31. krog |  Ljubljana, ŠRC Stožice |  20.04.2012 ob 19.00

Olimpija

1 : 0

Nafta

Sodniki: Goričan Vojko (glavni sodnik), Lunežnik Janez (1. pomoč), Jovanović Stevo (2. pomoč) , Skomina Damir (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 0

0'
  Spoštovani ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz Stožic, kjer bomo spremljali obračun med Olimpijo in Nafto.
0'
  To bo torej obračun drugo- in predzadnjeuvrščene ekipe prvenstva.
0'
  Olimpija je v dobrem izhodišču, da zasede končno drugo mesto. Prvo mesto je teoretično še dosegljivo, vendar bi moral Maribor izgubiti praktično vse tekme do konca sezone.
0'
  Nafta na drugi strani še ne pozna zmage v spomladanskem delu sezone in je le še točko pred zadnjeuvrščenim Triglavom.
0'
  Olimpija bo zaigrala z enajsterico: Džafić, Sretenović, Anđelković, Salkić, Jović, Radujko, Lovrečič, Ranič, Ivelja, Omladič, Bešić.
0'
  Še prva postava Nafte: Prša, Atanasov, Dolinar, Korošec, Sreš, Pavel, Tomažič, Da Silva, Raduha, Vranešević, Zelko.
0'
  Olimpija bo prvič v sezoni pogrešala prvega strelca lige Vršiča, ki je v 30 krogih dosegel kar 21 golov. Poleg njega bodo manjkali tudi Rujović, Djermanovič, Delamea-Mlinar in Škerjanc.
0'
  Strateg gostov Stanko Preradovič tokrat ne more računati na Levačiča, Vaša, Vöröša in Cabana.
0'
  Sicer sta se ekipi v tej sezoni pomerili že trikrat, dvakrat sta remizirali (1:1), enkrat pa so zmaji slavili zmago z visokih 6:0.
0'
  Nogometaši so že na zelenici in vse je pripravljeno za začetek tekme.
0'
  SRC Stožice je oplazilo tudi sonce...
0'
2'
  Že prva obetavna akcija za Olimpijo. V kazenski prostor je podal Salkič, na žogo je čakal Bešić, a je bil na mestu Pavel!
4'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Duško Vraneševič. Dobil ga je Đorđe Ivelja.
6'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Simon Pavel. Dobil ga je Erik Salkič.
7'
  Dobra podaja Salkiča, a je Omladič dobil žogo malenkost za hrbet in jo iz prve poslal preko vrat!
12'
  Olimpija več pri žogi, vendar stežka perbija vrste Nafte. Lendavčani čvrsto stojijo na igrišču.
12'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Ranič. Dobil ga je Joao Gabrijel Da Silva.
12'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Erik Salkič. Dobil ga je Boštjan Zelko.
15'
  Izvrstno ''varanje'' Lovrečiča na robu kazenskega prostora in odlična podaja v kazenski prostor, kjer pa Bešič z glavo ni uspel dobro zaključiti.
17'
  Spet dobra kombinacija Lovrečiča, Radujka in Bešiča, a slednji ni bil dovolj hiter, da bi ujel žogo v kazenskem prostoru.
18'
  Streljal je Anej Lovrečič, a mimo vrat.
22'
  Ja, Nafta res ne najde sovje igre na sredini igrišča. Velika hiba so natančne podaje in posledično prehod iz obrambe v napad.
24'
  Lendavčani že nekaj minut v polni zasedbi na svoji polovici branijo mrežo, medtem ko se Ljubljančani mučijo s prenosom igre pred kazenski prostor.
25'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Atanasov. Dobil ga je Boban Jovič.
25'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Adnan Bešič. Dobil ga je Duško Vraneševič.
28'
  Zdaj dober prodor Ivelje, vendar s soigralci niso uspeli pripraviti položaja za končni strel proti golu.
28'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Dobil ga je Erik Salkič.
29'
  Streljal je Simon Zelko, a mimo vrat!! Vranešević je podal v kazenski prostor, kjer do žoge ni prišel Zelko, a je ta našla Zelka, ki bi lahko šokiral Ljubljančane, saj je bil povsem neoviran!
31'
33'
  Lovrečič je streljal od daleč, a je zadel Bešiča. Povsem brez nevarnosti za Pršo!
33'
  Dalibor Radujko v prepovedanem položaju.
34'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Adnan Bešič. Dobil ga je Blaž Dolinar.
35'
36'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Đorđe Ivelja. Dobil ga je Dejan Sreš.
38'
  Olimpija ima udarec iz kota.
38'
  Streljal je Dalibor Radujko, a mimo vrat. Eden od branilcev Nafte ga je dovolj oviral, da je slabo meril z glavo.
