32. krog |  Lendava, Športni park |  27.04.2012 ob 20.00

Nafta

1 : 3

Sodniki: Šart Peter (glavni sodnik), Ul Bojan (1. pomoč), Praprotnik Jure (2. pomoč) , Borošak Alen (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 3

0'
  Lep pozdrav iz Lendave.
0'
  Pred nami je druga tekma 32. kroga 1. SNL med Nafto in Celjem.
0'
  Nafta bo nastopila v postavi: Prša, Atanasov, Dolinar, Sreš, Tomažič Šeruga, Da Silva, Kajtazi, Korošec, Levačič, Pavel in Raduha.
0'
  Postava gostov iz Celja pa je: Mujčinović, Krajcer, Krljanović, Bezjak, Bakarič, Verbič, Ristovski, Gobec, Centrih, Moćić in Medved.
0'
  Nogometaši Nafte so edino moštvo brez spomladanske zmage. V boju za deveto mesto so zapravili vso prednost, ki so jo imeli pred Triglavom, zato je današnje srečanje za njih izjemnega pomena.
0'
  Na drugi strani so si Celjani s finalom pokala zagotovili nastop v evropskem tekmovanju, danes pa bi si z zmago zagotovili tudi obstanek.
0'
  Trenerja nimata večjih težav s sestavo ekipe. Pri domačih bo, poleg dalj časa poškodovanega Cabana in Vaša, manjkal še kaznovani Osaj.
0'
  V ekipi Celja ne bo kaznovanega Romiha in poškodovanih Kapiča, Ristovskega, Močivnika in Žureja.
0'
  Moštvi sta se v letošnji sezoni srečali trikrat. Na Areni Petrol je bil rezultat dvakrat neodločen (1:1), tekmo v Lendavi pa so dobili Celjani z 0:2. Prav na tej tekmi so bili domačini ogorčeni nad sodniškimi odločitvami, saj so poleg številnih rumenih, dobili tudi tri rdeče kartone.
0'
  Na igrišču trenutno spremljamo zelo aktivno ogrevanje vseh današnjih akterjev.
0'
  Začetni udarec pripada domačim.
0'
1'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Simon Pavel. Dobil ga je Stefan Ristovski.
2'
  Naser Kajtazi v prepovedanem položaju.
5'
  Celje ima udarec iz kota.
6'
  GOOOL! Zadel je Roman Bezjak!
7'
  Po podaji iz kota Verbiča je Močič žogo lepo podaljšal na drugo vratnico, kjer osamljenemu Bezjaku ni bilo težko zatresti domače mreže.
7'
  GOOOL! Zadel je Naser Kajtazi!
8'
  Pred gol je podal Raduha, Kajtazi pa je v drugem poskusu premagal gostujočega vratarja Mujčinoviča.
8'
  Domači se hitrega zadetka gostov niso ustrašili in zadeli že v naslednjem napadu!
9'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Centrih. Dobil ga je Joao Gabrijel Da Silva.
10'
10'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Naser Kajtazi. Dobil ga je Amel Mujčinovič.
11'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Korošec. Dobil ga je Roman Bezjak.
14'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Bakarič. Dobil ga je Joao Gabrijel Da Silva.
16'
  Po burnem začetku se je igra nekoliko umirila.
17'
19'
21'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Stefan Ristovski. Dobil ga je Simon Pavel.
23'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil David Tomažič Šeruga. Dobil ga je Benjamin Verbič.
23'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marijo Močič.
24'
  Velika priložnost Celjanov, ki jo je priboril spretni Bezjak, vendar je strel Močiča vratar Prša ubranil.
24'
  Roman Bezjak v prepovedanem položaju.
25'
26'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Sreš.
26'
  Streljal je Joao Gabrijel Da Silva, a mimo vrat.
28'
28'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Centrih. Dobil ga je Naser Kajtazi.
30'
  Streljal je Sebastjan Gobec, a mimo vrat.
31'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Naser Kajtazi. Dobil ga je Saša Bakarič.
32'
  Obetaven potinapad Nafte, Celjane rešuje Mujičinovič.
34'
34'
  Matej Centrih je dobil rumeni karton.
35'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Blaž Dolinar. Dobil ga je Benjamin Verbič.
37'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Sebastjan Gobec.
37'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Levačič. Dobil ga je Stefan Ristovski.
37'
  Saša Levačič je dobil rumeni karton.
39'
  GOOOL! Zadel je Marijo Močič!
39'
