer, Trifković, Črnčič, Berko, Žinko, Tolimir, Klinar, Dedič in Stojnić.
0'
  Nafta je edina ekipa, ki spomladi še ni zmagala. V minulem krogu so Lendavčani remizirali na težkem gostovanju pri ekipi Domžal (0:0). Zadnjo zmago so zabeležili prav proti današnjemu nasprotniku, ko so v 18. krogu zmagali v Velenju (4:2).
0'
  Rudar ima v spomladanskem delu eno zmago, en neodločen rezultat in tri poraze.
0'
  Domači strateg Stanko Preradovič danes ne more računati na usluge Stjepana Cabana, Patrika Vöröša, Arpada Vaša in Duška Vraneševiča.
0'
  V ekipi Rudarja ne bo kaznovanega Rajka Rotmana, zaradi poškodb pa bodo tekmo morali izpustiti Boštjan Jelečevič, Elvis Bratanovič, Aleš Jeseničnik in Luka Majcen.
0'
  Medtem ko na zelo dobro pripravljeni zelenici poteka ogrevanje današnjih akterjev omenimo še, da je v Lendavi sončno, rahlo vetrovno pri 21 stopinjah Celzija.
0'
  Začetni udarec pripada Nafti.
0'
1'
  Rudar ima udarec iz kota.
3'
  Nafta ima udarec iz kota.
5'
  Tudi gostujoči igralci bodo imeli pomoč s tribun, saj je pravkar prišlo nekaj deset najzvestejših navijačev.
6'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Rošer. Dobil ga je Simon Pavel.
7'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Klinar. Dobil ga je Simon Pavel.
8'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Patrik Raduha. Dobil ga je Denis Klinar.
9'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko. Dobil ga je Patrik Raduha.
12'
  Uvodne minute potekajo v raztrgani igri, čakamo na prvo priložnost...
14'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko. Dobil ga je Dejan Sreš.
14'
14'
  Streljal je Patrik Raduha, a mimo vrat.
15'
16'
  Streljal je Joao Gabrijel Da Silva, a mimo vrat.
17'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Dobil ga je Aleksander Jerebic.
18'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič.
19'
  Streljal je Dejan Sreš, a mimo vrat.
20'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Denis Klinar.
22'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Darko Atanasov.
24'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Nenad Novakovič. Dobil ga je Boštjan Zelko.
24'
  GOOOL! Zadel je Patrik Raduha!
26'
  Prosti strel za Nafto je izvajal Sreš; v kazenskem prostoru se je žoga odbila do Raduhe, ki je z bližine zadel za domače vodstvo.
26'
27'
28'
29'
  Dobro posredovanje Prše na rubu kazenskega prostora, po tem ko je Klinar stekel sam proti domačim vratom.
30'
31'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Damjan Trifkovič.
32'
35'
36'
  Luka Žinko je dobil rumeni karton.
37'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Dobil ga je Uroš Rošer.
38'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Uroš Rošer.
38'
38'
  Po kotu Trifkoviča so gostujoči igralci kar nekajkrat poskušali ogrožiti domača vrata - brez zaključnega strela.
39'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil David Tomažič Šeruga. Dobil ga je Leon Črnčič.
41'
  Streljal je Simon Pavel, a mimo vrat.
45'
  Minuta sodnikovega dodatka.
45+1'
45+1'
  Po prvih 45 minutah domači vodijo z 1:0. Nafta je bila nekoliko boljši, predvsem pa nevarnejši nasprotnik. Varovanci Milana Đuričića so se prebudili šele v zadnjih minutah. V drugem polčasu se nadejamo še boljšega nogometa.
45'
45'
  Menjava: iz igre Sebastjan Berko, v igro Jaka Bizjak.
45'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil David Tomažič Šeruga. Dobil ga je Rusmin Dedič.
45'
  Streljal je Nenad Novakovič, a mimo vrat.
46'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič.
47'
  Boban Savič je dobil rumeni karton, zaradi ugovarjanja.
51'
51'
  Predložek pred kazenski prostor je poslal Črnčič, Trifkovič pa je meril natančno, a preslabo za Pršo.
52'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Denis Klinar.
52'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Leon Črnčič.
53'
  Klinar je bil sam pred vratarjem Pršo, a se je slednji izkazal z odlično obrambo. V nadaljevanju akcije ni uspel niti Črnčič.
54'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Petar Stojnič. Dobil ga je Joao Gabrijel Da Silva.
55'
  Boštjan Zelko v prepovedanem položaju.
55'
  Rudar je drugi polčas začel odločneje.
56'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil David Tomažič Šeruga. Dobil ga je Jaka Bizjak.
56'
56'
57'
58'
  Še ena priložnost za Rudar, vendar je bil Novakovič nenatančen.
58'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Jaka Bizjak.
61'
  Rudar postaja vse bolj nevaren, Nafta je v drugem polčasu še brez priložnosti.
62'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Levačič. Dobil ga je Jaka Bizjak.
62'
  Rošer je nastreljal živi zid...
64'
64'
66'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Simon Pavel.
66'
  Akcijo Tomažič Šeruga - Da Silva je zaključil Pavel s strelom v golmana.
67'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Levačič. Dobil ga je Leon Črnčič.
68'
68'
  Znova se je izkazal domači vratar Prša.
68'
  Menjava: iz igre Nikola Tolimir, v igro Matej Podlogar.
70'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Dobil ga je Joao Gabrijel Da Silva.
70'
  Damjan Trifkovič je dobil rumeni karton.
72'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Bizjak. Dobil ga je Joao Gabrijel Da Silva.
74'
  V drugem polčasu spremljamo zelo dinamično srečanje, zaenkrat so lahko bolj zadovoljni v domačem taboru, saj uspešni branijo minimalno prednost.
74'
74'
  Menjava: iz igre Boštjan Zelko, v igro Naser Kajtazi.
76'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Aleksander Jerebic. Dobil ga je Matej Podlogar.
77'
  Streljal je Matej Podlogar, a mimo vrat.
78'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Trifkovič. Dobil ga je Naser Kajtazi.
79'
  Streljal je Jaka Bizjak, a mimo vrat.
80'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Žinko. Dobil ga je Joao Gabrijel Da Silva.
80'
  Streljal je Naser Kajtazi, a mimo vrat.
81'
  Menjava: iz igre Leon Črnčič, v igro Dejan Purišič.
85'
  Menjava: iz igre David Tomažič Šeruga, v igro Blaž Dolinar.
86'
  Joao Gabrijel Da Silva v prepovedanem položaju.
88'
  GOOOL! Zadel je Luka Žinko!
89'
  Žinko je z leve strani z diagonalnim strelom premagal nemočnega Darka Pršo.
89'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Dolinar. Dobil ga je Damjan Trifkovič.
90'
  Tri minute sodnikovega dodatka.
90+2'
  Menjava: iz igre Joao Gabrijel Da Silva, v igro Leutrim Osaj.
90+2'
  Rudar ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Dobil ga je Denis Klinar.