32. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  29.04.2012 ob 16.00

Triglav

0 : 3

Mura

Sodniki: Skomina Damir (glavni sodnik), Arhar Primož (1. pomoč), Stančin Marko (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik)
0 Rumeni kartoni 0

0'
  Spoštovani ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz Kranja, kjer bomo spremljali tekmo med Triglavom in Muro.
0'
  Nasprotnika sta se do zdaj pomerila trikrat. Dvakrat je bila boljša Mura, enkrat pa je zmagal Triglav.
0'
  Mura lovi tretjo zaporedno zmago in se nahaja na tretjem mestu, medtem ko se Triglav na krilih sredinega remija z Olimpijo bori za obstanek.
0'
  Kranjčanom kaže vse bolje za osvojitev končnega devetega mesta, ki zagotavlja dodatno tekmo za obstanek.
0'
  Muraši so na drugi strani v zelo dobrem položaju za končno tretje mesto, ki prinaša nastop v evropskih tekmovanjih.
0'
  Poglejmo prvo enajsterico Triglava: Pelko, Stjepanović, Nazič, Diallo, Dolžan, Ovčina, Krcič, Pokorn, Jelar, Đurkovič, Burgar.
0'
  Še prva postava Mure: Draković, Cipot, Travner, Kouter, Janža, Maruško, Kous, Bohar, Lotrič, Jelić, Fajić.
0'
  Prvi enajsterici sta že na zelenici. Vsak trenutek lahko pričakujemo začetek srečanja!
0'
0'
1'
  Muraši so očitno pozabili drese, saj igrajo v belih majicah Kranjčanov, ki sicer igrajo v bordo rdeči opravi.
2'
  Streljal je Enis Đurkovič, a mimo vrat.
2'
  Triglav ima udarec iz kota.
4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alen Krcič. Ovčina je oddal lepo globinsko žogo do Krciča, ki je na štiri oči srečal z Drakovičem, a je ta pravočasno stekel iz vrat!
4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Matic Maruško.
5'
  GOOOL! Zadel je Nusmir Fajič!
6'
  Jelič je iz kakšnih 20 metrov podal krasno visoko podajo v kazenski prostor, kjer je praktično neoviran z glavo zaključil Fajič. Kranjski branilci niso bili dovolj pozorni na prekmurskega golgeterja!
9'
  Še enkrat naveza Fajič-Jelič, tokrat v obratnih vlogag. Fajič mu je podal v kazenski prstor, kjer spet ni bilo nikogar od Triglavanov, a Jeliču ni uspelo preusmeriti žoge, ki je zletela naravnost v naročje Pelka!
10'
  Strel v okvir vrat! Plah poizkus Ovčine.
10'
  Streljal je Alen Krcič, a mimo vrat. Super akcija 'Krciča, ki je najprej odvzel žogo Lotriču, nato pa povedel v kazenski prostor in streljal s kakšnih 10 metrov mimo desne vratnice Drakoviča!
12'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Dobil ga je Jure Travner.
12'
  Nusmir Fajič v prepovedanem položaju.
13'
  Streljal je Mitja Lotrič, a mimo vrat. Uf, kakšna proložnost za Lotriča, ki je meril s kakšnih 17 metrov tik nad prečko!
15'
  Spremljamo izjemno živahno srečanje, akcije se vrstijo na obeh straneh!
15'
  Zdaj je s 25 metrov meril Ovčina, in Drakovič je moral posredovati s skrajnimi močmi, da je žogo z roko odbil v kot!
16'
17'
  Kakšnih 600 gladalcev spremlja super tekmo!
17'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Bernard Stjepanovič.
21'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Burgar, verjetno je šlo bolj za podajo, saj je poizkusil praktično iz črte, ki označuje gol-avt.
22'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Nusmir Fajič.
23'
  Mura ima udarec iz kota.
25'
  Streljal je Dejan Burgar, a mimo vrat. To je bil malo bolj resen poizkus kot pred nekaj trenutki. Iz pol obrata je za slab meter zgrešil prečko!
27'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Travner. Dobil ga je Enis Đurkovič.
27'
28'
