33. krog |  Nova Gorica, Športni park |  06.05.2012 ob 17.30

HIT Gorica

0 : 0

Sodniki: Čeferin Darko (glavni sodnik), Šinkovec Anton (1. pomoč), Ajdovec Rafael (2. pomoč) , Perić Dragoslav (4. sodnik)
2 Rumeni kartoni 4

0'
  Lep pozdrav iz Nove Gorice, kjer se bosta danes pomerila nekdanja državna prvaka Hit Gorica in Domžale.
0'
  Novogoričani imajo še vedno nekaj (teoretičnih) možnosti za preboj na tretje mesto, Domžale so v varnem zavetju sredine lestvice.
0'
  Postava Hita Gorice: Brljak, Komac, Zarifović, Vetrih, Galešić, Plut, M. Mevlja, Arčon, Širok, Ndiaye in Celcer.
0'
  Postava Domžal: Vidmar, Topič, Hanžič, Teinović, Kovjenić, Skubic, Ihbeisheh, Korun, Vrhunc, Gerič in Osmanaj.
0'
  V ekipi Hita Gorice ni kaznovanega Mihe Gregoriča. V domžalskem taboru pa spet več odsotnih, saj ni Darka Zeca, Ivana Knezovića, Damirja Pekiča, Michela Nacka Balokoga, Mitje Zatkoviča, Denisa Halilovića, Marka Drevenška, Tadeja Apatiča, Slobodana Vuka in Saše Aleksandra Živca.
0'
  V Novi Gorici zaenkrat brez dežja, temperatura je 15 stopinj.
0'
  Hit Gorica je v letošnji sezoni obakrat zmagala v Domžalah, Domžalčani so slavili v Novi Gorici.
0'
  Ekipi bosta odigrali 48. medsebojno tekmo. Razmerje je 23-14-10. Gol razlika 74:50.
0'
  Hit Gorica je tri tekme brez zmage. Domžale so na zadnjih treh tekmah prav tolikokrat izgubile.
0'
1'
  HIT Gorica ima udarec iz kota.
1'
  Streljal je Vito Plut, a mimo vrat.
2'
  Po podaji iz kota je Plut pred vrati Domžal slabo zadel žogo in zletela je mimo.
4'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Gerič.
4'
  Vetrih je izgubil žogo, v preigravanje je krenil Gerič, a je njegov strel Brljak zaustavil.
5'
  Streljal je Uroš Korun, a mimo vrat.
6'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Welle Ndiaye. Dobil ga je Dalibor Teinovič.
6'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Kovjenič. Dobil ga je Goran Galešič.
8'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Goran Galešič.
8'
9'
  Domžale ima udarec iz kota.
10'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Dobil ga je Vito Plut.
10'
  Streljal je Andrej Komac, a mimo vrat.
11'
  Dober strel Komca z okrog 20 metrov, a mimo gola.
14'
  Domžale imajo rahlo terensko pobudo.
16'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Kovjenič. Dobil ga je Andrej Komac.
19'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Celcer. Dobil ga je Dejan Gerič.
20'
  Goran Galešič v prepovedanem položaju.
20'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Dobil ga je Goran Galešič.
21'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Miha Mevlja. Dobil ga je Marko Kovjenič.
23'
26'
  Welle Ndiaye v prepovedanem položaju.
27'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Vito Plut. Dobil ga je Darko Topič.
28'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Jaka Ihbeisheh. Dobil ga je Welle Ndiaye.
29'
  Dejan Gerič v prepovedanem položaju.
32'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Welle Ndiaye. Dobil ga je Darko Topič.
32'
  Welle Ndiaye je dobil rumeni karton.
34'
36'
40'
  Streljal je Liridon Osmanaj, a mimo vrat.
40'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Goran Galešič. Dobil ga je Marko Kovjenič.
41'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Gerič. Dobil ga je Uroš Celcer.
41'
  Prekršek je utrpel Uroš Celcer .
42'
  11 m za Hit Gorico. Hanžič je podrl Ndiayeja.
43'
Zgrešena 11m
  Ni gola! Vito Plut je zgrešil enajstmetrovko! Vidmar je strel ubranil.
