34. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  12.05.2012 ob 17.00

Triglav

4 : 3

Sodniki: Tošeski Boris (glavni sodnik), Rajh Marjan (1. pomoč), Kmetec Radenko (2. pomoč) , Balažič Dejan (4. sodnik)
3 Rumeni kartoni 3

0'
  Spoštovani ljubitelji nogometa, lep pozdrav iz Kranja, ker bomo danes spremljali tekmo 34. kroga med Triglavom in Celjem.
0'
  Poglejmo prvo enajsterico Triglava: Curanović, Šturm, Diallo, Zolić, Dolžan, Stjepanović, Ovčina, Krcić, Jelar, Đurkovič, Burgar.
0'
  Še prva postava Celja: Kotnik, Kapić, Ristovski, Centrih, Medved, Kovjenić, Romih, Moćić, Bakarič, Škafar, Bezjak.
0'
  Danse bomo spremljali derbi začelja. Čeprav so si Celjani že zagotovili obstanek, pa se Triglavani krčevito borijo, da bi naslednjo sezono obstali med elito.
0'
  Na voljo je sicer še 9 točk, zgodi se lahko marsikaj, vendar zaenkrat Triglavanom kaže malenkost bolje kot Nafti, ki v spomladanskem delu še ni vknjižila zmage. Kranjčani so na drugi strani zmagali trikrat.
0'
  V drugem delu sezone so Kranjčani zbrali isto število točk kot Domžalčani, ki so sicer mesto višje.
0'
  Današnja tekmeca sta se letos na prvenstvenih tekmah pomerila trikrat. Dvakrat so zmagali Celjani, enkrat Kranjčani.
0'
  Trener Celja Romih bo pogrešal Gobca in Krljanoviča, medtem ko bo Brkič prav gotovo igral brez Pokorna, Smoleja in Brajiča.
0'
  Nogometaši so že na zelenici, vsak trenutek lahko pričakujemo začetek srečanja.
0'
0'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Edvin Zolič. Dobil ga je Roman Bezjak.
2'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Romih. Dobil ga je Dejan Burgar. Prekršel Triglavanom na 40 metrih.
3'
  Streljal je Bernard Stjepanovič dober meter preko vrat!
4'
  Povsem na začetku srečanja imajo pobudo Triglavani, že trikrat so podali v kazenski prostor, vendar tam ni bilo nikogar.
5'
  Triglav ima udarec iz kota.
5'
  GOOOL! Zadel je Edvin Zolič!
6'
  Uigrana kombinacija iz kota, Ovčina je podal v kazenski prostor natančno na glavo Zoliča, ki je rutinirano ugnal Kotnika!
7'
  Streljal je Roman Bezjak, a za las mimo vrat. Celjani bi skoraj takoj izenačili!!!
8'
  Sicer še ni povsem jasno, kdo je bil strelec Triglava, pri žogi je bil tudi Stjepanovič...
9'
  Streljal je Saša Kovjenič, a mimo vrat.
9'
  Celje ima udarec iz kota.
11'
  Sicer rekordno dosežen zadetek Triglava v tej sezoni in še en zanimiv podatek, kadar Triglavani prvi zadenejo, po navadi tudi dobijo srečanje...
12'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Kovjenič. Dobil ga je Klemen Šturm.
14'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Matej Centrih. Dobil ga je Alen Krcič.
14'
  Enajstmetrovka za Triglav. Centrih je v kazenskem prostoru podrl Krciča!
15'
Gol (11m)
  GOOOL! Dejan Burgar je zadel prvo enajstmetrovko Triglava v sezoni! Žoga v eno Kotnik v drugo.
16'
  Matej Centrih je dobil rumeni karton.
16'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Marijo Močič, izkazal se je Curanovič!
17'
18'
  Spremljamo izjemno zanimivo in dinamično srečanje, ki zaenkrat upravičuje naziv derbi spodnjega dela lestvice.
19'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Anže Jelar.
19'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Burgar.