  Z glavo je meril Jelar, a mimo vrat.
28'
  Srečanje se je nekoliko umirilo...
28'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Jalen Pokorn. Dobil ga je Fabijan Cipot.
34'
34'
  Z glavo je streljal Jelič! Lotrič mu je izjemno lepo podal na glavo, vendar Jeličev lob ni končal v okviru vrat. Sicer zelo nevaren poizkus nekdanjega nogometaša Maribora.
36'
  Nusmir Fajič v prepovedanem položaju, sicer je z glavo že premagal Pelka!!
38'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Jelič. Dobil ga je Anže Jelar.
40'
  Streljal je Dragan Jelič, a mimo vrat!
40'
40'
  Streljal je Matic Maruško, a mimo vrat.
42'
  GOOOL! Zadel je Matic Maruško! EVROGOL!!! Maruško se je iz nenada odločil za strel s kakšnih 35 metrov, žoga ja nekako v loku poletela proti golu in Pelko je bil prenizek, da bi jo lahko odbil! Res izjemno lep zadetek Maruška. Prvi v tej sezoni!
44'
  Minuta sodnikovega nadomestila igralnega časa.
45'
  Anže Jelar v prepovedanem položaju.
45'
45'
45'
  V prvem polčasu smo spremljali super srečanje, upajmo, da bo tako tudi v drugem delu.
46'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Lamin Diallo. Dobil ga je Damjan Bohar.
49'
  Mura ima prosti strel. Prekršek je storil Jasmin Nazič. Dobil ga je Mitja Lotrič.
49'
  Jelar je meril z glavo, a s petih metrov mimo vrat!!! Lepo mu je podal Nazič!
52'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Nusmir Fajič. Izjemo lepa priložnost za povišanje izida, vendar je Pelko stal na metu! Jelič bi nato skoraj prišeč do ''odpadka'' vendar sta bila centralna branilca na mestu!
58'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Damjan Bohar. Dobil ga je Alen Krcič.
59'
  Srečanje poteka po sredini igrišča, v drugem polčasu ni več tako dinamično...
59'
  S prostega strela je meril Jelar, a precej mimo desne vratnice Drakoviča.
62'
  Streljal je Jasmin Nazič, a med oblake.
63'
65'
  Burgar je zdaj meril z 20 metrov, namesto tega bi lahko raje podal Jelarju, ki je bil povsem sam pred Drakovičem!
65'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Mitja Lotrič.
66'
66'
  Po izvedenem kotu se je žoga odbila do Stjepanoviča, ki je meril iz prve, a preko vrat Drakoviča!
68'
  Z dobrih 20 metrov me meril Kouter, a mimo vrat.
69'
70'
72'
  Pripravlja se menjava Jeliča bo menjal Eterovič.
73'
  Tempo igre je sicer močno padel.
74'
  Krcič je potegnil po levi strani potem pa povsem s strani poizkusil z zvitim strelom in ni dosti manjkalo pa bi zmanjšal zaostanek!
75'
  Menjava: iz igre Dragan Jelič, v igro Mate Eterovič.
76'
  Menjava: iz igre Dejan Burgar, v igro Gregor Romič.
77'
  Streljal je Anže Jelar, a še četrtič na tem srečanju mimo vrat.
77'
77'
  Menjava: iz igre Jasmin Nazič, v igro Martin Šušteršič.
80'
81'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Nusmir Fajič. Dobil ga je Jalen Pokorn.
81'
  Streljal je Matic Maruško, a mimo vrat. Podben poizskus kot pri drugem zadetku, a tokrat manj natančen.
83'
  Streljal je Mate Eterovič, a mimo vrat.
83'
  Menjava: iz igre Damjan Bohar, v igro Leon Sreš.
84'
84'
85'
  Đurkovič je streljal z roba kazenskega prostora, a mu je bil v napoto eden od branilcev Mure!
86'
  Menjava: iz igre Enis Đurkovič, v igro Bojan Đurič.
88'
  Fajič zdaj leži na tleh, trčil je z Diallojem. Gre bolj za teatralel vložek.
88'
  GOOOL! Zadel je Nusmir Fajič! Prejel je žogo na tridesetih metrih in rutinirano ukanil Pelka. Nekako pozabili so nanj Triglavani po tem, ko se je valjal po tleh. To je Fajičev 18 gol v sezoni!