44'
45'
  1 min sodniškega dodatka.
45+1'
45+1'
  Domžalčani malce več pri žogi, Goričani konkretnejši v napadu, toda premalo z 11 metrov. Vidmar je zaustavil strel Pluta.
45+1'
  Kljub temu, da tekma ni posebej pomembna, kar nekaj naboja v zaključku prvega polčasa. Upajmo, da se bo prenesel tudi v nadaljevanje.
45+1'
  Menjava v domžalskem taboru. Na igrišče prihaja Rems namesto Hanžića.
45'
45'
  Menjava: iz igre Rok Hanžič, v igro Tadej Rems.
45'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Kovjenič. Dobil ga je Sandi Arčon.
47'
49'
  Streljal je Marko Kovjenič, a mimo vrat.
50'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Dobil ga je Dejan Gerič.
52'
  Streljal je Sandi Arčon, a mimo vrat.
53'
54'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Goran Galešič.
55'
  Luka Vrhunc v prepovedanem položaju.
55'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Kovjenič. Dobil ga je Vito Plut.
56'
58'
  Matija Širok v prepovedanem položaju.
58'
  Streljal je Matija Širok, a mimo vrat.
61'
  Menjava: iz igre Goran Galešič, v igro William Franklin Vicente.
61'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Nejc Skubic. Dobil ga je Sandi Arčon.
62'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil William Franklin Vicente. Dobil ga je Uroš Korun.
63'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Luka Vrhunc. Dobil ga je Amedej Vetrih.
64'
65'
  Po podaji s kota in strelu Vetriha je z golove črte žogo izbil Ihbeisheh.
65'
66'
  Streljal je Aris Zarifovič, a mimo vrat.
67'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič. Dobil ga je William Franklin Vicente.
68'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Dobil ga je Jaka Ihbeisheh.
71'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Marko Kovjenič. Dobil ga je Welle Ndiaye.
72'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Celcer. Dobil ga je Nejc Skubic.
72'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Andrej Komac. Dobil ga je Uroš Korun.
72'
  Aris Zarifovič je dobil rumeni karton.
72'
  Menjava: iz igre Sandi Arčon, v igro Dejan Žigon.
74'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Andrej Komac. Dobil ga je Nejc Skubic.
74'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Uroš Korun. Dobil ga je Welle Ndiaye.
75'
  Tadej Rems je dobil rumeni karton.
75'
78'
  Streljal je Welle Ndiaye, a mimo vrat.
79'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Topič. Dobil ga je Welle Ndiaye.
79'
  Marko Kovjenič je dobil rumeni karton.
81'
82'
  Menjava: iz igre Miha Mevlja, v igro Kris Jogan.
84'
  Menjava: iz igre Dejan Gerič, v igro Blaž Brezovački.
87'
88'
89'
  Domžale ima prosti strel. Prekršek je storil Matija Širok. Dobil ga je Liridon Osmanaj.
89'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Darko Topič. Dobil ga je Vito Plut.
90'
  3 min. sodniškega dodatka.
90'
  Menjava: iz igre Luka Vrhunc, v igro Miroslav Grbič.
90'
  Nejc Vidmar je dobil rumeni karton.
90+1'
  HIT Gorica ima prosti strel. Prekršek je storil Dalibor Teinovič. Dobil ga je Andrej Komac.
90+1'
  Dalibor Teinovič je dobil rumeni karton.
90+2'
  Streljal je William Franklin Vicente, a mimo vrat.
90+2'
  Izjemna priložnost Vicenteja, ki je imel odprt strel, Topiča pa je žogo preusmeril v kot.
90+2'
90+4'
90+4'
  Brez golov v Športnem parku. Prvič letos na tekmi Hita Gorice in Domžal. Domači so zapravili še zadnjo priložnost za ohranitev stika s tretjim mestom.