  Po lepi globinski žogi je Močič sam stekel proti vratarju Prši in ga rutinirano premagal s strelom v daljši kot.
40'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Roman Bezjak.
40'
  Streljal je Roman Bezjak, a mimo vrat.
41'
  Dve izjemni obrambi Prše! Bezjak je že preigral domačega vratarja a preveč okleval z zaključnim strelom...
41'
42'
43'
  Benjamin Verbič v prepovedanem položaju.
45'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil David Tomažič Šeruga. Dobil ga je Stefan Ristovski.
45'
45'
  V prvih 45-ih minutah so nekoliko več na igrišču pokazali Celjani in zasluženo vodijo. Poleg dveh zadetkov so imeli še nekaj lepih priložnosti, domače pa je reševal zelo dobri vratar Prša.
45'
45'
  Menjava: iz igre Simon Pavel, v igro Boštjan Zelko.
45'
  Menjava: iz igre Matej Centrih, v igro Bekim Kapič.
48'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Boštjan Zelko. Dobil ga je Sebastjan Gobec.
48'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Bakarič. Dobil ga je Dejan Sreš.
50'
  Streljal je Dejan Sreš, a mimo vrat.
51'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Bekim Kapič. Dobil ga je Naser Kajtazi.
52'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Darko Atanasov.
52'
  Nafta ima udarec iz kota.
52'
  Streljal je Saša Levačič, a mimo vrat.
54'
  Nafta je v začetku drugega polčasa začela bolj agresivno in si priigrala že tri izrazite priložnosti.
55'
  Boštjan Zelko v prepovedanem položaju.
55'
  Boštjan Zelko je dobil rumeni karton.
56'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Naser Kajtazi.
59'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Patrik Raduha. Dobil ga je Roman Bezjak.
60'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil David Tomažič Šeruga. Dobil ga je Klemen Medved.
61'
  Menjava: iz igre Patrik Raduha, v igro Rok Vori.
65'
  Marijo Močič v prepovedanem položaju.
66'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Naser Kajtazi.
67'
  Menjava: iz igre Dejan Krljanovič, v igro Jure Škafar.
67'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Boštjan Zelko.
68'
69'
  Sebastjan Gobec je dobil rumeni karton.
71'
  Streljal je Naser Kajtazi, a mimo vrat.
71'
  Za nami je polovica drugega polčasa, Celje je še vedno v vodstvu. V zadnjih minutah pa spremljamo dokaj nezanimivo srečanje.
72'
  Menjava: iz igre Naser Kajtazi, v igro Duško Vraneševič.
73'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Medved. Dobil ga je Blaž Dolinar.
74'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Stefan Ristovski. Dobil ga je Rok Vori.
75'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Roman Bezjak. Dobil ga je Saša Levačič.
75'
  Roman Bezjak je dobil rumeni karton.
76'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Sebastjan Gobec. Dobil ga je Darko Atanasov.
76'
  Menjava: iz igre Marijo Močič, v igro Saša Kovjenič.
77'
  Streljal je Darko Atanasov, a mimo vrat.
77'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Duško Vraneševič. Dobil ga je Marko Krajcer.
78'
79'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Stefan Ristovski. Dobil ga je Boštjan Zelko.
81'
83'
  Celjani so povišali vodstvo; protinapad je začel Verbič, ki je nesebično podal do Bezjaka, ki je zatresel prazno mrežo.
83'
83'
85'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Bekim Kapič. Dobil ga je Duško Vraneševič.
85'
86'
  Pred nami je še zadnjih nekaj minut srečanja. Celjani zanesljivo vodijo in so na pragu nove zmage.
86'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Vori. Dobil ga je Jure Škafar.
87'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Jure Škafar. Dobil ga je Joao Gabrijel Da Silva.
87'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Vori. Dobil ga je Roman Bezjak.
88'
90'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Joao Gabrijel Da Silva. Dobil ga je Saša Kovjenič.
90'
  Joao Gabrijel Da Silva je dobil rumeni karton.
90+1'
  Nafta ima prosti strel. Prekršek je storil Roman Bezjak. Dobil ga je Darko Atanasov.