19'
20'
  Streljal je Edvin Zolič, a z glavo mimo vrat.
21'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Dobil ga je Saša Bakarič.
21'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Burgar. Dobil ga je Klemen Medved.
22'
26'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Roman Bezjak. Dobil ga je Dejan Burgar.
26'
  Roman Bezjak je dobil rumeni karton zaradi ugovarjanja sodniku.
26'
  Streljal je Bernard Stjepanovič, a mimo vrat. Sprožil je s kakšnih 25 metrov.
27'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Roman Bezjak. Stoodstotna priložnost za napdalca Celja po protinapadu, vednar se je izkazal Curanovič!
28'
  Alen Romih v prepovedanem položaju.
30'
31'
  Streljal je Alen Krcič, a za las mimo vrat. Odličen strel s kakšnih 18 metrov tik nad prečko Kotnika!
33'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Enis Đurkovič.
33'
  Streljal je Anže Jelar, a mimo vrat.
34'
  Izjemno razigrani so danes Triglavani. Najprej je Đurkovič dobro meril v okvir vrat, a se je s parado izkazal Kotnik, nato pa je slab meter mimo vrat meril še Jelar!
35'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Roman Bezjak, odlično se je izkazal se Curanovič!
35'
  Zolič je nato podrl Bezjaka v kazenskem prostoru, vendar Tošeski ni dosodil enajstmetrovke!
37'
  Strel v okvir vrat! S strani s kakšnih 7 metrov na s polno močjo poskusil Burgar, a Kotnik na mestu!
38'
  Tekma med Triglavom in Celjem je res dobra reklama za slovenski nogomet!
39'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Romih. Dobil ga je Klemen Šturm.
41'
  Streljal je Dejan Burgar, a mimo vrat. Eden od Celjanov je blokiral njegov strel.
42'
42'
  Streljal je Marijo Močič, a mimo vrat. Uf, res šolski protinapad Celja, Bezjak je oddal odlično žogo v kazenski prostor, kjer je osamljen streljal Močič, a je povsem zgrešil žogo!
44'
  Trener Celja Romih je izključen, saj je zaradi jeze razbil steklo strehe, ki ščiti igralce pred dežjem!!
45'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Anže Jelar. Dobil ga je Matej Centrih.
45'
  Minuta sodnikovega dodatka.
45'
  Strel v okvir vrat! Povsem sam je s strani poskusil je Đurkovič, a Kotnik na mestu!
45+1'
45+1'
45+1'
  Spremljali smo izjemno zanimivo srečanje! Triglavani so imeli pobudo, si ustvarili številne priložnosti in dve tudi kronali z zadetkom, medtem ko tudi Celjani niso bili povsem brez možnosti! Nadejamo se, da bo tudi drugi polčas tako zanimiv in dinamičen!
45'
45'
  GOOOL! Zadel je Roman Bezjak! Odlična podja Medveda v kazenski prostor na drugo vratnico, kjer iz neposredne bližini ni zgrešil. Zamudil je Dolžan!
48'
  V Kranju je začelo rahlo deževati.
48'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Kovjenič. Dobil ga je Dragan Ovčina.
48'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Alen Romih. Dobil ga je Alen Krcič. Prekršek na dobrih 20 metrih.
49'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Dejan Burgar, a naravnost v naročje Kotnika.
50'
  Streljal je Klemen Medved, a s kakšnih 30 metrov za malo mimo vrat.
51'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Kovjenič. Dobil ga je Alen Krcič.
53'
  Roman Bezjak v prepovedanem položaju.
53'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Rok Dolžan. Dobil ga je Roman Bezjak.
53'
  Rok Dolžan je dobil rumeni karton zaradi prekrška nad Bezjakom od zadaj.
54'
  Dolžan danes eden manj učinkovitih nogometašev Triglava...
55'
56'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Klemen Šturm. Dobil ga je Roman Bezjak.
56'
  Klemen Šturm je dobil rumeni karton zaradi vlečenja Bezjaka od zadaj.