39'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Dobil ga je Đorđe Ivelja.
40'
41'
  Streljal je Patrik Raduha, a preko vrat. Brez nevarnosti za Džafića.
43'
  Erik Salkič v prepovedanem položaju.
44'
  Slaba predstava obeh moštev...
45'
  Minuta nadomestila igralnega časa.
45+1'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dalibor Radujko. Preplah strel Radujka po podaji Lovrečiča. Sicer je imel nekdanji nogometaš Kopra povsem odprt strel z glavo!
45+1'
45'
45'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Dolinar. Dobil ga je Dalibor Radujko.
48'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Joao Gabrijel Da Silva. Dobil ga je Dalibor Radujko.
49'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Boban Jovič. Dobil ga je Dejan Sreš.
50'
  Izvrstna akcija Olimpije! Salkič je podal naravnost na nogo Omladiča, ki je ustrelil iz prve, a preko vrat!!!
52'
  Streljal je Anej Lovrečič, a mimo vrat. Dober strel nekdanjega nogometaša Celja po tleh, a mimo leve vratnice Prše.
55'
  Streljal je Duško Vraneševič, a mimo vrat. To je bil dober strel s kakšnih dvajsetih metrov, vendar verjetno ne bi presenetil Džafiča, ki je bil na žogi.
58'
  Spremljamo precej podobno predstavo kot v prvem polčasu. Olimpija jalovo napada, Nafta se relativno uspešno brani.
58'
  Menjava: iz igre Saša Ranič, v igro Filip Valenčič.
63'
63'
  Streljal je Đorđe Ivelja, a mimo vrat. Odločil se je za udarec od daleč, saj je uvidel, da s podajami v kazenski prostor danes očitno ne bo šlo najlažje.
65'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Miha Korošec iz protinapada, vendar naravnost v naročje Džafiča!
66'
  Menjava: iz igre Boštjan Zelko, v igro Naser Kajtazi.
67'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Joao Gabrijel Da Silva. Prešibak strel naravnost v Džafiča!
68'
  Menjava: iz igre Anej Lovrečič, v igro Blaž Božič.
69'
69'
  Po kotu, ki ga je izvedel Omladič, je z glavo meril Sretenovič, a za las mimo vrat.
70'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Joao Gabrijel Da Silva. Dobil ga je Nik Omladič.
71'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Dobil ga je Nik Omladič.
72'
  Streljal je Adnan Bešič, a mimo vrat.
73'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Naser Kajtazi. Uf, močan strel v Džafiča, ki je imel precej težav in hkrati tudi sreče, da se do žoge ni dokopal kdo od Naftašev, saj so bila vrata prazna!
75'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nik Omladič.
75'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Božič. Dobil ga je Naser Kajtazi.
75'
  Menjava: iz igre Duško Vraneševič, v igro Leutrim Osaj.
78'
78'
  Spet je po podaji iz kota z glavo streljal Sretenovič, a tokrat slabše kot pred nekaj minutami.
80'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Filip Valenčič, naravnost v Pršo.
80'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Atanasov. Dobil ga je Filip Valenčič.
81'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Sreten Sretenovič. Dobil ga je Leutrim Osaj.
81'
  Menjava: iz igre Simon Pavel, v igro Aleksander Jerebic.
82'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil David Tomažič Šeruga. Dobil ga je Boban Jovič.
83'
  GOOOL! Zadel je Filip Valenčič! Omladič je izvedel prosti strel in zadel živi zid, žoga se je odbila na drugo vratnico do Valenčiča, ki jo je pospravil za hrbet Prše! To je tretji gol Valenčiča v tej sezoni.
85'
  Adnan Bešič v prepovedanem položaju.
86'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Đorđe Ivelja. Dobil ga je David Tomažič Šeruga.
86'
  Valenčič je po prodoru preigral vratarja, nato pa zgrešil prazna vrata!!!
87'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Atanasov. Dobil ga je Dalibor Radujko.
88'
  Zmajem se je odprlo! Streljal je Boban Jovič, a za las mimo vrat.
90'
  Olimpija ima prosti strel. Prekršek je storil Leutrim Osaj. Dobil ga je Filip Valenčič.