57'
  Bezjak je danes najučinkovitejši igralec Celja...
57'
  Na drugi strani je to prav gotovo Krcič.
57'
60'
61'
  Menjava: iz igre Jure Škafar, v igro Benjamin Verbič.
61'
  Od daleč je streljal Roman Bezjak, a precej preko vrat.
62'
  GOOOL! Zadel je Enis Đurkovič! Jelar je podal z desne strani v kazenski prostor, kjer si je žogo ustavil Đurkovič. Počakal je, da je odskočila, nato pa jo iz obrata mojstrsko poslal za hrbet Kotnika!!! Izjemen zadetek!
64'
  Še naprej izjemno zanimivo srečanje, ki se lahko primerja z katero od tekem med večnima rivaloma Olimpijo in Mariborom.
64'
  Z roba kazenskega prostora je meril Roman Bezjak, a za las mimo vrat.
67'
68'
  GOOOL! Zadel je Saša Kovjenič! Iz akcije tri na dva je Močič podal na desno stran kazenskega prostora, kjer je bil osamljen Kovjenič. Imel je dovolj časa, da se je pripravil za strel, nato pa rutinirano ugnal Curanoviča.
71'
  Streljal je Alen Krcič, a preko vrat. Kotnik bi imel precej dela, ča bi žoga letela v malce višjem loku, saj je bil postavljen precej iz vrat.
72'
72'
  Povsem s strani je streljal Đurkovič, a mimo vrat.
73'
  Zdaj je spet začelo malce bolj deževati.
75'
  Tekma brez ovir bi lahko dejali, tako ena kot druga ekipa neprestano napadata!
75'
  Menjava: iz igre Alen Romih, v igro Dejan Kos.
75'
  Strel v okvir vrat! Poskusil je Alen Krcič, a naravnost v vratarja Kotnika.
76'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Dragan Ovčina. Dobil ga je Stefan Ristovski.
77'
  Streljal je Dejan Burgar, a je zadel napačno stran mreže.
77'
  Menjava: iz igre Dragan Ovčina, v igro Blaž Šujica.
78'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Saša Kovjenič. Dobil ga je Edvin Zolič.
79'
  GOOOL! Zadel je Roman Bezjak! Po izvrstnem protinapadu je v kazenski prostor prodrl Bezjak in s krasnim lobom ukanil Curanoviča!
80'
  Triglav ima prosti strel. Prekršek je storil Dejan Kos. Dobil ga je Enis Đurkovič.
81'
  Po borbi v kazenskem prostoru je streljal Jelar, a mimo desne vratnice Kotnika.
83'
  Celje ima prosti strel. Prekršek je storil Enis Đurkovič. Dobil ga je Klemen Medved.
85'
  GOOOL! Zadel je Blaž Šujica! Odlična globinska podaja s svoje polovice Zolića do Šujice, ki je razumel njegovo namero in iz kazensega prostora v skoku premagal Kotnika!
86'
  Izključen je tudi trener Triglava Brkič, ki je ponorel od navdušenja!!!
86'
89'
  Izejmno srečanje spremljamo v Kranju! Še naprej obe ekipi želita doseči zadetek!
89'
  Menjava: iz igre Anže Jelar, v igro Sm Koli Ousman.
90'
  Tri minute sodnikovega nadomestila igralnega časa!
90+1'
  Menjava: iz igre Saša Kovjenič, v igro Primož Janžič.
90+2'
  Streljal je Enis Đurkovič, a mimo vrat.
90+2'
90+2'
  Enis Đurkovič je dobil rumeni karton.
90+2'
  Klemen Medved je dobil rumeni karton.
90+3'
90+3'
  Konec izjemno zanimivega in dinamičnega srečanja. Tekma leta bi lahko dejali! Videli smo sedem golov in celo vrsto priložnosti, izključitev obeh trenerjev, enajstmetrovko in še marsikaj. Odlična reklama za slovenski nogomet!